Niesiołowski przeprosił Holland. Szybko jednak dodał: "To nie jest obraźliwe"

Stefan Niesiołowski, Agnieszka Holland

Stefan Niesiołowski, Agnieszka Holland (Fot. Tomasz Stańczak / Kamil Gozdan / Agencja Gazeta)

- Jeżeli tyle osób uważa, że pani Holland poczuła się dotknięta, to przeprosiłem. Jak dziesięć osób mówi, że jesteś pijany, to idziesz do domu - powiedział w programie Moniki Olejnik Stefan Niesiołowski. Poseł PO utrzymywał jednak, że swoimi słowami o córce lesbijce nikogo nie obraził.
Stefan Niesiołowski w "Kropce nad i" tonował nieco swoją wypowiedź skierowaną do Agnieszki Holland. Reżyserka przed kilkoma dniami powiedziała, że nie zagłosuje na oszustów z Platformy. Niesiołowski zaatakował wtedy Holland, mówiąc, że dba ona tylko o swoją "córunię lesbijkę".

Wczoraj w programie Olejnik poseł PO powiedział: - No, przecież powiedziałem przepraszam. Wcześniej w Radiu ZET rzeczywiście przeprosił słowami "Jeżeli poczuła się dotknięta to ja przepraszam", choć jeszcze tego samego dnia mówił, że nie zamierza tego robić. - Słowo córunia jest wielce obraźliwe? Co jest tą obelgą? Niedługo będzie tak, że powiem "dzień dobry" i ktoś będzie czuł się obrażony - mówił w Radiu ZET.

"To ona obraziła"

U Olejnik Niesiołowski tłumaczył: - Moją intencją nie było jej obrazić, to ona nas obraziła. Jeśli mówi, że nie zagłosuje na oszustów z Platformy, to jest jej obojętne, kto będzie rządzić - Kaczyński, Macierewicz czy Rydzyk. Ona oczywiście mogła poczuć się dotknięta głosowaniem w sprawie związków partnerskich, ale tak samo ja mam prawo oceniać ją bardzo krytycznie.

Niesiołowski ponownie dopytywał, które słowo jest rzekomo obraźliwe - "córunia" czy "lesbijka". - Ja tego nie wyciągałem z zakamarków IPN, ona sama o tym mówiła, pokazywała zdjęcia córki i jej partnerki. Moim zdaniem to nie jest obraźliwe, no ale dobrze, powiedziałem już przecież przepraszam - wyjaśniał.

"Ja już pani Holland dziękuję"

Mimo że przeprosił, drążył jednak. - A wie pani, co ona powiedziała? Żebym wrócił do swojego zawodu, bo szkodzę PO. Czemu ją to w ogóle obchodzi, skoro przecież na PO już nie zagłosuje. Ja już pani Holland dziękuję, proszę mnie więcej o nią nie pytać.

Kiedy dziennikarka powiedziała posłowi, że Agnieszka Holland nie chce przeprosin, ten odpowiedział: - No to pokazała wielką klasę. Pani Holland, która uchodziła za jakiś autorytet, nabluzgała mi i tym samym wystawiła świadectwo sobie. Ja się zdobyłem na przeprosiny, a ona mi, delikatnie mówiąc, nabluzgała - zakończył.

Zobacz także
Komentarze (248)
Niesiołowski przeprosił Holland. Szybko jednak dodał: "To nie jest obraźliwe"
Zaloguj się
 • virtuoz83

  Oceniono 567 razy 427

  Program PO:
  Głosujcie na nas, bo jak nie zagłosujecie to Kaczyński dojdzie do władzy.
  Koniec programu.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 358 razy 222

  prawda jest taka że mamusia załatwiła córci intratne stanowiska i pomaga jej kręcić filmy ( wszystkie to mega klapy, tak jak boisko bezdomnych) nie ma to jednak znaczenia gdy robi sie filmy za państwowe pieniądze..
  .
  Cejrowski również wpakował synka do TV...
  .
  dzieci wszystkich twórców nagle okazują się wybitnie utalentowane i są albo spikerami, albo piosenkarzami..nie dziwi was to ?

 • socrates11

  Oceniono 141 razy 109

  Niesamowicie ubogacająca rozmowa pani redaktor z panem posłem. A w Łodzi szpital za miliard zł niszczeje.

 • fakiba

  Oceniono 264 razy 98

  Pani Holland może powiedzieć wszystko bo ona jest celebrytką i nie wolno jej odpowiadać bo się obrazi i wyjedzie i do tego jeszcze curcię zabierze ze sobą tragedia narodowa gotowa

 • festbug

  Oceniono 147 razy 83

  Holland wyzywa Platformę od oszustów - jedyna sprawiedliwa, która miała odwagę powiedzieć to co wszyscy myślą.
  Kaczyński wyzywa Platformę od oszustów - stary wariat znów przedawkował leki

  nie, nie jestem pro-PiS, nie, nie zagłosuję ponownie na Platformę, nie, nie uważam, żeby Niesiołowski miał za o przepraszać Holland. Po prostu nie mogę zdzierżyć obłudy mediów

 • mir-4

  Oceniono 157 razy 73

  a jeśli tysiące mówią: skończ z życiem publicznym i polityką? Nie słucham

 • akni21

  Oceniono 155 razy 69

  Niesiołowski ma rację. Holland sama mówiła o homoseksualiźmie swojej córki, więc kto tu kogo obraził??

 • condor

  Oceniono 153 razy 45

  Niesiołowski to cham pospolity i to nie podlega dyskusji. Pani Holland zaś świetnie się do niego dostosowała. Oboje są tyle samo warci. Żałośni ludzie obrzucający się publicznie gównem.
  ekochlebek.blox.pl/html

 • kriso13

  Oceniono 44 razy 26

  Ludzie opamiętajcie się. Ja Niesiołwskiego nie lubię i uważam za jednego z większych chamów w polityce, ale akurat w tej sprawie muszę go bronić. Faktycznie co obraźliwego powiedział?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje