Pawłowicz proponuje: Zamiast dyskutować o związkach partnerskich, leczmy gejów

?Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta Krystyna Pawłowicz ministra zdrowia. Posłanka PiS złożyła nawet interpelację do Bartosza Arłukowicza. Sprawę skomentował dla nas Robert Biedroń. - Każdy poseł może złożyć interpelację, nawet w najgłupszej i najbardziej obraźliwej formie - powiedział poseł RP.
"Po niedawnej sejmowej debacie nt. projektów ustaw o związkach partnerskich zgłosili się do mnie przedstawiciele Stowarzyszenia POMOC 2002 z Radomia tworzący grupy wsparcia dla osób chcących wyjść z zachowań homoseksualnych" - czytamy w interpelacji Pawłowicz. "Świadectwa ich osobistych, dramatycznych doświadczeń walki z homoseksualizmem pokazują skalę ich cierpień, pokazują związek ich zachowań z urazami z dzieciństwa, dawnymi emocjami, uczuciami, ranami, które nigdy nie zostały uleczone" - kontynuuje posłanka.

Krystyna Pawłowicz poprosiła ministra zdrowia m.in. o informacje, czy jego resort prowadzi "jakieś konkretne formy pomocy i terapii dla osób homoseksualnych i czy w ogóle zajmuje się problemami tych osób". O skomentowanie tej sprawy poprosiliśmy posła Ruchu Palikota Roberta Biedronia.

Pawłowicz zbliża się do Lecha Wałęsy

- Każdy poseł może złożyć interpelację, nawet w najgłupszej i najbardziej obraźliwej formie. To jest też element demokracji. Z tego, co wiem, jest pomysł, by zreformować interpelacje poselskie i uniknąć takich sytuacji - powiedział Biedroń. - Mam wrażenie, że pani poseł Pawłowicz zbliża się do Lecha Wałęsy. Oni oboje brną w kierunku niezrozumiałym chyba dla nas wszystkich, coraz bardziej się zapętlając i wchodząc w opary absurdu - dodał.

Zdaniem posła RP, Krystyna Pawłowicz marnuje wiedzę i energię na "sprawy pełne nienawiści". - Ta interpelacja jest napisana w oparach absurdu - mówi Biedroń. - Powinniśmy się zastanowić, dlaczego w XXI wieku, w demokratycznym państwie, w którym homoseksualizmu się nie leczy, działają takie szarlatańskie instytucje jak POMOC 2002. I informują ludzi, że potrafią z homoseksualizmu wyleczyć - podkreśla.

Biedroń: "Może pani Pawłowicz chce być folklorem sejmowym"

Rober Biedroń zapowiada, że absolutnie nie zamierza wchodzić w dyskusję z Pawłowicz. Jego zdaniem byłoby to "pożywką dla homofobów, którzy tak jak Pawłowicz żerują na nieszczęściu drugiego człowieka". - Jeżeli posłanka Pawłowicz chce wchodzić w środowiska, które okaleczają psychicznie ludzi i ich unieszczęśliwiają, to jest mi po prostu przykro. Może pani poseł chce być folklorem sejmowym i w jakiś sposób się odróżnić... Szkoda, że w tak absurdalny i niegodziwy sposób - powiedział poseł RP.

Więcej o:
Komentarze (891)
Pawłowicz proponuje: Zamiast dyskutować o związkach partnerskich, leczmy gejów
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 1009 razy 861

  Pani Pawłowicz potwierdza niedoskonałości medycyny jak dotąd nie wynaleziono ani lekarstwa ani skutecznej terapii w leczeniu głupoty

 • yellow_tiger

  Oceniono 808 razy 644

  To już oficjalne. Panią profesor koń kopnął w głowę. Sorry, ale nie znajduję innego wytłumaczenia jej słów.

 • 2jan5

  Oceniono 655 razy 583

  Może pani wie czy duchownych ze skłonnościami homoseksualnymi też można leczyć.

 • fakiba

  Oceniono 585 razy 509

  Pani Pawłowicz pewnie musiała mieć jakieś bardzo ciężkie przeżycia skoro do tej pory jak sama mówi jest osobą bezproduktywną i jałową

 • chi_neng1

  Oceniono 468 razy 396

  Uwazam rowniez, ze moze w pierwszej kolejnosci powinna zadbac o swoje zdrowie psychiczne?

 • beretzantenka

  Oceniono 306 razy 258

  Pani profesor to na powaznie z tymi lekarzami ? Ojciec Rydzyk i Gazeta Polska maja
  zaufanych egzorcystow , mozna ich polecic a sam prezes Kaczynski dostal od
  nich medal wiec tez posiada " moce " na wypedzanie diabla .
  www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,12500417,Egzorcysci_przygotowali_medaliony_dla_Kaczynskiego.html

 • chi_neng1

  Oceniono 308 razy 250

  "Każdy poseł może złożyć interpelację, nawet w najgłupszej i najbardziej obraźliwej formie - powiedział poseł RP."

  No i zlozyla .....

  Moze jej to pojdzie na zdrowie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX