Wałęsa o homoseksualistach: W Sejmie powinni siedzieć za murem

- Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam, wychodziła na ulice i moje dzieci i wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami - powiedział Lech Wałęsa na antenie "Faktów po faktach". Zdaniem byłego prezydenta, w Sejmie posłowie o orientacji homoseksualnej powinni siedzieć "za murem".
Więcej o:
Komentarze (1154)
Wałęsa o homoseksualistach: W Sejmie powinni siedzieć za murem
Zaloguj się
 • jgalka

  Oceniono 1319 razy 883

  swiatowiec :))) proponuje zeby na tych swoich licznych wykladach w ameryce zaczynal od zdania "dzien dobry, prosze reprezentantow mniejszosci seksualnych o przesuniecie sie do ostatniego rzedu" i po dudkach. koniec wykladow a i z wiza pojawia sie klopoty :)))

 • arnie31

  Oceniono 1117 razy 725

  Muszę przyznać,że facet mocno rozczarowuje i albo mu odbija albo już nie wie co sam gada,raz ściska się z eltonem johnem raz każe wyrzucać ludzi za mur,nie przystoi laureatowi pokojowej nagrody nobla mówić w taki sposób,jest to mocno żenujące-ja czuję się zażenowany jego postawą,ma prawo do odmiennych poglądów ale ten prostacki sposób ich wyrażania mnie zwyczajnie zawstydza,ja się jego wstydzę

 • alexy-dwa

  Oceniono 1356 razy 604

  Pan prezydent Wałęsa wyraził swoją prywatną opinię na forum publicznym.Może byłoby lepiej gdyby tego nie robił.Kolejny raz dał przykład na to że ma niewielkie pojęcie czym tak naprawdę jest demokracja o której tyle mówi.Jego czas już minął - chyba nie potrafi się z tym pogodzić. Chciało by się powiedzieć - kończ waść - wstydu oszczędź..

 • moryc.iljicz.goethe

  Oceniono 471 razy 283

  A to Polska właśnie. Wałęsa wyraził prawdziwe poglądy 90% Polaków. Generalnie jesteśmy bezmyślni i mamy gdzieś wszelkie prawa mniejszości. Dopiero gdy sami się w tej mniejszości znajdujemy zaczynamy wołać o równość, prawa, szacunek i tolerancję. Tak jest ze wszystkim - a kogo obchodzą prawa niepełnosprawnych ?! Kogo obchodzą chore dzieci skrywane przed oczami zdrowej większości w sierocińcach i hospicjach ?! Kogo obchodzą problemy transwestytów i homoseksualistów - to przecież dziwacy !

  Temat zastępczy - uważa większość - po co mamy rozmawiać i przejmować się problemami jakichś niewielkich, góra kilkuprocentowych grup. PANIE WAŁĘSA NIECH PAN ZACZNIE MYŚLEĆ, JAK PANA WNUCZUŚ PRZYPROWADZI DO DOMU NARZECZONEGO, TO CO PAN ZROBI ? ZABIJE I ZAKISI ICH PAN W BECZCE JAK TO MAJĄ W ZWYCZAJU WYTWORNE, ZDROWE KATOLICKIE RODZINY NA PROWINCJI ?

 • pe1

  Oceniono 555 razy 273

  Wałęsa tym samym pokazuje, że nie rozumie istoty demokracji. Demokracja nie oznacza hegemonii większości.

 • tokontoniejestwolne

  Oceniono 593 razy 247

  Wałęsa sam powinieneś za murem siedzieć i się publicznie nie odzywać najlepiej.

 • niktwazny126

  Oceniono 340 razy 236

  Oto przemówił laureat pokojowej nagrody Nobla...
  Pańskie dzieci mnie nie obchodzą, ale zdaje się znalazły na ulicy inne powody do zbałamucenia. Z tym się pan zgadza?
  Cóż z tego, że jest pan starej daty i ma swoje zasady? Wielu ludzi potrzebuje stabilności i bezpieczeństwa, i obowiązkiem państwa jest im tego zapewnienie. Mimo, że są w mniejszosci.

 • ksks3

  Oceniono 321 razy 225

  Pan Wałęsa to wielki człowiek,,,,,,, ale tylko do czasu kiedy zaczyna mówić.
  Wtedy, natychmiast gołym okiem widać komu przypisaliśmy wielkość.
  No cóż, jaki naród takie pomniki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX