Kaczyński z tabletem - wygłupy czy dobry fortel? [CZEKAMY NA WASZE OPINIE]

07.03.2013 14:40
Jarosław Kaczyński pojawił się na mównicy sejmowej z tabletem, z którego zaczął retransmitować przemówienie prof. Glińskiego. Zdjęcie prezesa PiS z tabletem od razu zaczęło krążyć po Facebooku, prowokując ironiczne i prześmiewcze komentarze. A jakie jest wasze zdanie o niespodziewanej zagrywce Kaczyńskiego? To kompromitacja? Wygłupy? Skuteczny fortel? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem.
"Prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada" - zakpił na Twitterze minister Radosław Sikorski. "Bardzo się cieszę na te wygłupy Prezesa Kaczyńskiego" - napisała Agnieszka Pomaska. Jak tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął retransmisję wystąpienia prof. Glińskiego na mównicy sejmowej, w mediach społecznościowych posypały się dziesiątki złośliwych komentarzy.

A co wy myślicie o niecodziennym pomyśle prezesa PiS? Waszym zdaniem to żenujące wygłupy, kompromitacja czy może śmieszne, ale skuteczne zagranie? Czekamy na wasze opinie i komentarze, wpisujcie je pod tym tekstem. Najlepsze wyróżnimy.

PYTANIE Jak oceniasz wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego z tabletem w Sejmie?

 Kompromitacja. Tylko narobił sobie wstydu
 Pomysł żenujący, ale skuteczny
 Świetny fortel. Osiągnął to, co chciał
 Nie interesuje mnie to
Zobacz także
Komentarze (270)
Zaloguj się
 • inv28

  Oceniono 328 razy 134

  Zaskakujące.
  Prędzej spodziewałbym się, że ktoś z PIS przebierze się za pana Glińskiego.
  Tymczasem Prezes....
  Szkoda tylko, że kolejny raz robi się z Sejmu kabaret. Niepokoi mnie brak poszanowania regulaminu, próby obchodzenia zakazów, naciąganie przepisów w imię ....robienia zamieszania.
  Dziś, gdy taki wybieg stosuje Prezes, jego sympatycy zacierają ręce.
  Jeszcze nie tak dawno sami krytykowali przejawy falandyzacji prawa i przekonany jestem, że gdyby podobnego fortelu użył ktoś, spoza PIS, wszyscy byliby szczerze oburzeni.
  Czy to spryt, obłuda, relatywizm moralny, czy może zwykłe buractwo?"
  Każdy oceni samodzielnie.

 • jami100

  Oceniono 239 razy 89

  Przechytrzył panią marszałek. Trochę to przypomina czasy socjalistyczne, gdy komuś tam nie pozwalano mówić. Moim zdaniem niech się wygada do woli. Lepiej wyjść z sali i nie słuchac gdy kogoś nudzi albo denerwuje, niż zabraniać.
  Wiadomo, ze sprawa z votum to przedstawienie, ale teraz wyszło na to, ze przedstawinie udało mu sie bardziej niż powinno.

 • sajetan_tempe

  Oceniono 431 razy -91

  Fortel fajny. Komentarze polityków żenujące. Brak możliwości wystąpienia dla Glińskiego urąga moim zdaniem słowu "demokracja". PO i PiS dla mnie są skończone i nie mam pojęcia skąd mają tyle poparcia. Chcemy alternatywy!

 • fakiba

  Oceniono 266 razy 150

  Był Lepper okupujący mównicę biegał po sejmie Palikot z różnymi gadżetami to prezes też postanowił zrobić przedstawienie udając że jest z techniką za pan brat w końcu budynek sejmu jest okrągły może mu się z cyrkiem pomylił w dodatku jak coś łyknął przed występem

 • ga.1.2

  Oceniono 149 razy 127

  Tablety zamiast poslow

 • ziarnoo

  Oceniono 243 razy 125

  Alternatywa dla PO jest dziadek z tabletem w rekach, na ktorym wyswietla innego dziadka... co bedzie gdy temu pierwszemu skoncza sie leki a drugiemu bateria w tablecie?? strach sie bac o losy kraju!!

 • ga.1.2

  Oceniono 174 razy 112

  Prezesowi Hofman dal zabawke i wmowil mu ze jak wlaczy to bedzie mial Premiera Technicznego.Mogl mu dac jeszcze wiecej tych tabletow to Prezes powlaczal by jeszcze pare ministrow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX