Prezydent Komorowski został Człowiekiem Roku "Wprost"

25.02.2013 20:37
Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski (Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Prezydent Bronisław Komorowski został Człowiekiem Roku "Wprost". Przyznane mu wyróżnienie prezydent zadedykował w wszystkim tym, którzy zaryzykowali i obdarzyli go zaufaniem, głosując na niego w wyborach prezydenckich w 2010 r.
Redaktor naczelny tygodnika Sylwester Latkowski wręczając prezydentowi statuetkę podczas gali w Teatrze Polskim w Warszawie powiedział, że Polacy doceniają styl prezydentury Bronisława Komorowskiego - "prezydentury dialogu i kompromisu". - Daje pan poczucie pewności i przewidywalności. Zdecydowana większość Polaków docenia pana pracę, zaangażowanie i kompetencję - podkreślił.

"Aby polityka była domeną bieżących sporów"

- Dla mnie to wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że ogromna większość Polaków po prostu chce, aby polityka była nie tylko domeną bieżących sporów, ale też dialogu i szacunku okazywanego ludziom o różnych poglądach - oświadczył Bronisław Komorowski.

Tygodnik przyznaje tytuł Człowieka Roku od 1991 roku. Wyróżnienie to trafia do osoby, która wywarła największy wpływ na życie społeczne, gospodarcze, polityczne i kulturalne Polaków w minionym roku. W ciągu ponad dwudziestu lat historii tej nagrody Ludźmi Roku tygodnika byli m.in.: Leszek Balcerowicz, Hanna Suchocka, Aleksander Kwaśniewski, Jacek Kuroń, Lech Wałęsa, Wisława Szymborska, Marian Krzaklewski, Jerzy Buzek, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro, Leo Beenhakker, Donald Tusk.

Zobacz także
Komentarze (84)
Zaloguj się
 • boguslaw81

  0

  Za co? Bezbarwny, bez wyrazu, bez znajomości historii (mimo. że historyk z zawodu). Jego wypowiedzi w sprawie Śląska świadczą o braku znajomości tematu.
  "WPROST" ceń się wyżej.

 • zygosz

  Oceniono 2 razy 2

  Wprost to smieszne ,aby bylo prawdziwe.

 • mafiapuczajewa

  0

  Jego kompromisy polegaja na wylizywaniu rowa urzednikom i księżom pedofilskim.
  A jego public relations to gomółka bez iPada.

 • alexy-dwa

  Oceniono 1 raz 1

  Pocałujcie Go w dupę !

 • aide5

  Oceniono 3 razy 1

  Chyba to żart choc to nie 1 kwietnia ??

 • ulebyk

  Oceniono 3 razy 1

  Statysta osadzony w pałacu odebrał tytuł od koszernej gadzinówki. Nic nowego. Kolesie w michnikowo-bolkowej co jakiś czas obdarowują się róznymi orderami, tytułami.

 • acototak

  Oceniono 3 razy 1

  Bez przesady

 • fordysta

  Oceniono 3 razy 1

  Znaczy , że skończy w niesławie. Jak wszyscy poprzedni gloryfikowani przez Wprost.

 • alexy-dwa

  Oceniono 4 razy -2

  Widzę niestety większość pisowców dzisiaj na forum.Idźcie się lepiej pomodlić za zdrowie Jarka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje