Niemieckie media o słowach Wałęsy: Proletariackie grubiaństwo, które przyjęło postać absurdu

07.03.2013 12:52
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa (Fot. Agata Grzybowska/AG)

"Ściany zatrzęsły się (...) w ostatnich dniach, kiedy Lech Wałęsa z charakterystycznym proletariackim grubiaństwem, które wraz z wiekiem przyjęło postać artystycznego absurdu, odważył się wypowiedzieć na chyba najbardziej ostatnio drażliwy temat moralności seksualnej" - pisze opiniotwórczy dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" o niedawnej wypowiedzi byłego prezydenta na temat homoseksualistów.
Zobacz także
Komentarze (231)
Niemieckie media o słowach Wałęsy: Proletariackie grubiaństwo, które przyjęło postać absurdu
Zaloguj się
 • huston_mamy_problem

  Oceniono 318 razy 96

  wszędzie na świecie taki polityk byłby juz dawno skreślony przez opinie publiczną...tak samo jak ta Pawłowicz...w Polsce zaś tacy ludzie cieszą się powszechnym szacunkiem.....
  .
  DLATEGO WŁAŚNIE POLSKA JEST MARGINALIZOWANA NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ, BO NIKT NIE AKCEPTUJE TAM TAKIEGO PROSTACKIEGO ZACHOWANIA.

 • niktwazny126

  Oceniono 187 razy 81

  Wałęsa popularyzuje polską rzeczywistość rodem z Watykanu. Że się z nas śmieją na świecie? Jemu to nie przeszkadza, on mówi to, co biskupi zalecają.

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 96 razy 56

  Nasz "mędrzec" gadając te idiotyzmy, nie wiedział jeszcze, że robi sobie wielkie finansowe kuku. Skończą się "wykłady" na zachodnich uniwersytetach i inne odczyty za parę tys. dolców sztuka. Teraz będzie już mógł chałturzyć tylko dla skrajnej prawicy, ale ta ma niewielkie wzięcie, więc i apanaże będą stosownie mniejsze. Nie dziwię się, że rodzina Lecha się wpieniła.

 • sluziniec

  Oceniono 77 razy 33

  Dziękuję za przypomnienie "Polskiego zoo". Przydałby się powrót do tej marki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje