Kaczyński z tabletem - wygłupy czy dobry fortel? [CZEKAMY NA WASZE OPINIE]

07.03.2013 14:40
Jarosław Kaczyński pojawił się na mównicy sejmowej z tabletem, z którego zaczął retransmitować przemówienie prof. Glińskiego. Zdjęcie prezesa PiS z tabletem od razu zaczęło krążyć po Facebooku, prowokując ironiczne i prześmiewcze komentarze. A jakie jest wasze zdanie o niespodziewanej zagrywce Kaczyńskiego? To kompromitacja? Wygłupy? Skuteczny fortel? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem.
"Prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada" - zakpił na Twitterze minister Radosław Sikorski. "Bardzo się cieszę na te wygłupy Prezesa Kaczyńskiego" - napisała Agnieszka Pomaska. Jak tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął retransmisję wystąpienia prof. Glińskiego na mównicy sejmowej, w mediach społecznościowych posypały się dziesiątki złośliwych komentarzy.

A co wy myślicie o niecodziennym pomyśle prezesa PiS? Waszym zdaniem to żenujące wygłupy, kompromitacja czy może śmieszne, ale skuteczne zagranie? Czekamy na wasze opinie i komentarze, wpisujcie je pod tym tekstem. Najlepsze wyróżnimy.

PYTANIE Jak oceniasz wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego z tabletem w Sejmie?

 Kompromitacja. Tylko narobił sobie wstydu
 Pomysł żenujący, ale skuteczny
 Świetny fortel. Osiągnął to, co chciał
 Nie interesuje mnie to
Zobacz także
Komentarze (270)
Zaloguj się
 • inv28

  Oceniono 328 razy 134

  Zaskakujące.
  Prędzej spodziewałbym się, że ktoś z PIS przebierze się za pana Glińskiego.
  Tymczasem Prezes....
  Szkoda tylko, że kolejny raz robi się z Sejmu kabaret. Niepokoi mnie brak poszanowania regulaminu, próby obchodzenia zakazów, naciąganie przepisów w imię ....robienia zamieszania.
  Dziś, gdy taki wybieg stosuje Prezes, jego sympatycy zacierają ręce.
  Jeszcze nie tak dawno sami krytykowali przejawy falandyzacji prawa i przekonany jestem, że gdyby podobnego fortelu użył ktoś, spoza PIS, wszyscy byliby szczerze oburzeni.
  Czy to spryt, obłuda, relatywizm moralny, czy może zwykłe buractwo?"
  Każdy oceni samodzielnie.

 • sajetan_tempe

  Oceniono 431 razy -91

  Fortel fajny. Komentarze polityków żenujące. Brak możliwości wystąpienia dla Glińskiego urąga moim zdaniem słowu "demokracja". PO i PiS dla mnie są skończone i nie mam pojęcia skąd mają tyle poparcia. Chcemy alternatywy!

 • jami100

  Oceniono 239 razy 89

  Przechytrzył panią marszałek. Trochę to przypomina czasy socjalistyczne, gdy komuś tam nie pozwalano mówić. Moim zdaniem niech się wygada do woli. Lepiej wyjść z sali i nie słuchac gdy kogoś nudzi albo denerwuje, niż zabraniać.
  Wiadomo, ze sprawa z votum to przedstawienie, ale teraz wyszło na to, ze przedstawinie udało mu sie bardziej niż powinno.

 • justin2312

  0

  No tak, chodzi tutaj o nowy RZĄD niezależny, techniczny, czy awaryjny i niezwykle potrzebny w momencie kiedy zatraciło się jakiekolwiek porozumienie pomiędzy partyjną władzą z jej SAMOWOLĄ (anarchią), a WŁADZĄ NARODU sprawowaną BEZPOŚREDNIO przez NARÓD - konstytucyjnie gwarantowaną - rozdział I.art 4.punkt 1.
  Pogłębiająca się przepaść pomiędzy partyjnymi politykami uwikłanymi w walkę i żądze - profesjonalnego zdobywania władzy nad innymi a narodem jest ogromna. Rzeczywistość taka wymaga koniecznie koneksji rządzących - z NARODEM sprawującym konstytucyjną władzę w państwie BEZPOŚREDNIO !
  Tym pomostem łączącym obecne dwa różniące się zasadniczo od siebie bieguny może być tylko rząd niezaangażowany w polityczne gry i zabawy na scenie i walką partyjną o władzę i ma się rozumieć - nierozerwalny z nią dobrobyt polityków, przywileje i immunitety, którymi kolejne partie przy władzy uwłaszczają się w SEJMIE . Trudno takich partyjnych spryciarzy - ekspertów z tytułami nazywać europosłami, posłami czy senatorami w służbie narodu.
  Niestety wygłup prezesa w SEJMIE i w ogóle - tym razem uznać wypada jako pozytywny i strzałem w nogę sobie i innym liderom partyjnym, bo to nikt inny, tylko J.Kaczyński kontrowersyjny ignorant z żądzą władzy spowodował to, że mówi się i porusza ten odwieczny temat zacierany konsekwentnie medialnymi sensacjami zastępczymi - by normalny obywatel nigdy nie dotarł do ----- demokratycznej WŁADZY konstytucyjnej NARODU sprawowanej BEZPOŚREDNIO..
  Mniejszość głosująca nie ma żadnego prawa demokratycznie narzucać jakiejkolwiek partyjnej władzy niegłosującej czyli bojkotującej wybory partyjne - WIĘKSZOŚCI ! Przyjąć należy, że ktoś w państwie musi rządzić pomimo , że uwłaszcza się władzą niezgodnie z wolą większości NARODU - rząd Tuska demokratycznie jest nielegalny, dlatego sądzę zdesperowani obywatele próbują rozmaitych sposobów , by władza trafiła do jej właściciela , którym jest każdy NARÓD.
  Jeżeli w rządzie Glińskiego jest dużo partyjnych polityków, to z całą pewnością następny rząd techniczny będzie już WOLNY od zakłamanych polityków i całkowicie BEZPARTYJNY.

 • 64stasiek

  Oceniono 1 raz -1

  przykład żenującego chamstwa. Nie chcą go, wyrzucają za drzwi - to włazi oknem. Wyrzucą przez okno - wlezie kominem. Byle tylko zaistnieć, choćby nawet opluli.

 • bobologo

  Oceniono 1 raz 1

  Zakłamanie i jeszcze raz zakłamanie ,a tyle się mówi o postępie i nowoczesności.

 • nikodem41

  Oceniono 2 razy -2

  Bez konta bankowego,prawa jazdy ale doskonale sie nadaje jako uchwyt do iPada a usmiechal sie jak prostytutka do policjanta. Zenada! Kolejny raz udowodnil,ze regulamin sejmowy jest dla innych a nie dla "Jaroslaw Polske zbaw".

 • leute

  Oceniono 2 razy 0

  Prawo i Sprawiedliwość, czyli: prawo prawem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie!

 • anna22290

  Oceniono 3 razy -3

  jak zawsze ; MYSLICIEL; KACZYNSKI ZABLYSNOL moglby calkiem dobrze trzymac obrazek swiety NEDZNY CZLOWIECZEK ,wstyt tylko ze to ; IDOL,; tak duzej czesci PRYMITYWNEGO POLSKIEGO SPOLECZENSTWA ,czyli Polska pod wzgledem mentalnosci ,pragnien gdzies tam daleko w ; ogonie; panstw o duzo wyzszym rozwoju .PIS KACZYNSKI to przerazajaca czesc polskiego rzadu dziwi tylko ze wsrod EU mozna zyc prawie nic nie widzac i nie slyszac co sie w swiecie dzieje ,dazyc do DNA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje