Klaruje się lista Kwaśniewskiego: Biedroń, Grodzka, Olechowski, Kwiatkowski

25.02.2013 16:13
Janusz Palikot i Aleksander Kwaśniewski

Janusz Palikot i Aleksander Kwaśniewski (Fot. Filip Klimaszewski / Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta)

Posłowie Ruchu Palikota: Robert Biedroń i Anna Grodzka oraz b. prezes TVP Robert Kwiatkowski i b. szef MSZ Andrzej Olechowski to według rzecznika RP Andrzeja Rozenka niektóre osoby mające pojawić się na współtworzonej przez Aleksandra Kwaśniewskiego liście do PE Europa Plus. Stworzenie tej listy zapowiedzieli w piątek Aleksander Kwaśniewski i Janusz Palikot.
Zobacz także
Komentarze (151)
Klaruje się lista Kwaśniewskiego: Biedroń, Grodzka, Olechowski, Kwiatkowski
Zaloguj się
 • cholonek

  Oceniono 180 razy 78

  A prosiaczek Piskorski gdzie? A Bagsik? A inni wybitni ekonomiści i cudotwórcy?

 • szlomo123

  Oceniono 235 razy 65

  Ja pier...lę co jeden to lepszy przekrętasy,agenci sb,cicia klocia i do deser pani podobna do pana

 • hetfield

  Oceniono 146 razy 64

  To zwykły skok na kasę i kolejne oszustwo wyborców. Ledwo Biedroń i Grodzka dostali sie do Sejmu i już zamarzyły się im większe pieniądze w PE. I co teraz powiedzą wyborcom, którzy głosowali na nich do Sejmu? Marzy mi się taka Ordynacja wyborcza, gdzie żeby startować do jakiś wyborów nie można było posiadać innego mandatu. Czyli możesz startować do PE ale nie możesz być posłem senatorem prezydentem miasta itp. Ciekawe czy wtedy teżby się tak pchali wiedząc, że mogą stracić mandat? Mam wrażenie, że na tej liście znajdą się same "szemrane" postacie, dawni sekretarze, "magistrzy", tajni wspólpracownicy [TW] itd....

 • xd-c

  Oceniono 127 razy 55

  To chyba jakieś wykopaliska się dzieją.

 • pw2221

  Oceniono 102 razy 52

  polskie ZOO ....

 • alexy-dwa

  Oceniono 133 razy 47

  Ta lewica która jest obecnie w Polsce to naprawdę wielki gnój. Jeżeli SlD podpisuje jakieś szemrane umowy z BCC to co co to za k u r e w s t w o ma być ? Kwachu powinien wygrzewać swoją starą dupę na Bahamach , a nie zajmować się polityką. Towarzysz Miller i Oleksy tak samo.Palikot natomiast jest hucpiarzem który nie ma żadnego programu politycznego - Kwas mu nie pomoże.

 • katolik_polski1

  Oceniono 100 razy 44

  Co z tym haslem " Marycha dla wszystkich" ?
  Kwasniewski zaakceptowal ?

 • ebitda

  Oceniono 94 razy 40

  nie wiem czy śmiać się czy płakać...tragizm, farsa, cyrk, żenada, jaja...(tu można wymieniać by jeszcze długo)...na określenie tego czegoś! "tego czegoś" tzn listy byłego pracownika firmy p. dra kulczyka tj. niedoszłego magistra kwaśniewskiego aleksandra męża jolany i teścia kuby b.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje