Munyama do Godsona: "Jesteśmy sto lat za Murzynami". "Newsweek" o kulisach dyskusji PO

Na spotkaniu z konserwatywnymi członkami PO Donald Tusk pouczał swoich kolegów, by byli bardziej tolerancyjni. - W podręcznikach psychologicznych z lat 70. homoseksualizm był zboczeniem, podobnie jak masturbacja. Gdyby to o masturbacji potraktować poważnie, trzeba by wykluczyć 90 proc. populacji - powiedział. - Ale my, konserwatyści, czujemy się zagrożeni - żalił się na to John Godson.
Tygodnik "Newsweek" dotarł do szczegółów środowej dyskusji w KPRM, w trakcie której Donald Tusk ostro upominał konserwatywnych członków partii, którzy głosowali przeciwko ustawom o związkach partnerskich, obawiając się, że mogą one otworzyć gejom drogę do adopcji dzieci.

- W podręcznikach psychologicznych z lat 70. homoseksualizm był zboczeniem, podobnie jak masturbacja. Gdyby to o masturbacji potraktować poważnie, trzeba by wykluczyć 90 proc. populacji - oświadczył według relacji "Newsweeka" Tusk podczas posiedzenia klubu za zamkniętymi drzwiami.

Mężydło: Mieszkałem z gejem. I byłem próbowany

Raczej nie przekonał jednak swojego nowego wicepremiera Jacka Rostowskiego. - Jak byłem młody, to w Wielkiej Brytanii za kontakty homoseksualne szło się do więzienia. Dziś pary gejowskie adoptują tam dzieci. Nie łudźmy się, to jest równia pochyła - tłumaczył minister finansów. Inny konserwatywny poseł PO, Antoni Mężydło, wtórował z kolei premierowi. - Nie jestem homofobem. W akademiku mieszkałem w pokoju z gejem, i cytując Szymborską, byłem próbowany. Rozumieliśmy się bez słów i kolega się wyprowadził - powiedział.

W debatę włączył się także poseł John Godson. - My, konserwatyści, czujemy się zagrożeni - żalił się. Odpowiedział mu inny czarnoskóry poseł Platformy, Killion Munyama. - John, w sprawie związków partnerskich to my jesteśmy sto lat za Murzynami - upomniał Godsona.

Więcej o:
Komentarze (165)
Munyama do Godsona: "Jesteśmy sto lat za Murzynami". "Newsweek" o kulisach dyskusji PO
Zaloguj się
 • well.paid.ghostwriter

  Oceniono 842 razy 778

  "Killion Munyama. - John, w sprawie związków partnerskich to my jesteśmy sto lat za Murzynami - upomniał Godsona."

  Panie Munyama jestem Pana nowym fanem! Jeżeli wszyscy posłowie mieliby taki dystans do siebie, to nie byłoby tylu napinaczy i pieniaczy. Brawo!

 • makuzy

  Oceniono 445 razy 413

  Killion Munyama - gratuluję poczucia humoru. Tarantino by się nie powstydził.

 • szary-polak

  Oceniono 539 razy 273

  Brawo Tusk..! Ale trzeba pójść za ciosem i wykopać na zbity pysk z Po ; Gowina,Godsona, Żalka...Ich naturalne środowisko, to szambo-PiS..! Pies ich trącał.....

 • ucago

  Oceniono 259 razy 177

  Czy to że "...byłem próbowany" oznacza że gej spróbował pana posła, czy też to , że pan poseł spróbował geja?

 • axenrolle

  Oceniono 170 razy 118

  Mężydło ...byłem próbowany. Rozumieliśmy się bez słów i kolega się wyprowadził ...
  Kolega Mężydły... popróbowałem i powiem tylko tyle że nawet gdyby Antek był ostatnim facetem na Ziemi to i tak bym wybrał dziurę w płocie...

 • jamj

  Oceniono 150 razy 90

  "Wtórował mu konserwatysta Jacek Rostowski. Jak byłem młody, to w Wielkiej Brytanii za kontakty homoseksualne szło się do więzienia. Dziś pary gejowskie adoptują tam dzieci. Nie łudźmy się, to jest równia pochyła - dodał minister finansów."
  =======================================================================
  To jajogłowy "ekonomiczny geniusz" Donka też przeciw niemu??

 • rojberek

  Oceniono 31 razy 29

  Kompletnie nie rozumiem Godsona.
  Sam poszedł do partii, która "tolerowała" jego kolor skóry. Sam pragnie dla siebie tolerancji. Ale dla innych jej nie ma!

 • interfere

  Oceniono 25 razy 25

  Killion Munyama: "John, w sprawie związków partnerskich to my jesteśmy sto lat za Murzynami"

  Za taki teksyt powinni dawać Victory albo Fryderyki....

 • czarnybialyszary

  Oceniono 31 razy 25

  Rostowski chce wsadzać homoseksualistów do więzienia?! TAK POWIEDZIAŁ! S Z O K! To to metody żywcem zaczerpnięte z III RZESZY NIEMIECKIEJ!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX