Komentarze (210)
Pyskówka jak zwykle u Rymanowskiego, opowieść o ojcu, który "chla". I nagle... Kalisz wygłasza oświadczenie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • vys

  Oceniono 12 razy 10

  Wyrosłem jakiś czas temu z tej rozrywki. Swego czasu nawet lubiłem ten program. Ale poziom prowadzenia jest beznadziejny i staje cię coraz gorszy. Posadzić za stołem paru lanserów z różnych biegunów sceny politycznej i puścić ich samopas z cichym przyzwoleniem "gadajta, co chceta"... Jaka to sztuka? Szkoda mi kawałka niedzielnego poranka na oglądanie przewidywalnych i, w gruncie rzeczy, nudnych popisów Rymanowskiego i reszty towarzystwa. Przełączam na inny kanał i jestem chyba nieco zdrowszy ;)

 • milo_1

  Oceniono 12 razy 10

  .

  Pyskówki stały sie normą u Rymanowskiego......

  Coraz bardziej pan Rymanowski wpada w ramy dziennikarskiego ….. "użytecznego idiotyzmu" o którym w grudniu, przed Świętami rozpoczął dyskusję redaktor Gugała ____ podgrzewanie atmosfery w programach Rymanowskiego jest celem samym w sobie i to od dłuższego czasu.
  Wiadomym jest że wystarczy dobrać odpowiedni skład rozmówców, rzucić temat i siedzieć sobie spokojnie z boku , przysłuchując się toczącej awanturze .
  Po co się wysilać na poprowadzenie jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji ..... rzucony temat - "ochłap" sam poprowadzi program o ile interlokutorzy wcześniej siebie nie pozagryzają , ale prowadzący czuwa nad tym z przerwą na reklamy ;)) . Podobna metodyka stosowana jest w wielu innych programach i później wszyscy są zdziwieni i oburzeni, że kwitnie "mowa nienawiści" wśród polityków i w całym społeczeństwie a kto ją skutecznie zasila i podgrzewa ...????
  Szanowni państwo z "czwartej władzy" zastanówcie się ….... chyba że "pożyteczny idiotyzm" jest wam na rękę .....

  .

 • nieruchomy_spin

  Oceniono 16 razy 10

  zastanawiam się kto to ogląda??

 • malutkipistolecik

  Oceniono 15 razy 9

  Nie wiem co ten Rymanowski (miałem wątpliwą przyjemność mieć styczność na UJ) robi w TVN. Przecież to, wpisz, wymaluj, klon i kum Gmyza.

 • jogar

  Oceniono 13 razy 9

  Nie trawię Rymanowskiego i dlatego jego audycji nie ogladam.

 • bronek_pierdola

  Oceniono 12 razy 8

  Na pobocze i jesc SZCZAW!!!

 • 2zetor

  Oceniono 12 razy 8

  Jeden polaków wysyła na szczaw a drugi debil wyzywa od bydlaków to już jest czyste jawne sku...syństwo .

 • wojtek2784

  Oceniono 7 razy 7

  fragment felietonu z Dziennika Związkowego :
  Politycy czy celebryci polityczni ?

  W czasach kiedy nie było telewizji, w co trudno dzisiaj uwierzyć, polityczna kariera przyciągała ludzi o innej osobowości, różnej od tej, którą w politykach poznajemy obecnie. Taki kandydat na polityka musiał dawniej odbywać praktykę na zebraniach politycznych , rautach i wiecach.
  Od kilkudziesięciu lat politykę zawłaszczyły media, które eksploatują telewizyjne gaduły, wypełniając nimi czas antenowy.
  Łatwość formułowania opinii poprawnych politycznie, cynizm i bezczelność są najważniejszymi atutami obecnych kandydatów na polityków. Polska telewizja codziennie dokumentuje te recytatorskie popisy polityków z "najwyższej" półki. W polskich telewizjach komercyjnych, które nie mają nadmiaru pieniędzy na ciekawe programy uczące wrażliwości, czas antenowy wypełnia się "mieleniem ozorami" za stołem wypełnionym złotoustymi gadułami.
  Polityk pojawiający się w telewizji systematycznie, staje się ofiarą nałogu oglądania siebie na "małym", teraz już 60 calowym ekranie. Uzależnienie od telewizji zmusza współczesnego polityka do ciągłego wyczekiwania na telefon ze stacji. Taki "męczennik" sprawy narodowej nie może oddalać się zbytnio od studia telewizyjnego nadającego programy ogólnopolskie.
  W Polsce, te duże stacje telewizyjne mieszczą się w Warszawie, więc kandydat do kariery politycznej musi być związany z Warszawą na stałe. Polityczny karierowicz szybko zapomina, że do Sejmu dostał się głosami wyborców z Łodzi czy innych zapomnianych rejonów Polski. Wyborcy z tych okolic, oddalonych od Warszawy, muszą zapomnieć o "ambitnych" politykach, których wybrali z nadzieją na poprawę własnego losu. Prawdziwie "zapracowanych" polityków można spotkać tylko w studio telewizyjnym. Także ambitni politycy, którzy znudzili się na politycznej emeryturze, również wracają do studia telewizyjnego z "rewelacyjnymi" pomysłami naprawy Rzeczpospolitej.

 • 99venus

  Oceniono 11 razy 7

  nie oglądam tej menażerii.
  to hołota.

 • cena1309

  Oceniono 7 razy 7

  Ktoś ich jeszcze ogląda?tych panów p-osłów?

 • konto.do.komentarzy

  Oceniono 11 razy 7

  "W programie Bogdana Rymanowskiego w TVN24 zaproszeni goście standardowo przerywali sobie i przekrzykiwali się nawzajem"
  W każdym programie tak jest. U Lisa, w "radiowych śniadaniach". A i tak ci krzykacze są ponownie zapraszani.

 • ryllaa

  Oceniono 14 razy 6

  A co powiedział o głodnych dzieciach? Nie manipuluj! Mówił o dzieciorobach, którzy sprowadzają na świat dzieci, a potem mają je w doopie.Wazniejsza jest dla nich bowiem gorzała!

 • rabingoldblatt

  Oceniono 10 razy 6

  News dnia ze kilku kolesi oderwanych od zycia i rzeczywistości pobluzgało sobie w programie TV.

  Spowolnienie gospodarcze od tego nie zniknęło, bezrobocie nie spadło a prawo nie stało się bardziej logiczne, szczelne i przyjazne obywatelowi. Jedynym zadowolonym z tego "newsa" moze byc redaktorek, ktory machnął materiał do portalu opisujac wypowiedzi tych siedmu patafianów. Jemu chociaz wierszówka wpadnie:)))

 • hardy1

  Oceniono 5 razy 5

  W takich programach występują cięgle te same twarze. Prywatnie są na "ty", razem wypiją w sejmowej restauracji.
  Natomiast przed kamerami pokazują, jacy to są pryncypialni. Media specjalnie zapraszają takich polityków, gdyż wiedzą ze się będą kłócić przed kamerą, co podniesie...oglądalność. I tylko o to chodzi.
  Wolałbym posłuchać normalnych polityków, przerzucających się argumentami, ale nie przekrzykujących i rozemocjonowanych na pokaz. Tyle że redaktorom i właścicielowi stacji by to nie odpowiadało.

 • pesymista2

  Oceniono 7 razy 5

  To są programy dla półgłówków.

 • abw12300

  Oceniono 5 razy 5

  Powiedzcie mi czy Kalisz nie jest do tucznika podobny?

 • aleksy_zorba

  Oceniono 7 razy 5

  panie Szenfield
  rodzice pija a dziecko ma byc winne i glodne
  idz pan na szczaw z taka mentalnoscia..

 • watyklan

  Oceniono 7 razy 5

  Skandaliczna wypowiedź Szejnfelda. Skandaliczna ... Brak słów.

 • jadwisia9

  Oceniono 7 razy 5

  szlag mnie trafia jak niektórzy posłowie posługują się głodującymi dziećmi..
  zastanawiam się ile z tych dzieci jest rzeczywiście głodnych a ile zaniedbanych bo rodzicom nie chce sie rano wstac i zrobic dziecku kanapki do szkoły... znam takie przypadki
  Tez miałam małe dzieci, musiałam zrezygnowac z pracy żeby się nimi zając i nikt nie pytał czy stać mnie było na wakacje..zazwyczaj nie stac i dzieci wakacje spędzały na podwórku
  Dzisiaj ten głodny dzieciak chodzi po ulicy z tabletem, wyjezdza na kolonie , itp...
  Panowie nie róbcie z tych dzieci kalek... dajcie rodzicom pracę niech uczą swoje dzieci od małego szacunku do pracy... nie twórzcie obiboków, darmozjadów, cwaniaków,ze państwo ich wykarmi.

 • big.ot

  Oceniono 9 razy 5

  Trzy miesiące po Wigilii świnie przemówiły ludzkim głosem

 • alp61

  Oceniono 5 razy 5

  Akurat dzisiaj nie oglądałem, więc nie wiem co się stało Rymanowskiemu. Może dźwiękowiec go opitolił, bo zazwyczaj to podjudza i ma radochę, jak na siebie skaczą!

 • filipjeden

  Oceniono 7 razy 5

  Taki z Rymanowskiego dziennikarza jak z koziej d... reisentasche, podobnie jak Giżyński i Kłopotek politycy!!!!!!!!1

 • wojtek2784

  Oceniono 7 razy 5

  cytat ze strony : www.wojciechborkowski.com

  W Polsce bezrobocie zbliża się do nowego, rekordowego pułapu, a posłowie doskonalą się
  w dyskusjach z kolegami z ławy poselskiej w czasie nieustających pogaduszek telewizyjnych.
  Życie przerosło kabaret.

 • nietyp

  Oceniono 7 razy 5

  Kto to wysypisko śmieci jeszcze ogląda??? Łącznie z tymcw...em Rymanowskim nadają się tylko na nawóz...

 • wol777

  Oceniono 9 razy 5

  Kalisz to sympatyczny poseł choć duzo tu teatru.W przeciwieństwie do pajaców czyt.Giżynski,Kłopotek..... jego wypowiedzi często są merytoryczne,choc nie pozbawione populistycznych akcentów.

 • fordysta

  Oceniono 7 razy 5

  Zachowanie tych rozdętych, bufoniastych facetów w tym programie - oraz zakłamane treści , które z siebie wydalają - to głęboki niesmak i żenada. Strata naszych pieniędzy.
  Potwierdza tylko dążenia p. Dudy , że najwyższy czas z tym skończyć.

 • od-or

  Oceniono 9 razy 5

  takich mata posłów jakich żeśta wybrali i dość tych gorzkich żal,ów

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 9 razy 5

  Ten Rymanowski kiedyś miał wywiad z mini-prezesem, w którym ten paranoik majaczył o zamachu i ten pseudo-dziennikarz nawet nie zapytał o dowody - PORAŻKA !!!

 • antekguma1

  Oceniono 4 razy 4

  Ciągle ta sama sitwa, ciągle te same ryje. A durny Polandyjski ludek jeszcze im za to płaci. Pieprzą o dupie Maryni, a o sprawach najważniejszych, np. grzebaniu przy kodeksie pracy, dzięki czemu 8 godz. dzień pracy pójdzie się jebać, ani słowa.

 • gorkaz55

  Oceniono 4 razy 4

  Adam Szejnfeld to nawed nie DEBIL to Gnuj i Sku...syn BYDLE i MAFIOZA PO

 • andros33

  Oceniono 4 razy 4

  szejnfeld ty cyniczna ............ (wpisać dowolne słowo)

 • dziwny22

  Oceniono 6 razy 4

  Kawiorowa lewica posunie się do każdych dyspozycyjnych zachowań, aby nadal być przy kawiorowym korycie. Najlepszym przykladem jest postawa panów Kwaśniewskiego, Kalisza i klęcznika całującego ziemię kaliską.

 • m.arco

  Oceniono 6 razy 4

  Niedługo redaktor Rymanowski przestanie zapraszać Kalisza kiedy Miller za miłość do Kwacha i palikotowej wódy wyrzuci go z partii.

 • peowski.plejboj

  Oceniono 6 razy 4

  takie POpeerelowskie plejboje , jak mówią amerykanie abyknawiennaja swołoć.

 • yamata

  Oceniono 4 razy 4

  Może by ich na początek wszystkich zamknąć... w ZOO? A najlepiej od razu ogrodzić Wiejską...
  Tylko nie wiem czy warto dokarmiać? Może wystarczy "szczaw"?
  W końcu "władza zawsze się wyżywi"... ;)

 • tymoteusz121

  Oceniono 6 razy 4

  Dla mnie taki program to szczucie jednego na drugiego ! Prowadzący w tym i innych programach nie potrafią sobie poradzić nad hołotą ,bo tak trza nazwać nadludzi !!! Tak oni są nadludżmi bo mają immunitet ! Gdyby nie mieli tego senatorowie i posłowie ważyli by słowa a tak maja wszystko gdzieś !Jeszcze raz takie programy to wielka kimba nie ubliżając nikomu !

 • komunikat.4

  Oceniono 4 razy 4

  ze też Wam sie chce komentować wypowiedzi tych cwaniaczków u debila Rymanowskiego.

 • xolaptop

  Oceniono 4 razy 4

  Boso, ale w ostrogach. A kto nie pamięta tamtych lat, niech żałuje i niech sobie nie da wmówić, że polskie dzieci chodziły niedożywione tak, jak teraz, www.youtube.com/watch?v=9HWDwZ5MPXg
  Kiedyś dzieci były potrzebne. Budowano 1000 szkół na 1000 lecie mojego kraju, Polski. Teraz wszyscy są niepotrzebni, gdyż w myśl nowej ekonomi generują straty.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 4

  Nie oglądam takich audycji i nie słucham od kilku lat a dokładnie od 10.04.2010 kiedy to media zaczęły się zanurzać w szambie, wtedy słuchałem śniadania w trójce ostatni raz.

 • abw12300

  Oceniono 6 razy 4

  Matka to samo - chla wódę i pali papierosy - mówił..... Ten Pan, który się tak POdobnie do Hitlera nazywa- to już nie jest człowiek. To jest kawał s........... Jeśli rodziców dziecko ma np takich, to według tago bydlaka ma zdechnąc z głodu. Wstrzasające jak można być taką świnią. Kawał s................ ten co tak POdobnie do Hitlera się nazywa.

 • tsunami1

  Oceniono 4 razy 4

  Panie szenjnfeld to ja tez panu odpowiem. Kto tworzy prawo? ja tez znam rodzinę, żandnego alkoholu ani papierosów. Małe dziecko. Obydwoje w tej samej firmie, firma zbankrutowała, stracili pracę. 3 miesiące starali się o zasiłek, bo nie mieli co jeść. Nie dostali NIC. Ciągłe oświadczenia, kontrole i sprawdzania. Moja szwagierka nie wytrzymała i wypaliła "ale pijakom dajecie" " a dajemy, bo to są ludzie CHORZY i jak przyniosą pismo od lekarza, że są alkoholikami to dajemy im pieniądze" takie jest prawo panie szejnfeld, które tworzycie WY

 • aszlow54

  Oceniono 6 razy 4

  Pan A.Szenfeld /to chyba nie polskie nazwisko/,widział taką rodzinę gdzie ojciec nie pracuje i pije pali papierochy i matka też ,a dziecko jest niedożywione to powinien zgłosić to do opieki społecznej bo najważniejsze jet dziecko a nie wymądrzać się bo jest na to rada i prawo i on to powinien wiedzieć!!!

 • amicht

  Oceniono 6 razy 4

  Rymanowski dał plamę - Kalisz reprezentujący SLD.... Pan redaktor nie panuje już nad zapraszanymi politykami!

 • jerzykkur38

  Oceniono 6 razy 4

  Kawa na ławę - sześciu pseudopolityków,cyrkowców,kabareciarzy,uważających siebie za znakomitych mężów stanu,wybrańców Narodu,porażających wszystkich i wszystko dookoła swoją nieprawdopodobną wiedzą na każdy temat oraz On,Wielki Rymanowski - primus inter pares,robiący bez przerwy głupie i groteskowe miny.Jego celem jest wywołanie konfliktu,wojny i bójki na "noże",bezwzględnie napuszcza na siebie poszczególnych uczestników tej "corridy"Dopiero wtedy,jak poleje się krew,a poszczególne osoby rzucają się do gardeł i piana wypływa na usta,wtedy na obliczu Rymanowskiego pojawia się zachwyt i pełny błogostan.Nie mam pojęcia,dlaczego TVN24 emituje tak ogłupiający program.W swoim chorobliwym zdziczeniu ultraantyrządowym już dawno pan Rymanowski prześcignął Gazetę Polską Sakiewicza,Telewizję Trwam Ojca Rydzyka,Kaczyńskiego,Hofmana,Brudzińskiego,Macierewicza, Błaszczaka, Wildsteina,braci Karnowskich,Ziemkiewicza,Semkę,Stankiewicz,Pospieszalskiego.I tak można by wymieniać do białego rana.

 • waldi_46

  Oceniono 4 razy 4

  Rymanowski powinien zapraszać inne osoby do dyskusji a nie ciągle tych samych oszołomów albo nawiedzonych .

 • ergosumek

  Oceniono 12 razy 4

  "Do głosu w końcu doszedł Adam Szejnfeld. Opowiedział o rodzinie, w której widział niedożywione dziecko. "
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Biedny, niewygadany, nieelokwentny, " w końcu doszedł do głosu", hahaha...
  Widział dziecko niedożywione, no ale dlatego niedożywione, bo rodzice byli chlejący i palący.

  Już widzę, jak chodzi, (może w przebraniu?) po nędznych zaułkach, wizytuje POpegeerowskie wsie, bacznie obserwuje.
  A moze rodzice sami przyszli wypłakać mu się w mankiet?

  No proszę, jakie wsparcie od partyjnego kolegi dostał Niesiołowski ze swoim szczawiem i ulęgałkami!
  Ale to perfidia sprowadzać problem nędzy do pijaństwa, w kraju, w którym bezrobocie wynosi juz prawie 15%.

  Za co oni piją? Oni nie mają co jeść, do tego doprowadziliście.

 • cholonek

  Oceniono 8 razy 4

  tylko debile chodza na wybory. zawsze konczy sie tak samo: w sejmie siedzi - i przezera publiczne pieniadze - banda cwokow i nierobow, ale sa wsrod nich znani sportowcy, rozni celebryci, a nawet gwiazdy big brothera + stały zestaw rekwizytów z muppet show: kaczyński, niesiołowski, kalisz, jakis wsiok z pslu, biedron... po co nam ta menazeria?

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 12 razy 4

  Jeszcze do niedawna miałem wielki szacunek do Kalisza za jego walkę o biednych i ogólna lewicowość, ale jak zaczął beczeć w piątek w studio jak jakaś ciota to zwątpiłem - zawiesili go, a on beczy :)

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 8 razy 4

  Jeszcze niedawno Fatso deklarował, że chciałby w przyszłości kandydować na prezydenta ... Jaguar Polska sp.zoo :)

 • edza4

  Oceniono 3 razy 3

  Dziwi mnie że politycy tak chętnie uczestniczą w takiej błazenadzie,przecież Rymanowski dawno temu już się zlepperyzował ,a jego specjalność napuszczanie jednego na drugiego świadczą tylko o tym że facet powinien szukać sobie miejsca w jakiejś sekcie np. typu pis a nie udawać redaktora.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX