Struzik: Nie będziemy sprowadzać klientów upadłych biur podróży

25.02.2013 17:52
Adam Struzik i Waldemar Pawlak

Adam Struzik i Waldemar Pawlak (Fot. Adam Kozak / Agencja Gazeta)

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik zapowiedział, że urząd nie będzie już sprowadzać turystów - klientów niewypłacalnych biur - dopóki nie będzie precyzyjnych przepisów. Resort sportu i turystyki pracuje nad zmianą prawa.
Zobacz także
Komentarze (82)
Struzik: Nie będziemy sprowadzać klientów upadłych biur podróży
Zaloguj się
 • klan_fan

  Oceniono 279 razy 245

  I dobrze. Jestem od dawna za tym aby społeczeństwo nie płaciło za wszelkie problemy rozkosznych i cwanych, którzy ogłaszają niewypłacalność i każą się całować w "pip". Dosyć kasy na powroty, na nieubezpieczone wiecznie zalewane gospodarstwa.Na odbudowanie domó cwaniakom, którzy co roku zamiast się ubezpieczyć przed wodą wyciągają rękę z pretensją, że mają problem. Mają. Ze sobą. Nauczyliśmy ludzi, że nie trzeba sie martwić i ubezpieczać solidarnie z resztą ludzi. Nauczyliśmy ich, że i tak dostaną, czyli "się należy".
  Nauczyliśmy biura i turystów, że społeczeństwo weźmie to na siebie, bo jakby to wyglądało. Zwyczajnie by wyglądało. Nauczyłoby myśleć. I to jest osiągnięcie potrzebne temu narodowi. Basta!

 • fakiba

  Oceniono 172 razy 156

  Tatusiu ja chcę do domu
  No to wiosłuj a nie jęcz

 • dvla

  Oceniono 133 razy 125

  A co tam u pani Agnieszki Dral tej od SKY CLUB?

  Klienci oszukani ? a czy ta pani chociaż siedzi w areszcie?

 • otworz_umysl

  Oceniono 89 razy 79

  Jak to kto? Przecież wiadomo, biuro podróży, a jak nie, to jest możliwość powrotu na własny rachunek, za swoje lub pożyczone. Skoro polskie biura oszukują to może lepiej z nich nie korzystać. To samo z ubezpieczeniem, po co płacić skoro nie działa.

 • pepe_papa

  Oceniono 89 razy 55

  I bardzo dobrze. Jak ktoś za stówe jedzie na 2tygodniowe wakacje to sam jest sobie winien.

 • jay_hova

  Oceniono 108 razy 48

  Jak mnie to wkurza. Dlaczego ma być fundusz gwarancyjny i dlaczego po raz kolejny utrudnia się działalność gospodarczą w Polsce? Przeciez biedni ludzie nie jeżdża na wczasy w Egipcie. Powinno być tak biuro bankrutuje sam sobie kupujesz bilet, jeśli nie masz pieniędzy państwo kupuje bilet powrotny, ale potem wysyła ci rachunek.

 • radek_sziwa

  Oceniono 85 razy 43

  Winni sa ludzie jadacy z Krzak Travel badz Zenek Tours. Jezdzijcie ludzie z renomowanymi niemieckimi biurami i po problemie.

 • katolik_polski1

  Oceniono 47 razy 25

  Hallo ,to ja mowie z Kairu .
  Konsulat polski ?
  Odlozyl sluchawke :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje