Brudziński obraża Wałęsę: Wydepilowany, śmieszny, starszy pan

28.02.2013 10:40
- Dzisiaj jest to dla mnie śmieszny, starszy pan, z którego zdaniem nie mam zamiaru się liczyć - tak Joachim Brudziński skomentował w Radiu Zet słowa Lecha Wałęsy o miejscu na multipleksie dla Telewizji Trwam. Były prezydent powiedział m.in., że "nie można dawać małpie brzytwy".
Poseł PiS nazwał byłego prezydenta "wydepilowanym Wałęsą", który "roztrwonił swój dorobek". - Odsyłam do tych zdjęć, którymi on epatuje. Jeżeli on mówi, żeby "nie dawać małpie brzytwy", to ja mówię, żeby Wałęsa został na tej Florydzie. Niech chodzi sobie z tymi kijkami po plażach Tampy i da mi spokój - powiedział Brudziński. - Dzisiaj jest to dla mnie śmieszny, starszy pan, z którego zdaniem nie mam zamiaru się liczyć - podsumował gość Radia Zet.

Rządy PO to 6 lat patologii

- Jarosław Gowin jest poglądami bliższy PiS niż na przykład lewej strony swojej partii - stwierdził Joachim Brudziński. Nie potwierdził jednak, że Gowin miałby stać się członkiem Prawa i Sprawiedliwości. - Pamiętamy też choćby to, jak Jarosław Gowin zachowywał się po aferze hazardowej, jak uwiarygodniał Mirosława Drzewińskiego, Sobiesiaka i tych wszystkich, którzy za aferą hazardową w mniejszym lub większym stopniu stali - ocenił poseł PiS.

- Realizujemy scenariusz, by odsunąć Platformę od władzy i przejąć tę władzę - tak Brudziński opisał plany swojej partii. Krytycznie odniósł się przy tym do sprzeciwu opozycji wobec proponowanego przez PiS rządu prof. Glińskiego. - Teraz Zbigniew Ziobro i Leszek Miller ramię w ramię zabiegają o przychylność Donalda Tuska. Dowiadujemy się, że są zainteresowani tym, aby w Polsce ta hańba III RP, jaką jest 800 tys. niedożywionych dzieci, trwała nadal. Niech wspierają Donalda Tuska i niech dalej będzie w Polsce bezrobocie wynoszące ponad 14 proc., niech trwa dalej ta patologia, jaka jest od 6 lat - powiedział Brudziński.

Jarosław Kaczyński na premiera

Joachim Brudziński podkreślił, że prof. Gliński jest kandydatem pozapartyjnym. - Jeżeli - w co głęboko wierzę - PiS wygra wybory w 2015 r., to kandydatem na premiera będzie Jarosław Kaczyński - zapowiedział. Dodał, że prof. Gliński jest obecnie kandydatem na premiera dlatego, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na przejęcie władzy. - Jesteśmy realistami i wiemy, że projekt stricte partyjny, z kandydatem z Prawa i Sprawiedliwości, już na starcie byłby skazany na niepowodzenie - stwierdził.

Więcej w Radiu ZetZobacz także
Komentarze (312)
Zaloguj się
 • j.kopycinski

  0

  Wolę Wałęsę starszego, niż Brudzińskiego głupiego.

 • prezio2

  0

  Bolka , śmiecia i sprzedawczyka ni9e idzie obrazić. To zwykła szuja i zabójca demokracji a Polsce. Mam nadzieję ze uszykuje sobie sznurek i zrobi z niego dobry użytek.

 • klarneta8

  Oceniono 4 razy -2

  BRUDZINSKI to pustak.

 • zygosz

  Oceniono 7 razy -1

  Klapa !

  Bolek ty kolaborancie sprzedales
  nasze demokratyczne szanse.
  Klape sobie udekorowales, rozum
  postradales,a kraj obcym wydales.

  Dalej narod demagogia faszerujesz,
  a prawa klape pod mlot i sierp szkujesz.
  Juz ich nie dostaniesz ,twoje Bolek imie
  na czarna liste zdrajcow zostalo wpisane.

  Historia juz ci ocene wpisala ,twoja tajna
  gra , kraj Polaom sprzedala .
  A w oczach czalego narodu , pozostales
  kolaborantem wschodu .

 • kibic_rudego

  Oceniono 5 razy -3

  nawet PiSdzielce czasem powiedzą prawdę.
  jak można obrazić kogoś kto nie ma honoru i na dodatek spasł się jak ..... na krzywdzie Polaków ?

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 9 razy -1

  Kiedy poseł Brudziński mówi prawdę, to szechteriada twierdzi, że obraża.

  Kiedy Bolek, płatny zdrajca, tajny współpracownik SB obraża, to szechteriada twierdzi, że komentuje bieżącą sytuację w kraju.

  Moralność izraela. Po co my Polacy, te ścierwa wpuściliśmy do Polski???

 • pawlik744

  Oceniono 3 razy 1

  Brudas nikogo nikogo nie szanuje. Podobnie było w przypadku Owsiaka i jego orkiestry. Ta menda PISdogłowa jest zwyczajnym śmieciem i taki już musi zdechnąć, w zapomnieniu i nienawiści. PISdogłowy leming.

 • greg174

  Oceniono 4 razy 0

  Najwiekszym i pierwszym krokiem do przejecia wladzy przez PiS jest abdykacja Jaroslawa - ale te typy tego nie rozumieja.

 • zygosz

  Oceniono 7 razy 1

  "Nocna zmiana "pokazala, ktora
  malpa pierwsza brzytwe miala .
  Dzis widzimy,jak ta brzytwa nadal
  narod golimy .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje