Kaczyński bagatelizuje sprawę Klejnowskiej. Hofman: Ziobro chciał być rekinem, został leszczem

Jarosław Kaczyński i Ilona Klejowska

Jarosław Kaczyński i Ilona Klejowska (Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta)

- Młodzi ludzie pracujący w Sejmie wymieniają się różnymi informacjami. Jeżeli pan Dorn uważa, że to inwigilacja prawicy, mogę jedynie powiedzieć, że to zabawne - powiedział Jarosław Kaczyński. Skomentował w ten sposób sprawę Ilony Klejnowkiej, która - zdaniem Solidarnej Polski - omotała jej działacza, by wynosił dokumenty partii Ziobry.
- Nie będę się tym zajmował - powiedział na samym wstępie konferencji Jarosław Kaczyński. - Młodzi ludzie pracujący w Sejmie wymieniają się różnymi informacjami. Jeżeli pan Dorn uważa, że to inwigilacja prawicy, mogę jedynie powiedzieć, że to zabawne. To wszystko - dodał.

Kiedyś Aniołek Kaczyńskiego, dziś Mata Hari PiS?

Sprawa dotyczy Ilony Klejnowskiej, działaczki PiS, która - według polityków Solidarnej Polski - miała omotać jednego z działaczy tej partii, Mariusza Łuszczka. Wszystko po to, by ten dostarczał Klejnowskiej dokumenty ziobrystów. Dzięki temu PiS miał szybciej organizować konferencje i podbierać pomysły Solidarnej Polski.

Podczas spotkania z dziennikarzami Klejnowskiej bronił rzecznik PiS Adam Hofman. - Z Ziobrą jest tak: miał być delfinem, chciał być rekinem, a został leszczem. Będę występował w obronie zaatakowanej przez tych facetów, damskich bokserów, pracownicy mojego biura Ilony Klejnowskiej - mówił Hofman.

- Jeśli te insynuacje, które nie mają nic wspólnego z prawdą, będą się powtarzać, będę występował na drogę prawną. Także w sądzie będę bronił jej dobrego imienia, bo to jest niegodne mężczyzn, by atakowali tak niewinną kobietę - dodał. Mówił też, że partia Ziobry się sypie. - Nie tylko współpracownicy przychodzą do mnie, ale również posłowie i nadają jedni na drugich - wyjaśnił.

Zobacz także
 • Ilona Klejnowska "Działaczka PiS omotała działacza Solidarnej Polski". Zwolnili go za szpiegostwo
 • Ilona Klejnowska, żona Mariusza Kamińskiego Szpieg PiS wynosił informacje z SP? Ziobro: Tym ktoś kierował. W PiS nic się nie dzieje bez wiedzy kierownictwa
Komentarze (46)
Kaczyński bagatelizuje sprawę Klejnowskiej. Hofman: Ziobro chciał być rekinem, został leszczem
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 111 razy 107

  No proszę Hofman ma swoje biuro i swoich pracowników to może żonkę by zatrudnił miałaby bliżej do roboty niż tłuc się do Legnicy do KGHM

 • jerzysm42

  Oceniono 100 razy 96

  Bardzo mi się to podoba.
  Padlinożerny węgorz - Hofman śmieje się z leszcza. Jeszcze rok temu nisko mu się kłaniał.

 • fakiba

  Oceniono 82 razy 76

  Prezes kpi ze sprawy Klejnowskiej i mówi że to zabawne i ma rację jak on z Ziobrą rządzili to była inwigilacja całą gębą nawet co niektórzy to "się" zastrzelili z tego powodu a teraz to tylko wymiana poglądów młodych ludzi

 • dziadekjam

  Oceniono 70 razy 54

  "Będę występował w obronie zaatakowanej przez tych facetów, damskich bokserów, pracownicy mojego biura, Ilony Klejnowskiej - mówi Hofman."
  ====================================================================
  No tak, żonka chorowita, to trzeba pracownicę biura bronić...

 • felss

  Oceniono 54 razy 48

  Jarek, ciebie też wszyscy bagatelizują.
  Jaka afera szpiegowska? Proces Kaśki KUR...!

 • seiendes

  Oceniono 39 razy 33

  Aha, to jest ta nie-bezideowa młodzież? Już nawet nie "bób, homar i włoszczyzna", tylko d.., hucpa i lewizna.

 • jerjar

  Oceniono 32 razy 26

  Piąte przez dziesiąte słuchali, co ziobrowe SP ma w planach, ale najbardziej słuchali, co tej Macie Hari czynił osobiście ten pan Łuszczek, działacz.

 • harimau666

  Oceniono 31 razy 23

  jakim leszczem?
  śluzicą....

 • elkipan

  Oceniono 25 razy 21

  Na leszcze za wcześnie jeszcze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje