Miller o Kwaśniewskim: Jestem zażenowany. A Kaliszowi grozi usunięcie z SLD

25.02.2013 13:13
Leszek Miller

Leszek Miller (fot. Mateusz Skwarczek / Agencja)

Aleksander Kwaśniewski postanowił zapisać się do nowego PiS-u, czyli formacji Palikot i Siwiec. Jestem zażenowany. SLD nie może zniżyć się do poziomu polityki uprawianej przez Janusza Palikota. Kwaśniewski niestety się zniżył - powiedział Leszek Miller w RMF FM.
- Jestem zażenowany - tak Leszek Miller skomentował w RMF FM decyzję Aleksandra Kwaśniewskiego o przyłączeniu się do inicjatywy Europa Plus. Potwierdził też, że SLD nie poprze tych działań.

- My nie możemy zniżyć się do poziomu uprawianej przez Palikota polityki, do tego poziomu politycznego zachowania się... - stwierdził. - Nie możemy akceptować słów, że pani Nowicka chciała być zgwałcona, a premier Tusk zlizuje śmietanę z kolan kardynała Nycza. Uważamy, że jest pewien pułap, poza który nie wolno wychodzić - i my na pewno nie wyjdziemy - dodał.

"Nie potrzebujemy żadnych łączników"

Leszek Miller ostro wypowiedział się też o postawie Ryszarda Kalisza, którego Aleksander Kwaśniewski określił mianem łącznika między SLD a Europą Plus. - Jeśli Ryszard Kalisz potwierdzi te słowa, które Aleksander Kwaśniewski skierował pod jego adresem, to Ryszard Kalisz zostanie usunięty z SLD - stwierdził Miller. - Nie potrzebujemy żadnych łączników - podsumował.

Więcej w RMF FM

Zobacz także
Komentarze (59)
Zaloguj się
 • jadwisia9

  0

  Gratuluję odwagi.
  Życzę wytrwałości w postanowieniu.
  Ja tez Palikotowi mówię NIE.!!!!!
  a Panem Kaliszem proszę się nie przejmować to już ani prawnik ani poseł... to medialny showman i tyle.

 • zenblue1

  0

  Lesiu,pokaż że masz cojones i wywal warchołów-a w pierwszej kolejności tego spaślaka Kalisza

 • gomelsky66

  0

  NIE-Rozenek ogłosił dzisiaj,że Palikot wysyła w Polskę swoje "lotne brygady",które mają śledzić wydawanie tzw. społecznych pieniędzy.Była już kiedyś tzw."IRCHA",oby to się tak samo nie skończyło.Palikotowi podpierającemu się Kwaśniewskim kończy się polityczne paliwo.Szuka po ostatnim niewypale z Nowicką za wszelką cenę tematu dla mediów.Miller mądrze i umiarkowanie o Kwaśniewskim.Na armaty przyjdzie czas.Ciężka praca i częste wizyty w terenie mogą wszak wywołać kolejny raz"pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej" na co" zapadał "były prezydent.

 • faustxyz

  Oceniono 1 raz -1

  Czy to ten sam Miller, który zadawał się z Lepperem?

 • r0b0l

  Oceniono 1 raz -1

  nie sądzil;em że znajdzie się większy niszczyciel SLD od Napier.d.alskiego.
  Brawo towarzyszu Miller.
  Pewnie odwiedzi was samobójca od Leppera, wypijemy za jego zdrowie

 • aa_6

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo, Leszek Miller!

 • darek183

  Oceniono 2 razy 0

  Brawo L. Miller ! Jeszcze jak zrobicie jakiś rozsądny program i poza liderem będą u Was sensowni ludzie to kto wie może część wyborców zostawi PO.

 • vidi12

  Oceniono 3 razy 1

  Och, widzę że tu Gazeta Wyborcza spuściła psy forumowe i poszczuła je na SLD... Do budy !!!

 • sbazyli

  Oceniono 5 razy -1

  Miler ty stary palancie jak tobie zachcialo sie wlazic do tylka klechom to bylo "cacy" ,to dzieki tobie czarni zagarneli wszystko czego tylko chcieli,ty pierwszy powinienes ustapic z zycia politycznego,to przez ciebie wielu lancznie ze mna nie zaglosuje juz na SLD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje