Brudziński obraża Wałęsę: Wydepilowany, śmieszny, starszy pan

- Dzisiaj jest to dla mnie śmieszny, starszy pan, z którego zdaniem nie mam zamiaru się liczyć - tak Joachim Brudziński skomentował w Radiu Zet słowa Lecha Wałęsy o miejscu na multipleksie dla Telewizji Trwam. Były prezydent powiedział m.in., że ?nie można dawać małpie brzytwy?.
Poseł PiS nazwał byłego prezydenta "wydepilowanym Wałęsą", który "roztrwonił swój dorobek". - Odsyłam do tych zdjęć, którymi on epatuje. Jeżeli on mówi, żeby "nie dawać małpie brzytwy", to ja mówię, żeby Wałęsa został na tej Florydzie. Niech chodzi sobie z tymi kijkami po plażach Tampy i da mi spokój - powiedział Brudziński. - Dzisiaj jest to dla mnie śmieszny, starszy pan, z którego zdaniem nie mam zamiaru się liczyć - podsumował gość Radia Zet.

Rządy PO to 6 lat patologii

- Jarosław Gowin jest poglądami bliższy PiS niż na przykład lewej strony swojej partii - stwierdził Joachim Brudziński. Nie potwierdził jednak, że Gowin miałby stać się członkiem Prawa i Sprawiedliwości. - Pamiętamy też choćby to, jak Jarosław Gowin zachowywał się po aferze hazardowej, jak uwiarygodniał Mirosława Drzewińskiego, Sobiesiaka i tych wszystkich, którzy za aferą hazardową w mniejszym lub większym stopniu stali - ocenił poseł PiS.

- Realizujemy scenariusz, by odsunąć Platformę od władzy i przejąć tę władzę - tak Brudziński opisał plany swojej partii. Krytycznie odniósł się przy tym do sprzeciwu opozycji wobec proponowanego przez PiS rządu prof. Glińskiego. - Teraz Zbigniew Ziobro i Leszek Miller ramię w ramię zabiegają o przychylność Donalda Tuska. Dowiadujemy się, że są zainteresowani tym, aby w Polsce ta hańba III RP, jaką jest 800 tys. niedożywionych dzieci, trwała nadal. Niech wspierają Donalda Tuska i niech dalej będzie w Polsce bezrobocie wynoszące ponad 14 proc., niech trwa dalej ta patologia, jaka jest od 6 lat - powiedział Brudziński.

Jarosław Kaczyński na premiera

Joachim Brudziński podkreślił, że prof. Gliński jest kandydatem pozapartyjnym. - Jeżeli - w co głęboko wierzę - PiS wygra wybory w 2015 r., to kandydatem na premiera będzie Jarosław Kaczyński - zapowiedział. Dodał, że prof. Gliński jest obecnie kandydatem na premiera dlatego, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na przejęcie władzy. - Jesteśmy realistami i wiemy, że projekt stricte partyjny, z kandydatem z Prawa i Sprawiedliwości, już na starcie byłby skazany na niepowodzenie - stwierdził.

Więcej w Radiu ZetZobacz także
 • Wałęsa o miejscu na multipleksie dla TV Trwam: Nie wolno dawać małpie brzytwy
 • Jarosław Gowin Smolar: Gowin może być przywódcą PiS
 • Joachim Brudziński i Kora wraz ze swym partnerem Brudziński o sondażu: Nie będziemy oglądać się na panią Korę i jej męża w śmiesznym kapelusiku
Komentarze (312)
Brudziński obraża Wałęsę: Wydepilowany, śmieszny, starszy pan
Zaloguj się
 • orion57

  Oceniono 797 razy 653

  Panie Brudziński Wałęsa to nie moja bajka chociaż go szanuję. Ale Pan nigdy nie dorośnie do tego poziomu szacunku u mnie i u większości Polaków do końca swego życia.
  J.Kaczyński Premierem - czyżbyś człowieku nic nie rozumiał? On już raz spróbował i zwiał. W opozycji gdzie za nic nie odpowiada ale swoje pieniądze zgarnia jest mu najlepiej.
  Człowieku czasami pomyśl zanim coś powiesz.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 449 razy 397

  Tylko panie Brudziński, na jakiego uja wam ta waaaaadza, skoro nie macie zielonego pojęcia jak ja sprawować.
  Nie wystarczy zajmować się wyłącznie sqrwieniem mediów, prokuratury, służb specjalnych, IPN ...itd.
  Ile tym razem będzie trwała wasza pisowska stalinowsko narodowo-socjalistyczna IV Rzesza ? Rok?

 • andrzej.frant

  Oceniono 253 razy 229

  Ale to mądre, głębokie i logiczne stwierdzenie.

  "Dodał, że prof. Gliński jest obecnie kandydatem na premiera dlatego, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na przejęcie władzy. "

 • brave48

  Oceniono 102 razy 88

  'brudzynski' to wyjątkowo paskudna kreatura ... nawet jak na standardy pisuaru ...

 • aanty

  Oceniono 99 razy 83

  Obraża? Bez przesady.. ten śmiec i kupa łajna nie jest w stanie obrazic nawet karalucha, bo stoi nieskonczenie niżej od niego...

  Brudziński, powiedz, jak walczyłes z komuną? Pewnei nie masz na ten temat nic do powiedzenia, więc może chociaz opooiedz jak napadałeś i rabowałes ludzi w pociągach??

 • pyffello114

  Oceniono 113 razy 77

  Lech Wałęśą jest zbyt wielkim człowiekiem, aby mogły go obrażać uwagi takiego
  szaraczka, jak Brudziński. Brudziński ma za chude uszy, aby był w stanie obrazić Lecha Wałęsę

 • pan_paradoks

  Oceniono 74 razy 66

  "Joachim Brudziński podkreślił, że prof. Gliński jest kandydatem pozapartyjnym. - Jeżeli - w co głęboko wierzę - PiS wygra wybory w 2015 r., to kandydatem na premiera będzie Jarosław Kaczyński - zapowiedział. Dodał, że prof. Gliński jest obecnie kandydatem na premiera dlatego, że partia Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na przejęcie władzy."

  Czyli obłudy ciąg dalszy...

  Mamimy, że Gliński będzie premierem poza partyjnym i zmieni świat... A przynajmniej Polskę... Ale jak wygramy wybory to i tak Kaczyński będzie premierem...

  Czyli gdzie tu sens i gdzie logika ? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje