"2 zł = 3 rzuty w Żyda", czyli jak bawią się kibole ŁKS [WIDEO]

20.02.2013 06:00
Kadr z nagrania z turnieju kiboli ŁKS-u

Kadr z nagrania z turnieju kiboli ŁKS-u (Fot. za Lksfans.pl / YouTube)

Kibole ŁKS na swoim ostatnim turnieju mogli się rozerwać m.in. przy "humorystycznej zabawie", która polegała na rzucaniu gwiazdkami ninja w kukłę ubraną w strój piłkarza Widzewa. Napis obok niej głosił: "2 zł = 3 rzuty w Żyda" - pisze dzisiejsza "Gazeta Wyborcza". "Ta nietypowa konkurencja cieszyła się dużym zainteresowaniem wszystkich ełkaesiaków" - relacjonowali kibole ŁKS.
W ostatni weekend w hali obok stadionu ŁKS odbył się "Turniej kiboli ŁKS im. śp. Roberta 'Majtka'" (fana klubu, który zmarł w styczniu). Na stronie Lksfans.pl tak opisują imprezę: "Kolejną atrakcją przewidzianą dla osób, które nie grały w piłkę, była humorystyczna zabawa polegająca na rzucie różnymi przedmiotami (m.in. gwiazdkami ninja) w kukłę odzianą w akcesoria kibicowskie naszego sąsiada zza miedzy [Widzewa] - donosi dzisiejsza "Gazeta".Na YouTube Lksfans.tv wrzucił film z turniejową relacją. Na filmiku widać m.in., jak około 12-letni chłopiec rzuca gwiazdką ninja w twarz naklejoną na kukle. Obok napis: "2 zł = 3 rzuty w Żyda". Nagranie pokazuje też transparent z napisem: "Widzew grypsuje tylko na Smutnej, ha ha ha, ŚŻK!". Przy ul. Smutnej znajduje się areszt, do którego w ostatnich miesiącach trafiło wielu pseudokibiców Widzewa podejrzewanych o udział w ustawkach. "ŚŻK" to z kolei skrót od hasła: "Śmierć Żydzewskiej Kur...".

Halą, w której odbył się turniej, zarządza podlegający miastu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. - Antysemickie i obraźliwe zachowanie uczestników turnieju skłania MOSiR do decyzji, by więcej nie wynajmować hali na tego typu wydarzenia - mówi "Gazecie" Marcin Masłowski, rzecznik prasowy prezydent Łodzi.

Czytaj więcej w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" >>

Zobacz także
Komentarze (122)
Zaloguj się
 • sselrats

  Oceniono 1 raz -1

  Nic dziwnego. W Polsce od dziecka bawia sie w Zyda. Na imie mu Berek. Wiadomo na czym ta gra polega. Zyd probuje pozbyc sie zydowstwa przez dotkniecie innego dziecka, a reszta przed nim ucieka.

 • zenblue1

  Oceniono 2 razy 2

  2 zł ?
  Zdecydowanie za drogo

 • plumgazeta

  Oceniono 2 razy 2

  Łódź zbudował Car. Do lat 40-50 dominowali w Łodzi osadnicy niemieccy. (przy zaludnieniu 20-40tys)
  Od lat 50-60 zaczęli napływać w wielkiej ilości Żydzi. Jak muchy do miodu.
  Jenocześnie napłyneli chłopi do fabryk.
  Stąd struktura ok 1900r (już ponad 500 tys mieszkańców) 30 procent Żydów, 20procent Niemców już częściowo spolonizowanych, reszta Polacy z różnych stanów w wiekszości z chłopstwa. (Niemcy to też w wiekszości chłopi).
  Projekt Łódź to dzieło Rządu Królestwa, który zgody czy wręcz plany dostał z Petersburga.
  Car dał, ziemie, ludzi, drewno, surowce.
  Kapitał zachodni róznej maści (niemiecki, francuski, angielski, holenderski i żydowski z tych krajów) zorganizował produkcję sprowadzając maszyny, mając jednoczesnie zagwarantowany eksport produktów na rynek rosyjski.

 • illuminatus2

  Oceniono 4 razy 0

  Bardzo prawidłowo się bawią . Jebać żydostwo. Polecajcie tą grę znajomym. Niech się stanie naszą tradycją narodową.

 • czciciel_stworzonego

  Oceniono 2 razy 0

  Żydzi są narodem bardzo egoistycznym, do dziś często kultywującym swój starożytny trybalizm. Zachowują się, jakby cały świat kręcił się wokół nich, jakby ich punkt widzenia był obiektywny dla wszystkich. Interesują ich tylko własne korzyści, dla nich nie ma takiego pojęcia jak "ludzkość" - są tylko oni i reszta, z tym że ta cała reszta gatunku ludzkiego z niewiadomych przyczyn miałaby się podporządkować ich interesom. Oni sami nie uważają się za normalnych ludzi jak my wszyscy, uważają się za odrębną rasę istot. Potem ktoś się dziwi, że istnieje antysemityzm. Ale przecież żaden inny naród w historii nie uroił sobie, że jest narodem wybranym przez Boga.

 • orzelek2004

  Oceniono 2 razy 0

  Cieszę się, że można komentować sprawy żydowskie w gazecie żydowskiej. Do niedawna było to niemożliwe. Ja nie mam nic do powiedzenia na temat: "2 zł = 3 rzuty w Żyda", czyli jak bawią się kibole ŁKS.

 • gr_ub_y

  Oceniono 6 razy 2

  To jest coś na poziomie "katolickich suk" w wykonaniu ekstremy żydowskiej, która nie szczędziła siostrom Radwańskim najbardziej obelżywych i wulgarnych obelg na tle rasistowskim.

  Niestety trzeba liczyć się z tym, że kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Nie pochwalam, ale też rozumieniem.

 • ulebyk

  Oceniono 8 razy 4

  Funkcjonariusze Michnika na tropie "antysemityzmu". Jakże mogłoby być inaczej. A stado wyznawców Michnika już zapluwa się w komentarzach choć pojęcia nie mają o co dokładnei chodzi :)

  P.S. Michnik, twój brat, żydowski morderca dalej ma gwarancje nietykalności od III RP?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje