Trzy osoby zabite. Strzelanina na skrzyżowaniu w Las Vegas

22.02.2013 06:34
Płonący samochód po strzelaninie

Płonący samochód po strzelaninie (Fot. Erik Lackey AP)

Trzy osoby zginęły, a co najmniej pięć zostało rannych w wyniku strzelaniny w Las Vegas. Jak poinformowała miejscowa policja, do wymiany ognia między kierowcami dwóch samochodów doszło na skrzyżowaniu w centrum miasta.
W strzelaninie zginął kierowca Maserati. Auto, którym jechał, uderzyło następnie w taksówkę. Ta stanęła w płomieniach. Na miejscu zginęli taksówkarz i jego pasażer. W te auta uderzyły kolejne. W karambolu rannych zostało co najmniej pięć osób.

Kierowca range rovera, który brał udział w strzelaninie, uciekł z miejsca wypadku. Poszukuje go policja. "Jest on uzbrojony i niebezpieczny" - ostrzegł szeryf Doug Gillespie.

Do strzelaniny - kolejnej w ostatnich miesiącach w Las Vegas - doszło na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań, w pobliżu najsłynniejszych kasyn.

Zobacz także
Komentarze (16)
Zaloguj się
  • jedyny_twardziel

    0

    Gdzie dużo jest ludzi,
    Do dekla im j...e;
    I dlatego często
    Strzelają do siebie.

  • mariushh

    Oceniono 13 razy -1

    kaczynsscy lizali amerykancom przydatki,zapatrzeni i zakochani w ta oblude.Ameryka to stolica bezprawia,wylewajaca sie na Meksyk i dalej na Ameryke Poludniowa,dziw bierze ze niezainfekowali calkiem Kanady.To prostytutka Ameryk,tak jak Rosja Europy.Tylko Europa ze swa historia i przeszloscia moze byc ponadczasowa wartoscia,bo Afryka to dzicz nieokielznana,a Azja oprocz Japonii to samowola budowlana,produkujaca tylko maszynki do srania.

  • tytanowa_mrowka

    Oceniono 4 razy 2

    Tam to siem umiom bawić...

  • obiezyswiat

    Oceniono 16 razy 12

    Prawdziwie szokujący news - prawdziwie nadający się do głównego panelu. Jak wiadomo USA, a zwłaszcza Los Angeles to oaza spokoju z niezwykle ograniczonym dostępem do broni.

  • radoslav_78

    Oceniono 9 razy -3

    Kierowca Maserati wydał całą kasę na samochód i nie stać go było na strzelnicę. Słabo strzelał i dlatego umierając zabrał ze sobą dwie dodatkowe osoby - wiadomo, w trójkę taniej wychodzi opłata za przewóz dla Charona...

  • papaleone

    Oceniono 5 razy 1

    Super artykuł ,wszystko wiadomo.
    "Zabili go i uciekł"

  • lechujarek_wolski

    Oceniono 9 razy -1

    Yo-yo-yo ... madafaka!

  • johnylukier

    Oceniono 14 razy 6

    A w Moskwie Saszka przewrócił się po pijaku na schodach, dlaczego o tym nikt do tej pory nie napisał?

  • plorg

    Oceniono 16 razy 8

    A co to nas obchodzi?
    Może by tak coś o pakcie fiskalnym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje