Tusk: Ws. związków partnerskich Gowin znów miał inne zdanie. Będzie się musiał dostosować do norm PO

22.02.2013 14:24
Premier Donald Tusk

Premier Donald Tusk (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Będzie praca nad projektem ws. związków partnerskich łączącym różne poglądy. PO poprze tylko jeden projekt wychodzący z komisji. Ci, którzy tego nie zaakceptują, sami postawią siebie poza partią - zapowiedział Donald Tusk. Premier stwierdził, że Jarosław Gowin "będzie musiał dostosować się do reguł PO i spodziewam się, że to zrobi".
Komentarze (219)
Tusk: Ws. związków partnerskich Gowin znów miał inne zdanie. Będzie się musiał dostosować do norm PO
Zaloguj się
 • ga.1.2

  Oceniono 234 razy 110

  Gowin z Gotsonem na znak protestu przejda do Mlodziezy Wszechpolskiej

 • kostuh

  Oceniono 141 razy 103

  Zróbmy referendum o związkach partnerskich/ adopcji /aborcji/ krzyżu w sejmie/ in vitro/ eutanazji i raz na zawsze skończmy z tymi wojnami bo są ważniejsze sprawy dla kraju

 • 24u

  Oceniono 368 razy 78

  Gowin wybrany zostal do sejmu z listy PO a nie jako kandydat niezalezny.Jesli tego nie rozumie ,to w kazdej chwili moze zrezygnowac z czlonkostwa.

 • panmacius

  Oceniono 112 razy 74

  Osobiście uważam, że sprawy światopoglądowe nie powinny być przedmiotem polityki partyjnej. Powinni raz na 5-10 lat zrobić referendum, zapytać po kolei o: aborcję, in-vitro, równouprawnienie dla homoseksualistów, finansowanie kościoła itd.

  To byłoby najlepsze - wreszcie to społeczeństwo by decydowało o kwestiach światopoglądowych a nie moralizatorzy wszelkiej maści - czy to tęczowi czy czarni. Politycy zaś nie mogli by odciągać "kontrowersyjnymi" hasłami uwagi od swoich porażek w zarządzaniu krajem.

 • w12121

  Oceniono 168 razy 42

  Ostatnio Gowin jako funkcjonariusz Opus Dei wyrazil zadowolenie z coraz gorszej sytuacji gospodarczej w Polsce. Nie od dzis wiadomo, ze w kraju biednym i zacofanym latwiej sie manipuluje "ciemna masa". Ludzie swiatli i zyjacy na przyzwoitym poziomie traca chec utrzymywania kleru katolickiego.

 • gti35

  Oceniono 100 razy 40

  "Gowin okazałby się politykiem niedojrzałym, gdyby tego nie zrobił " - czyli wedlug premiera dojrzałość polega na wyparciu się swoich przekonań w zamian za szansę pozostania przy korycie ?

 • a.ba

  Oceniono 134 razy 36

  Ma dostosować się do norm PO i dawać doopy.

  A gdzie jednomandatowe okręgi wyborcze?
  A gdzie podatkowe 3 x15% ?
  A gdzie tanie państwo ?

  O innych obietnicach już nie wspomnę.
  ile razy jeszcze będzie straszył złym wilkiem - Jarkiem ?
  Żeby głosować na Tuska i jego obietnice to trzeba być strasznie bojaźliwym.

 • acidity

  Oceniono 54 razy 26

  Jeszcze kilka miesięcy temu PO szczyciła się, że w sprawach światopoglądowych, obyczajowych itc, każdy poseł ma wolną rękę i może głosować wg. własnego sumienia(nie obowiązuje dyscyplina partyjna). Zresztą wykorzystywali to przeciwko Kaczyńskiemu nazywając go wodzem itp. i zarzucając mu narzucanie poglądów innym członkom partii. Skąd taka nieoczekiwana zmiana stanowiska w obozach PO?

 • gazeta240

  Oceniono 55 razy 17

  I tak oto historia zatoczyła koło. Wyniesiony przez kaprys historii na gruzach PZPR malarz kominów stał się I sekretarzem KC PO i wprowadza w życie metody łamania charakterów stosowane przez I sekretarza KC PZPR. Jak słusznie historia uczy trzeba bardzo uważać na niedoszłych malarzy, szczególnie z niemieckim rodowodem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje