"Wprost": Inspektor policji kupił limuzynę w dwuznacznych okolicznościach

18.02.2013 12:54
Passat CC

Passat CC (Volkswagen)

- Inspektor Rafał Łysakowski, który ma wprowadzać reformy w Komendzie Głównej Policji, w dwuznacznych okolicznościach nabył luksusowe auto. Od biznesmena, który organizował duże imprezy dla policji - napisało "Wprost".
Łysakowski jest w komendzie odpowiedzialny za zmiany w centrali policji. W sprawie chodzi o Volkswagena Passata CC za ponad 113 tys. zł. "Policjant kupił je od dealera z Podhala. W dziwnych okolicznościach" - czytamy w tygodniku.

Policjant miał sam mówić, że wpłacił połowę kwoty i we wrześniu dostał auto w użytkowanie. Resztę zapłacił dopiero 18 stycznia i wtedy przerejestrował samochód.

Konferencje w Bukovinie

Dziennikarze chcieli kupić volkswagena w podobny sposób. - Opcja, że dopłaca pan za kilka miesięcy, jest niemożliwa - wyjaśnił sprzedawca. Właściciel salonu Edward Kuchta zaznaczył, że sam podjął decyzję o sprzedaży auta inspektorowi. - Klient został polecony. Przez kogo? Nie pamiętam - mówił.

Kuchta jest współwłaścicielem ekskluzywnego hotelu Bukovina. W przeszłości kierowane przez Łysakowskiego Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji zorganizowało w Bukovinie dwie duże konferencje.

Zobacz także
Komentarze (33)
Zaloguj się
 • sineguanon

  0

  I KTO POWIEDZIAŁ, ŻE W POLICJI SĄ NISKIE ZAROBKI. Z ŻONĄ ZARABIAMY 10 TYS. NA MIESIĄC I NIGDY NIE BĘDZIE MNIE STAĆ NA TAKI SAMOCHÓD.

 • zenblue1

  0

  Teraz wiadomo na co idzie kasa z mandatów-bo w to że na remonty dróg to nikt nie wierzy

 • baba2

  0

  Facet miał dobrego nauczyciela pana dr.Jana
  Mistrza nad mistrzami.
  Do dzisiaj przyjaciele z ,,wadzy " dostają od niego tak zwane prowizje?A wszyscy już o tym zapomnieli?

 • kwiecien45

  0

  Komuś są nie w smak zmiany w policji więc wystawił indpektora na pożarcie mediom. Takie jest życie w dżungli. Nie ma się co litować.
  Inspektor robił to co inni ale na niego padło i bęc.

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy -2

  Wiadomo inspektor i jego znajomi już wiedzieli o spodziewanym awansie więc po prostu zainwestowali w policji (sam bym tak zainwestował lub się dołożył) a głupi inspektor myślał, że to za jego piękne oczy

 • dziadekjam

  Oceniono 2 razy 2

  Był taki wiceminister obrony narodowej, któremu dealer sprzedał "okazyjnie" mercedesa, bo ten dla wojska kupił terenówki tej marki, ale już mniej "okazyjnie". I co ? i nic.

 • kajajgzzz

  Oceniono 2 razy 2

  Passat CC tak to limuzyna przez różowe okulary.....:D

 • bioder65

  Oceniono 17 razy 11

  takie mendy chronią doopę jeszcze większym mendom,a my na to tyramy i POdziwiamy ich fałszywe mordy w telewizji.

 • ligand17

  Oceniono 6 razy 0

  A o czymś takim jak kredyt 50/50 to słyszeli? Sam w ten sposób kupiłem Passata parę lat temu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje