W Hiszpanii aresztowano trzech Czeczenów. Planowali zamachy w Europie

01.03.2013 16:35
Hiszpańsko-francuska operacja policyjna pod kryptonimem "Ołów" doprowadziła do aresztowania we Francji trzech muzułmańskich terrorystów z Czeczenii podejrzanych o planowanie zamachów bombowych w Hiszpanii i innych krajach Europy - podało hiszpańskie MSW.
Zobacz także
Komentarze (43)
W Hiszpanii aresztowano trzech Czeczenów. Planowali zamachy w Europie
Zaloguj się
 • hans_close

  Oceniono 82 razy 60

  Pamiętam jak jeszcze nie tak dawno PISlamisci bronili Czeczenów oskarżanych o zamachy terrorystyczne w Rosji. Dwa tygodnie przed katastrofą smoleńską delegacja PISlamistów, na czele ze Szczypińską poleciał na Bliski Wschód spotkać się z przedstawicielami terrorystycznego Hamasu. Widać, że nie ma znaczenia jakiego wyznania jest fanatyczna dzicz, łączy ich wszystkich nienawiść do laickiej Zachodniej Cywilizacji.

 • takisobiestatystyk

  Oceniono 63 razy 55

  Podwyższyć "kieszonkowe" dla czeczeńskich azylantów w Polsce! A najlepiej - każdemu zapewnić darmowe mieszkanie i dożywotni zasiłek (bo pracować to im się nie chce).

  A już w podzięce za to z pewnością nam się nasi czeczeńscy "przyjaciele" odwdzięczą. Po swojemu...

 • rud_aa

  Oceniono 67 razy 45

  Terroryści z Czeczenii? GW chyba sobie jaja robi! Przecież czeczeńcy to biedni uchodźcy, pokojowo nastawieni i nie mający nic wspólnego z islamskim radykalizmem!
  :)

 • dogfood

  Oceniono 34 razy 28

  nie trzeba nawet czytać, żeby wiedzieć ze to znów muzułmańscy miłośnicy urody kóz i piecioletnich dziewczynek mają ochotę zademonstrowac swoją wersję znaczenia słów "religia pokoju". Ciekawe czy Europa obudzi sie przed czy dopiero w czasie wojny, która ją czeka w imie tego czy przetrwa resztka cywilizacji, czy wszystko zniszcza ci barbarzyńcy

 • gti35

  Oceniono 18 razy 18

  Tak właśnie miłujący pokój naród czcezeński odwdzięcza się Europie za poparcie w wojnie z Rosją

 • pismaki_klamia

  Oceniono 27 razy 17

  Założę się, że to salafici a ich wahabiccy mocodawcy bawią się w najlepsze w Rijadzie i Doha...

 • hkloss1

  Oceniono 15 razy 15

  a co u nas robia ci wszyscy czeczency, u nas za jakis czas bedzie to samo, jak bedziemy tacy mieccy jak europa zachodnia, gdzie politycy teraz zaluja ze wpuscili tych wszystkich muzulmanow.
  Multi kulti zbiera zniwo w calej europie, tylko ruscy wiedzieli jak sobie z nimi poradzic.
  Jak bedziesz chcial zachowywac sie do muzulmanow, to cie wykorzystaja, trzeba sie czem predzej obudzic, i wyczyscic Polskie miasta z tego badziewia muzulmanskiego, zanim bedzie za pozno

 • villiers

  Oceniono 14 razy 14

  >>>W Hiszpanii aresztowano trzech Czeczenów. Jednego z podejrzanych, Alego Dokajewa, aresztowano w Noyon, mieście leżącym około 100 kilometrów od Paryża, a dwóch pozostałych, Elsy Isakowa i Murada Idrisowa, na przedmieściach stolicy Francji.<<<

 • nienietak6

  Oceniono 12 razy 10

  ...W Hiszpanii aresztowano trzech Czeczenów...

  Czy czytacie, co piszecie? Zatrzymano ich we Francji, nie w Hiszpanii...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje