Mężydło: SB wykorzystywało homoseksualistów do szantażowania. Podczas studiów byłem poddany takiej próbie

26.02.2013 11:03
- Nie jestem homofobem - zapewnił dziś poseł Antoni Mężydło z PO podczas rozmowy o związkach partnerskich w RMF FM. Jako dowód przywołał prowokację, jakiej został poddany w czasach PRL-u przez Służbę Bezpieczeństwa.
- W PRL protoplaści dzisiejszej lewicy, tej, która dziś najgłośniej krzyczy o związkach partnerskich, szantażem zmuszali homoseksualistów do współpracy z SB. Ja takiej próbie byłem poddany na ostatnim roku studiów - mówił poseł Mężydło.

Opowiedział, jak do pokoju w akademiku przydzielono mu geja. - Dla nas obu to było niezręczne, ale się porozumieliśmy i ta współpraca bardzo dobrze nam się układała. On wiedział, o co chodzi, że się ze mną znalazł w jednym pokoju. Dla niego to była być może bardziej przykra sytuacja niż dla mnie. Praktycznie więc mieszkał u swojego współpartnera, bo miał lepsze warunki mieszkaniowe niż ze mną. A ja mogłem wykorzystać lokal do działalności politycznej - tłumaczy Mężydło.

Zdaniem posła, gdy w Sejmie znów dojdzie do głosowania w sprawie związków partnerskich, powinien być tylko jeden projekt ustawy. - Wtedy konserwatyści są w stanie dogadać się z liberałami w Platformie. Już na ostatnim posiedzeniu u premiera właściwie w kwestii praw nadanych mniejszościom nie było różnicy. Cały problem jest tylko w tym, że powstaje instytucja paramałżeństwa. Tu jest niekonstytucyjność. Poza tym konserwatyści obawiają się, że to będzie zagrażało rodzinie - stwierdził Antoni Mężydło.

Zobacz także
Komentarze (191)
Zaloguj się
 • maxymus1

  Oceniono 1 raz -1

  W życiu nie wiedziałem co to Geje są, a jestem rówieśnikiem Pana Antka, znaczy coś słyszałem o takim parku w Szcecinie na Wojciecha, ale to historia, nie jestem zwolennikiem, ani przeciwnikiem, znaczy sam bym się pożygał chyba, jak chłop chłopu w dupę kindybała wsadza, ale chodzi mi o to żeby mi nie wciskano, ani moim dzieciom, czy wnukom też, że to jest normalne, a wręcz wskazane w kręgach Uni Europejskiej, czy Parlamentu Europy , to jest nobilitacja jakaś, wręcz p;ederasta zostaje posłem, tylko za orientację seksualną, a tak normalnie , to są ludzie bardzo fajni, ale dzieci z tego nie będzie! I emerytury też.

 • teratera

  Oceniono 1 raz 1

  Mężydło spadaj, za długo już wisisz na ekranie

 • steq1

  Oceniono 1 raz 1

  Mężydło.... Ty nie pieprze o swojej działalności politrycznej na studiach bo dzisiaj każdy walczył i okazuje się,że wielu z was styropianowców walczyło o koryta a nie o dobro Polski. Społeczęnstwo już dawno powinno was przepędzić w trypisdy. FDośc już waszych mord przy korytach, doś waszych styropianowych bredni. Ty i tobie podobni już powinni być na smietniku historii

 • mark.wolny

  0

  to tylko dowodzi, że homoseksualizm nie jest zaraźliwy. Więc jednak jest on normą tak jak każda inna opcja.
  markwolny.wordpress.com/2013/03/02/dlaczego-nam-polakom-myli-sie-norma-z-wiekszoscia/

 • sara01012010

  Oceniono 1 raz 1

  i pewnie dlatego ubecka teczka J. K. była fałszywa !?

 • trudek46

  0

  Cały czas sądziłem,że z tym facetem jest coś nie tak,a tu patrzcie państwo,Mężydło to>>>C I O T A<<<,ale jest i druga strona,miał chłopisko chociaż odrobinę przyjemności w tym państwie terroru i bezprawia,jakim była PRL,oraz SB,MO,i ZSSR.Panie Mężydło niech pan teraz sobie odbije,i od tyłu zgwałci obecną wladzę,ulzy panu.

 • 46greg

  Oceniono 4 razy 4

  Mężydło powinien codziennie modły do Boga zanosić za to, że dzięki SB został posłem. Nie zasłużył na to ani specjalną inteligencją, ani ogładą - po prostu durnie z SB zrobili z niego męczennika a on to umiejętnie wykorzystał. Zaprzeczy pan, Panie Mężydło?

 • wojciech6j

  Oceniono 1 raz 1

  Następny samozwańczy obrońca ludu, konsument publicznej kasy psia jego mać.

 • wiesio46

  Oceniono 2 razy 0

  "szantażem zmuszali homoseksualistów do współpracy z SB. Ja takiej próbie byłem poddany na ostatnim roku studiów - mówił poseł Mężydło" ?????????????
  Ale jako twardy gej, bo tacy tez so, nie dalem sie zmusic do wspolpracy z SB i nie zostalem Bolkiem....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje