Palikot o partii Nowickiej: Życzę powodzenia, mogę współpracować, jeśli wejdzie do Sejmu

06.03.2013 08:33
Janusz Palikot nie wierzy w szanse Wandy Nowickiej na założenie własnej partii. - Trzymam kciuki, życzę powodzenia i chętnie będę współpracował po wejściu tej partii do parlamentu - powiedział dziś w Radiu ZET. Dodał, że wolałby, żeby środowisko Kongresu Kobiet współpracowało z inicjatywą Europa Plus.
Polityk nie zgodził się również z artykułami dotyczącymi polityków centrum i lewicy, którzy chłodno zareagowali na informację o powstaniu Europy Plus. Uspokajał, mówiąc, że na deklaracje Cimoszewicza, Olechowskiego czy Borowskiego trzeba poczekać. - Europa Plus wygra wybory. SLD, które chce tworzyć własną listę, popełnia błąd, ponieważ w efekcie to mogą być ostatnie wybory, w których wystartuje SLD - mówił w rozmowie z Moniką Olejnik.

Sprzeciw wobec słów Wałęsy

Palikot przypomniał, że dzisiaj i przez najbliższe dwa dni w sali Sejmu posłowie Ruchu Palikota będą się przysłuchiwali debatom z ostatniego miejsca. - A w czasie głosowania, kiedy musimy być przy pulpitach w pierwszych rzędach, w pierwszych rzędach będzie siedział Robert Biedroń i Anna Grodzka - mówił. Zachowanie Ruchu to reakcja na słowa Wałęsy, który kilka dni temu mówił, że geje w Sejmie powinni siedzieć w ostatnim rzędzie. Przekonywał dziennikarzy, że w tej sprawie "prawie cały naród go popiera" i że takiego zrozumienia to "chyba nigdy nie miał"."Niech Wałęsa zapali sobie jointa"

- Niech Wałęsa zapali sobie jointa, to mu przejdzie ta miłość do Radia Maryja - stwierdził Janusz Palikot. Jego zdaniem listy poparcia do Lecha Wałęsy piszą ludzie związani z Tadeuszem Rydzykiem, którzy "przez lata opluwali Wałęsę, odmawiali mu czci, nazywali go Bolkiem". - Dziś ci okropni ludzie wysyłają listy poparcia, bo zachował się tak jak oni, jak katolicka sotnia. Jeżeli Wałęsie jest z tego powodu miło, to mi jest głupio - mówił wyraźnie zdenerwowany Palikot.

Były prezydent chwalił się wczoraj, że w sprawie jego ostatnich wypowiedzi o homoseksualistach popiera go "prawie cały naród". Na dowód opublikował listy poparcia pełne homofobicznych określeń.

Zobacz także
Komentarze (60)
Zaloguj się
 • reali-sta1

  0

  Żeby Palikot się nie przeliczył. Pani Nowicka ma od niego większe szanse żeby do Sejmu wejść. On przez swoje wygłupy już nie. Milej spojrzeć na sympatyczną i mądrze mówiącą kobietę niż na obleśnego oszołoma z obłędem w oczach, plecącego bezmyślnie co mu ślina na język przyniesie.

 • andaraos

  Oceniono 3 razy -1

  - Panie pośle, ale nie czuje się pan źle? Pan się wypowiedział (..) o Wandzie Nowickiej, że marzy o gwałcie - zapytała Monika Olejnik.
  - Za swoje słowa - tłumaczy Palikot - przeprosiłem, choć zostały one wypaczone, a ich sens był inny. Cała ta awantura wynikała z premii, nagród itd., a..
  - No dobra - przerywa Olejnik - już pan.., to historia.

  Skoro to już historia, to po jaką cholerę do niej wracałaś, fałszywy babsztylu?! Uprawia pani nagonkę na Palikota, jak bezmyślna marionetka.
  Gdyby w narodzie było mniej tumanów - bezkrytycznie przyjmujących pani pokrętne, fałszywe i podłe dziennikarstwo - pani przekaz trafiał by w próżnię.

 • zygosz

  Oceniono 3 razy -1

  Yorki !

  Napewno okaze sie ,ze law tylnich
  w sejmie zamalo ,a wielu homo do
  rekoczynow sie bedzie rwalo ,krew
  poleje sie w sejmie , miejsc gejom
  zabraknie nawet w pierwszym rzedzie.

  Sejm wypelnia caly i w koncu zatwierdza
  swoje uchwaly .
  Gniew i opor narodu,juz tu nic nie zmieni,
  beda miec, juz prawo do seksu w kieszeni.
  A z trybun zabrzmi glos Palikota ,jak
  poteznego bawola.

  Sluchajcie Polacy ,teraz zyc zaczniecie inaczej.
  Znikna stare zwyczaje ,teraz zamiast dzieci
  w rodzinie beda biegac ,szczekajace Yorki,
  a w lozku pod koldra ,beda mialy swoje norki.

 • hersz_grycmann

  Oceniono 3 razy 1

  Skąd się biorą homoseksualiści?
  Homoseksualizm nie jest zaraźliwy (nawet przebywając codziennie w jednym pomieszczeniu nie zostaje się Homoseksualistą). Podobnie - nie jest zaraźliwy heteroseksualizm. Homoseksualizm nie jest chorobą (tak uznała Światowa Organizacja Zdrowia).
  Homoseksualizm nie jest dziedziczny (homoseksualiści się nie rozmnażają).
  Jest odstępstwem od średniej - tak, jak leworęczność, lub brak słuchu muzycznego.
  Zatem skąd się biorą homoseksualiści?
  Najczęściej ze środowisk o zbyt skrajnym rozdziale płci: ZAKONÓW, SEMINARIÓW DUCHOWNYCH, SZKÓŁ NIE_KOEDUKACYJNYCH, więzień i wojska. To są obszary, które sprzyjają wykształceniu orientacji homoseksualnej. "Jak nie będziesz miał co jeść, to aby przeżyć - zostaniesz ludożercą".
  A co sprzyja heteroseksualności? Wszystko, gdzie płeć zajmuje swoje NATURALNE miejsce, gdzie kobiety i mężczyźni mogą "mieć się ku sobie" bez permanentnego poczucia grzechu lub nieprzyzwoitości, lub zagrożenia ciążą.
  Ciekaw jestem, ile razy mniej jest homoseksualistów wśród nudystów, niż wśród księży.

 • benek231

  Oceniono 3 razy -1

  Elity z Wyborcza uzyly kobiety z m.in. Kongresu Kobiet do uwalenia Palikota, a z nim Europy Plus, o co glownie chodzilo, a nie o jakies bzdury z gwaltem - podtarly sie nimi rekami Srody, Kublik, Paradowskiej, Olejnik, Milewicz i Wielowieyskiej.

  Dzieki Europie Plus Kongres Kobiet moglby wprowadzic do UE sporo swoich przedstawicielek, ktorych na listach EP byloby 50%. A tak kretynki, na wlasne zyczenie, najprawdopodobniej nie beda mialy swych reprezentantek we wladzach UE. Dzieki "madrosci" pyskujacych na Palikota feministek PO, oraz PiS, wysle do Europy wiecej wlasnych ludzi, przy czym beda to glownie mezczyzni.

 • zygosz

  Oceniono 3 razy -1

  Dwaj panowie !

  Jest taki Palikot ,pewien w kraju unikat
  co zapragnal ludzkich cnot dotykac.
  Krzyki ciagle podnosi ,krzyzy w sejmie
  nie znosi ,wciaz poslom uraga,nakazuje
  krzyze w sejmie i w szkolach sciagac.

  Gronem gejow otoczony,wznosi w sejmie
  krzyk wzburzony ,prawa homoseksualne
  z trybun glosi ,kiedy tylko gej go o to prosi .
  Pragna tworzyc zwiazki nowe , gdzie
  w malzenstwie , beda zyc dwaj panowie.

 • selfhelp

  Oceniono 5 razy -1

  palikociarnia zboczkow swinstawa tranzgroskiej zbieranna najgorszych swinstw jakie sa wymyslone narkodopu w katolickim panstwie zgroza pszyszlosci Polskich dzieci co swinski ryju jopku sztuczny penisie palikocie reprezentujesz najgorsze swinstwa w XXI wieku , tylko przeproscie wyborcow i OUT! WON! PACZ? na sondaze cyrkowy jopku jakie wasze miejsce 3% ponoc z iranu rakiety sa jusz w drodze do palikociarni wylegarni swinstw grockiej sam za sabotazowalesz sie w kozi rug bez=odwrotu te sabotaze nowickiej dostalesz kopa i stracilesz nowicka i marszalke swoje ru...ia nie sa dla wyborcow OK? OSTAWIAMY RUCHA SWINSKIEGO RYJA BEZ=POWROTNIE Z SEJMU!!!!!!!!!!

 • jerzysm42

  Oceniono 5 razy 1

  Pan Niesiołowski ma nauczkę. Po co chodzi z byle kim na obiad.

 • carpediem87

  Oceniono 5 razy -1

  EUROPA+ zwycięży ponad podziałami!!!! ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje