USA deklarują "pełną zdolność" obrony przed ewentualnym atakiem Korei Płn.

07.03.2013 22:47
Zdaniem rzecznika Baracka Obamy Waszyngton jest

Zdaniem rzecznika Baracka Obamy Waszyngton jest "w pełni zdolny" odeprzeć jakikolwiek północnokoreański atak rakietowy (Fot. Carolyn Kaster AP)

Biały Dom oświadczył, że zadeklarowana przez Koreę Północną groźba prewencyjnego uderzenia nuklearnego na USA spowoduje tylko pogłębienie międzynarodowej izolacji Pjongjangu. Zdaniem rzecznika Baracka Obamy Waszyngton jest "w pełni zdolny" odeprzeć jakikolwiek północnokoreański atak rakietowy.
Zobacz także
Komentarze (168)
USA deklarują "pełną zdolność" obrony przed ewentualnym atakiem Korei Płn.
Zaloguj się
 • sb_slav

  Oceniono 402 razy 158

  Gdyby w Korei była ropa to amerykanie szybko pospieszyli by z wyzwalaniem ciemiężonego dyktaturą ludu, a tak... zwołują tylko konferencje prasowe;)

 • brzeczyszczykiewicz_1

  Oceniono 191 razy 83

  Nie moge sie doczekac odpalenia tych ich rakietek! 80 % jak zwykle rozp.....oli sie tuz po starcie, co daje nadzieje na "atomowy strzal w noge".

 • szczuras99

  Oceniono 106 razy 78

  Kimowcy szczekaja jak zwykle bo licza na dodatkowa darmowa miske ryzu . Juz wiele razy to przetestowali . Gdyby nie to, to juz dawno z glodu by zdechli .

 • namiastek

  Oceniono 93 razy 69

  no cóż.. amerykańscy żołnierze ucieszą się na zmianę pejzażu na mniej pustynny...

 • critto

  Oceniono 112 razy 66

  Kim zachowuje się, jakby błagał na kolanach USA o interwencję "no przywalcie Amerykanie, przywalcie, błagam was, przywalcie". Tyle, że jakby mu przywalili, to rzeczony osobnik byłby w cząstkach - i mogą to zrobić bardzo celnie, bo mają rakiety i drony pozwalające na namierzanie i zabijanie pojedynczych osób; mogą np. wcelować mu rakietę do ubikacji, gdy będzie siedział na kibelku.... I co wtedy?? Nie dość, że śmierć na miejscu, to jeszcze w g....

 • mok999

  Oceniono 70 razy 22

  Chyba taniej USA wyszłoby przewietrzenie magazynów broni jądrowej i zrzucenie ich zawartości na kimlandię, niż dalsze opłacanie składowania i konserwowania bomb w bliżej nieokreślonym celu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje