Wali się imperium Serafina. Wyrzucą go z PSL?

02.03.2013 07:00
Władysław Serafin

Władysław Serafin (Fot. Grzegorz Skowronek / AG)

Członkowie Kółek Rolniczych po raz pierwszy mówią otwarcie: Władysław Serafin musi odejść. Także z PSL. Czy faktycznie może zostać wyrzucony z partii? Niektórzy politycy obawiają się, że jeśli tak będzie, Serafin może zacząć wyciągać haki na swoich kolegów - pisze "Gazeta Wyborcza".
Burza w PSL w sprawie Władysława Serafina wybuchła po tym, jak media opisały jego przygodę z jazdą bez prawa jazdy. Serafin miał się wówczas zasłaniać legitymacją z unijnymi pieczątkami. Oburzony tymi wydarzeniami Janusz Piechociński zapowiedział, że czas Serafina w partii dobiegł końca. W sądzie koleżeńskim w Katowicach czeka wniosek o wykluczenie go z PSL. Zostanie rozpatrzony w poniedziałek - informuje "GW".

Jednak zdania polityków co do tego, czy rozprawa sądu koleżeńskiego przyniesie jakikolwiek rezultat, są podzielone. Niektórzy przewidują, że sprawa może ciągnąć się nawet kilka lat. Inni spodziewają się, że Serafin faktycznie zostanie odsunięty. A to rodzi obawy, czy wówczas nie sięgnie po swoje taśmy. Władysław Serafin już wcześniej ostrzegał swoich kolegów, że ma na nich haki. Mówił o tym w rozmowach z dziennikarzami.

- Serafina dobrze mieć po swojej stronie. Wiedzą to wszystkie kolejne ekipy rządzące - mówi informator "GW". Do tej pory kłopoty Serafina kończyły się co najwyżej na upomnieniu.

Cały tekst czytaj w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej"

Zobacz także
Komentarze (87)
Zaloguj się
 • nafletek

  0

  Serafin jest szefem kółek rolniczych...wiec jest to Serafin Na Kółkach...dobrze że nie na kaczych łapach

 • antua43

  Oceniono 2 razy 0

  Szeryf PO nie pozwoli mu zrobić krzywdy bo wiecie co by się wtedy robiło jak by ujawnił to co wie chyba że dopadnie go samobójca i kłoPOot z głowy.

 • 24jannormalny

  Oceniono 2 razy 2

  ku...,gdzie sa gliny,jebane gliny,banda cykorow,czy ten gnoj ,burak moze chodzic po tym swiecie czemu ku... nie siedzi co go ku... trzyma ,pomrocznosc jasna,ku... czy jacys pirdoleni politycy.co byscie gliny zrobili np mnie jak bym 3lata mial zabrane prawo jazdy,jezdzil stowe przez wioche jebana ciemna wioche

 • bog43

  Oceniono 3 razy 3

  Normalny przedstawiciel wsi , czego chcecie - bystry , zapobiegliwy , podejrzliwy , cwany - tu się wkręcić , tu wykręcić to załatwić to przekręcić .

 • iremus

  Oceniono 5 razy 1

  Ja widzę że wali się imperium Donalda Peruwiańczyka.

 • imaman.pl

  0

  Caly Klobuck kocha Wladka,Holland przy nim to pestka!

 • patrol18782

  Oceniono 5 razy 3

  Sarafinowi to wisi ze go wywala z PSL,juz ma zalatwiona robote w Peło w tej partii znajduja sie wszystkie mety, scierwa, konfidenci, ubecy, proletariusze,styropiany, zlodzieje lapownicy,oszusci,ect...bedzie w srod swoich.

 • uzdek98

  Oceniono 3 razy 3

  To zdjecie serafina, powinno byc obowiazkowa ilustracja terminu MENDA w kazdym slowniku j. polskiego albo na wikipedii .... Pasuje jak ulal ....

 • siekier35

  Oceniono 1 raz 1

  O HO !!!!
  CZYŻBY WĄŻ CHCIAŁ SIĘ UGRYŹĆ WE WŁASNY OGON???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje