Grodzka chciała dyskutować z Pawłowicz. Posłanka PiS odmówiła [WIDEO]

Grodzka chciała dyskutować z Pawłowicz. Posłanka PiS odmówiła

Grodzka chciała dyskutować z Pawłowicz. Posłanka PiS odmówiła (Fot. Mazowiecka.tv)

Kilka tygodni po głośnym wystąpieniu Krystyny Pawłowicz do Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim przyjechała Anna Grodzka. Chciała spotkać się tam z Pawłowicz i porozmawiać z nią na temat transfobii, jednak posłanka PiS nie zjawiła się na spotkaniu. Stwierdziła, że nie zamierza debatować z Ruchem Palikota.
Głównym tematem debaty w mińskim domu kultury miał być problem niechęci do osób transseksualnych. Anna Grodzka o transfobii zamierzała dyskutować z Krystyną Pawłowicz. Trzy tygodnie wcześniej posłanka PiS w tym samym miejscu w niewybredny sposób mówiła o Grodzkiej. Mówiła m.in., że posłanka RP ma "twarz boksera".

Pawłowicz nie dotarła na spotkanie. Na swoim profilu na Facebooku napisała, że nie interesują jej debaty z członkami Ruchu Palikota. Mimo to Anna Grodzka przyjechała do Miejskiego Domu Kultury. Zebranym osobom opowiadała m.in. o swoich poglądach na temat mediów.

Komentarze (99)
Grodzka chciała dyskutować z Pawłowicz. Posłanka PiS odmówiła [WIDEO]
Zaloguj się
 • marek_nazarowski

  Oceniono 257 razy 185

  Nie szkodzi. Różnica klas pani Grodzkiej i pani Pawłowicz jest widoczna na odległość, oczywiście na korzyść tej pierwszej.

 • marcin1956

  Oceniono 176 razy 138

  Co zrobi Pawłowicz, jeśli jej studenci gremialnie zapiszą się do Ruchu Palikota? Poprosi rektora o inny zestaw studentów, bo z tymi nie może "dyskutować"? Czy ogłosi, że na uczelnię, w której prowadzi zajęcia nie przyjmuje się Żydów, czarnuchów, komuchów, homosiów, a jedynie białych aryjskich katolickich hetero?

 • dziadekjam

  Oceniono 172 razy 120

  Pawłowska stwierdziła, że nie zamierza debatować z Ruchem Palikota.
  =======================================================
  Za wysokie progi na PiSie nogi?

 • niktwazny126

  Oceniono 109 razy 77

  Wielka szkoda. Pannę Pawłowicz należy pokazywać i cytować. Ku przestrodze pannom podobnym, żeby raczej siedziały w kruchcie, a nie w ławach poselskich.

 • vandalia

  Oceniono 98 razy 72

  Założę się, że lwia większość obrażających posłankę Annę Grodzką to gorliwie wierzący, dla których jednak Ewangeliczne przykazanie "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego" to tylko zestaw liter.
  Nie dziwota, że Kościół Rzymskokatolicki w kryzysie się pogrąża..

  Ludzie, żyjcie sobie po swojemu, i dajcie żyć innym. Wrzućcie na luz - przecież wam Pani Poseł Anna Grodzka nie zagraża.
  Jak jakieś ludy pierwotne chcecie zabić każdego, kto jest inny. W XXI w. to straszna wiocha..
  I nic wam do tego ile i jakich zabiegów medycznych przeszła, zanim trafiła do Sejmu RP.
  A jeśli tak wam to spokoju nie daje, obsesyjnie myślicie tylko o seksie i genitaliach (cudzych), to do psychoanalityka albo seksuologa może warto się udać?
  Skąd wiesz, jeden z drugim pyskaczu, że sam genetycznie nie jesteś 100% samcem, ale masz też cechy kobiece? Hm?

 • malutkipistolecik

  Oceniono 93 razy 65

  Trans czy nie trans, ale klasę człowieka od razu da się zauważyć. A Pawłowicz, poza chamstwem, prezentuje zero wartości.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 84 razy 58

  Pawłowicz to typowa umyslowość PiS-owska : popyskować - jak najbardziej ale podyskutować to niech bóg uchroni a pomyśleć to już skaranie boskie.

 • b.pilgrim

  Oceniono 61 razy 37

  kurczę, naprawdę niegłupia, rzeczowa i kulturalna babka. straszne, że media pokazują ją tylko przez pryzmat sensacji, a wielu nie potrafi się pozbyć uprzedzeń i po prostu jej posłuchać, jak każdej innej posłanki.

 • villiers

  Oceniono 40 razy 14

  Zderzenie byka z parowozem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje