Kaczyński bagatelizuje sprawę Klejnowskiej. Hofman: Ziobro chciał być rekinem, został leszczem

04.03.2013 14:19
Jarosław Kaczyński i Ilona Klejowska

Jarosław Kaczyński i Ilona Klejowska (Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta)

- Młodzi ludzie pracujący w Sejmie wymieniają się różnymi informacjami. Jeżeli pan Dorn uważa, że to inwigilacja prawicy, mogę jedynie powiedzieć, że to zabawne - powiedział Jarosław Kaczyński. Skomentował w ten sposób sprawę Ilony Klejnowkiej, która - zdaniem Solidarnej Polski - omotała jej działacza, by wynosił dokumenty partii Ziobry.
- Nie będę się tym zajmował - powiedział na samym wstępie konferencji Jarosław Kaczyński. - Młodzi ludzie pracujący w Sejmie wymieniają się różnymi informacjami. Jeżeli pan Dorn uważa, że to inwigilacja prawicy, mogę jedynie powiedzieć, że to zabawne. To wszystko - dodał.

Kiedyś Aniołek Kaczyńskiego, dziś Mata Hari PiS?

Sprawa dotyczy Ilony Klejnowskiej, działaczki PiS, która - według polityków Solidarnej Polski - miała omotać jednego z działaczy tej partii, Mariusza Łuszczka. Wszystko po to, by ten dostarczał Klejnowskiej dokumenty ziobrystów. Dzięki temu PiS miał szybciej organizować konferencje i podbierać pomysły Solidarnej Polski.

Podczas spotkania z dziennikarzami Klejnowskiej bronił rzecznik PiS Adam Hofman. - Z Ziobrą jest tak: miał być delfinem, chciał być rekinem, a został leszczem. Będę występował w obronie zaatakowanej przez tych facetów, damskich bokserów, pracownicy mojego biura Ilony Klejnowskiej - mówił Hofman.

- Jeśli te insynuacje, które nie mają nic wspólnego z prawdą, będą się powtarzać, będę występował na drogę prawną. Także w sądzie będę bronił jej dobrego imienia, bo to jest niegodne mężczyzn, by atakowali tak niewinną kobietę - dodał. Mówił też, że partia Ziobry się sypie. - Nie tylko współpracownicy przychodzą do mnie, ale również posłowie i nadają jedni na drugich - wyjaśnił.

Zobacz także
Komentarze (46)
Zaloguj się
 • selfhelp

  Oceniono 1 raz 1

  podsluchy zagluszania zdrajcy u wykluczonych BA! policz ile tych ludzi w pis-e bylo wyzuconych??? sztuczki mlodej suczki uwodzienia i to wszystko jusz dyktatorek IV RP. RZESZY wladzy udowodnil i jest zapisane tylko do archiwow prasy co od 1989r. cale piwnice sa zapelnione cymus falszu prowokacje urabiania agentow spiochow bagatela? co? a ile smierelnych ofiar b.blida -lepper=trotyl smolenski itp.

 • szczuras99

  Oceniono 2 razy 2

  Kocham jak sie katole wyznajacy WC nap....ja sie :)) A swoja dobrze by bylo sprawdzic czy Hofman nie uzywa tej Klejnowskiej tak jak Kurski swojej Ani Poletek .hehehe

 • kibic_rudego

  Oceniono 2 razy -2

  ciekawe jaki przekręt szykuje Tusk
  skoro jego pismaki znowu Kaczora nam wciskają ?

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy 5

  Takiej hołoty, jak polscy politycy, to próżno szukać nawet ze .... świecą !

 • baherit

  Oceniono 6 razy 6

  Moge sie zalozyc, ze Hofman ta Ilone ...dmucha, skoro zona juz tyle lat chora.

 • plumgazeta

  Oceniono 3 razy -1

  Ziobro, czy cie pojechało.?
  Trzymaj sie kaczki bo hak czeka.

 • jolyon72able

  Oceniono 5 razy 5

  Cyt.''Kiedyś Aniołek Kaczyńskiego, dziś Mata Hari PiS?''.Hehehe,dobre...To nie jest żaden aniołek,bo w pisie nie da się spotkać prawdziwego ''aniołka w damskiej skórze''.!!!!Ech,to są prawdziwe kobiety(nie dotyczy pisu).!!!!!Aż ......że też....posucha w takim pisie.A po drugie to nie jest Mata Hari,hahahahaha,do MH to jej jeszcze dużo brakuje ,a najbardziej intelektu.To jest zwykła pisowska panna od ogonów,tak jak one wszystkie z tej organizacji.

 • batura3

  Oceniono 8 razy 8

  wow, Wycieraczkowy zaszalał z komentarzem :-)

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  To się nazywa autoinwigilacja prawicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje