Kaczyński z tabletem - wygłupy czy dobry fortel? [CZEKAMY NA WASZE OPINIE]

07.03.2013 14:40

Fot. Sławomir Kamiński Agencja Gazeta

Jarosław Kaczyński pojawił się na mównicy sejmowej z tabletem, z którego zaczął retransmitować przemówienie prof. Glińskiego. Zdjęcie prezesa PiS z tabletem od razu zaczęło krążyć po Facebooku, prowokując ironiczne i prześmiewcze komentarze. A jakie jest wasze zdanie o niespodziewanej zagrywce Kaczyńskiego? To kompromitacja? Wygłupy? Skuteczny fortel? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem.
"Prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada" - zakpił na Twitterze minister Radosław Sikorski. "Bardzo się cieszę na te wygłupy Prezesa Kaczyńskiego" - napisała Agnieszka Pomaska. Jak tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął retransmisję wystąpienia prof. Glińskiego na mównicy sejmowej, w mediach społecznościowych posypały się dziesiątki złośliwych komentarzy.

A co wy myślicie o niecodziennym pomyśle prezesa PiS? Waszym zdaniem to żenujące wygłupy, kompromitacja czy może śmieszne, ale skuteczne zagranie? Czekamy na wasze opinie i komentarze, wpisujcie je pod tym tekstem. Najlepsze wyróżnimy.

PYTANIE Jak oceniasz wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego z tabletem w Sejmie?

 Kompromitacja. Tylko narobił sobie wstydu
 Pomysł żenujący, ale skuteczny
 Świetny fortel. Osiągnął to, co chciał
 Nie interesuje mnie to
Komentarze (270)
Kaczyński z tabletem - wygłupy czy dobry fortel? [CZEKAMY NA WASZE OPINIE]
Zaloguj się
 • inv28

  Oceniono 328 razy 134

  Zaskakujące.
  Prędzej spodziewałbym się, że ktoś z PIS przebierze się za pana Glińskiego.
  Tymczasem Prezes....
  Szkoda tylko, że kolejny raz robi się z Sejmu kabaret. Niepokoi mnie brak poszanowania regulaminu, próby obchodzenia zakazów, naciąganie przepisów w imię ....robienia zamieszania.
  Dziś, gdy taki wybieg stosuje Prezes, jego sympatycy zacierają ręce.
  Jeszcze nie tak dawno sami krytykowali przejawy falandyzacji prawa i przekonany jestem, że gdyby podobnego fortelu użył ktoś, spoza PIS, wszyscy byliby szczerze oburzeni.
  Czy to spryt, obłuda, relatywizm moralny, czy może zwykłe buractwo?"
  Każdy oceni samodzielnie.

 • jami100

  Oceniono 239 razy 89

  Przechytrzył panią marszałek. Trochę to przypomina czasy socjalistyczne, gdy komuś tam nie pozwalano mówić. Moim zdaniem niech się wygada do woli. Lepiej wyjść z sali i nie słuchac gdy kogoś nudzi albo denerwuje, niż zabraniać.
  Wiadomo, ze sprawa z votum to przedstawienie, ale teraz wyszło na to, ze przedstawinie udało mu sie bardziej niż powinno.

 • sajetan_tempe

  Oceniono 431 razy -91

  Fortel fajny. Komentarze polityków żenujące. Brak możliwości wystąpienia dla Glińskiego urąga moim zdaniem słowu "demokracja". PO i PiS dla mnie są skończone i nie mam pojęcia skąd mają tyle poparcia. Chcemy alternatywy!

 • fakiba

  Oceniono 266 razy 150

  Był Lepper okupujący mównicę biegał po sejmie Palikot z różnymi gadżetami to prezes też postanowił zrobić przedstawienie udając że jest z techniką za pan brat w końcu budynek sejmu jest okrągły może mu się z cyrkiem pomylił w dodatku jak coś łyknął przed występem

 • ga.1.2

  Oceniono 149 razy 127

  Tablety zamiast poslow

 • ziarnoo

  Oceniono 243 razy 125

  Alternatywa dla PO jest dziadek z tabletem w rekach, na ktorym wyswietla innego dziadka... co bedzie gdy temu pierwszemu skoncza sie leki a drugiemu bateria w tablecie?? strach sie bac o losy kraju!!

 • ga.1.2

  Oceniono 174 razy 112

  Prezesowi Hofman dal zabawke i wmowil mu ze jak wlaczy to bedzie mial Premiera Technicznego.Mogl mu dac jeszcze wiecej tych tabletow to Prezes powlaczal by jeszcze pare ministrow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje