Prezydent Komorowski został Człowiekiem Roku "Wprost"

25.02.2013 20:37
Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski (Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Prezydent Bronisław Komorowski został Człowiekiem Roku "Wprost". Przyznane mu wyróżnienie prezydent zadedykował w wszystkim tym, którzy zaryzykowali i obdarzyli go zaufaniem, głosując na niego w wyborach prezydenckich w 2010 r.
Redaktor naczelny tygodnika Sylwester Latkowski wręczając prezydentowi statuetkę podczas gali w Teatrze Polskim w Warszawie powiedział, że Polacy doceniają styl prezydentury Bronisława Komorowskiego - "prezydentury dialogu i kompromisu". - Daje pan poczucie pewności i przewidywalności. Zdecydowana większość Polaków docenia pana pracę, zaangażowanie i kompetencję - podkreślił.

"Aby polityka była domeną bieżących sporów"

- Dla mnie to wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że ogromna większość Polaków po prostu chce, aby polityka była nie tylko domeną bieżących sporów, ale też dialogu i szacunku okazywanego ludziom o różnych poglądach - oświadczył Bronisław Komorowski.

Tygodnik przyznaje tytuł Człowieka Roku od 1991 roku. Wyróżnienie to trafia do osoby, która wywarła największy wpływ na życie społeczne, gospodarcze, polityczne i kulturalne Polaków w minionym roku. W ciągu ponad dwudziestu lat historii tej nagrody Ludźmi Roku tygodnika byli m.in.: Leszek Balcerowicz, Hanna Suchocka, Aleksander Kwaśniewski, Jacek Kuroń, Lech Wałęsa, Wisława Szymborska, Marian Krzaklewski, Jerzy Buzek, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro, Leo Beenhakker, Donald Tusk.

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (84)
Zaloguj się
 • boguslaw81

  0

  Za co? Bezbarwny, bez wyrazu, bez znajomości historii (mimo. że historyk z zawodu). Jego wypowiedzi w sprawie Śląska świadczą o braku znajomości tematu.
  "WPROST" ceń się wyżej.

 • zygosz

  Oceniono 2 razy 2

  Wprost to smieszne ,aby bylo prawdziwe.

 • mafiapuczajewa

  0

  Jego kompromisy polegaja na wylizywaniu rowa urzednikom i księżom pedofilskim.
  A jego public relations to gomółka bez iPada.

 • alexy-dwa

  Oceniono 1 raz 1

  Pocałujcie Go w dupę !

 • aide5

  Oceniono 3 razy 1

  Chyba to żart choc to nie 1 kwietnia ??

 • ulebyk

  Oceniono 3 razy 1

  Statysta osadzony w pałacu odebrał tytuł od koszernej gadzinówki. Nic nowego. Kolesie w michnikowo-bolkowej co jakiś czas obdarowują się róznymi orderami, tytułami.

 • acototak

  Oceniono 3 razy 1

  Bez przesady

 • fordysta

  Oceniono 3 razy 1

  Znaczy , że skończy w niesławie. Jak wszyscy poprzedni gloryfikowani przez Wprost.

 • alexy-dwa

  Oceniono 4 razy -2

  Widzę niestety większość pisowców dzisiaj na forum.Idźcie się lepiej pomodlić za zdrowie Jarka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje