Niesiołowski ostro o słowach Holland: Obchodzi ją tylko córunia, która jest lesbijką

19.02.2013 13:51
Stefan Niesiołowski, Agnieszka Holland

Stefan Niesiołowski, Agnieszka Holland (Fot. Tomasz Stańczak / Kamil Gozdan / Agencja Gazeta)

- To deklaracja, która oznacza coś takiego - nie obchodzi mnie Polska, tylko córunia moja, która jest lesbijką. W związku z tym, że interesy córuni nie są zabezpieczone, nie obchodzi mnie Polska - tak słowa Agnieszki Holland, która zadeklarowała w jednym z tygodników, że "już nigdy na Platformę nie zagłosuje", komentował w TVP Info Stefan Niesiołowski.
"Głosowałam na Platformę Obywatelską, która ustami premiera obiecywała związki partnerskie i in vitro. Na oszustów więcej głosować nie będę" - powiedziała kilka dni temu w rozmowie z "Newsweekiem" reżyserka Agnieszka Holland. A jej córka dodała: "Zastanawiam się, czy nie wyjechać z Polski".

Poseł Niesiołowski z PO w bardzo emocjonalnych słowach przyznał, że wypowiedź cenionej na całym świecie reżyserki to "deklaracja szkodliwa". - Jeżeli nie zagłosuje na Platformę, to dopuszcza możliwość, że będzie rządził PiS, czyli Macierewicz, Pawłowicz, recydywa IV Rzeczpospolitej - mówił polityk. - Recydywa IV RP jest dla pani Holland obojętna, bo córunia poczuła się dotknięta - dodał.

- Trochę nerwowo zareagowała pani Holland, to egoizm i krótkowzroczność polityczna. Jeżeli ktoś mówi coś takiego, że dopuszcza, że będzie rządzić Kaczyński, żeby się zemścić, bo ktoś nie spełnia zachcianek - powiedział Stefan Niesiołowski w TVP Info. Polityk dodał, że deklaracja znanej reżyserki była wyjątkowo bezmyślna.

Więcej w serwisie TVP Info.

Zobacz także
Komentarze (441)
Zaloguj się
 • dudibudi

  Oceniono 2 razy 0

  A niech się żrą.........pookragłostołowi zaprzańcy.

 • propagacja

  Oceniono 1 raz 1

  Gej, ksiądz, ksiądz pedofil, ksiądz ma dziecko,Doda,Nergal,gej, obrażono geja, lesbijki,gej ksiądz pedofil, Papierz,,gej ,gej,gej, lesbijka, ksiądz molestował....

  A CZY WIECIE ZE AMERYKANIE CHCĄ W CIĄGU DWÓCH LAT PODPISAĆ UNIE Z EUROPA I JAK TO NASZE ZYCIE ZMIENI, ch...a tam wiecie, są ważniejsze sprawy gej ,pedofil, ksiądz doda...

 • propagacja

  Oceniono 2 razy 0

  Jaki k@rwa atak,chyba odpowiedz na atak!

 • pekarpe

  Oceniono 2 razy -2

  A Niesiłowski, w przeszłości należał do świętej trójcy, która biła się o ojca dyrektora i jego radio.

 • kaczorbe

  Oceniono 2 razy 0

  oj niesiołowski niby jestes wykształcony ale twoje słowa coraz częściej ujawniają braki kultury osobistej i buractwo

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 5 razy 1

  A co może powiedział nieprawdę? Tylko się wkurzył salonik warszawki bo Stefan pojechał po Żydówce i lesbijce, która z racji dewiacji i pochodzenia jest dziś chroniona podwójnie.

 • john2010

  Oceniono 3 razy 1

  Atak na Holland? Jejku coś strasznego..... Trzeba stworzyć Front Obrony Holland (FOH). Swoją drogą to. hmm cóż.... ostatni film, W ciemności... jest po prostu ... słaby, choć temat wydawał sie bardzo dobry...

 • ooii

  Oceniono 1 raz 1

  zapraszam po zmroku pod kolumne zygmunta :)

  demokracja sie odezwie haha

 • salgold

  Oceniono 7 razy 1

  Hura!!!!!!!jest nadzieja, że córka Holand wyjedzie z Polski............potem do córki dołączy mama i już będzie mniej.......................... .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje