Nowa "watergate". Senator sięga po wodę, Twitter szaleje

Błyskawiczne riposta senatora na Twitterze

Błyskawiczne riposta senatora na Twitterze (fot. screen Twitter)

"Poland Spring" jest teraz wodą słynną w całych Stanach Zjednoczonych. Wszystko przez republikańskiego senatora Marca Rubio, który rozbawił amerykańskich internautów, sięgając po daleko odstawioną butelkę w czasie przemówienia. Z gafy wybrnął zgrabnie, błyskawicznie reagując na Twitterze.
Senator Marco Rubio w imieniu Partii Republikańskiej odpowiadał naorędzie Baracka Obamy . Zestresowany polityk w trakcie wygłaszania swojego przemówienia sięgnął po wodę. Butelka stała jednak za daleko, co zmusiło go do komicznego wychylenia się tak, że niemal zniknął z wizji. Przy tym Rubio próbował cały czas utrzymać kontakt wzrokowy z widzami. W połączeniu z głośnym przełknięciem wody dało to efekt tak zabawny, że internauci błyskawicznie zareagowali.Drwiny i szybka riposta na Twitterze

Najaktywniejsi okazali się użytkownicy Twittera. Bezpośrednio po wpadce senatora pojawiało się, jak podaje "US Today ", 9,200 tweetów na minutę. Powstały też osobne konta wyśmiewające gafę Rubio.

Sam Rubio zareagował bardzo szybko. Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze umieścił zdjęcie butelki z wodą "Poland Spring" i tagami: GOPResponse (Grand Old Party Response - Odpowiedź Partii Republikańskiej), SOTU (State of the Union - Racja Stanu), GOP (Grand Old Party - Partia Republikańska), TCOT (Top Conservatives on Twitter - Czołowi Konserwatyści na Twitterze). Riposta spotkała się z dużym uznaniem użytkowników, a jego wpis został zretwittowany ponad 4 tysiące razy. Jest więc popularniejszy niż jakikolwiek mem wyśmiewający gafę senatora.

Zobacz także
Komentarze (66)
Nowa "watergate". Senator sięga po wodę, Twitter szaleje
Zaloguj się
 • plorg

  Oceniono 249 razy 233

  Gdzie tu gafa? Gdzie tu coś śmiesznego?
  Chyba tylko dla trzynastolatków. Żenada

 • felicjan.dulski

  Oceniono 95 razy 87

  Q..a, z igły widły, (Excuse moi le mot).

 • liczdo10

  Oceniono 83 razy 77

  Szczęśliwy to kraj gdzie nie większych problemów ...

  Nieszczęśliwy ten kraj, gdzie taki "news" jest jednym z najważniejszych...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 73 razy 67

  Mam chyba popsute poczucie humoru, bo jakoś mnie to nie rozśmieszyło. Histerię na tłiterze rozumiem w pełni - tam byle g. wywołuje szał.

 • ebeb1

  Oceniono 48 razy 44

  Jak po tej wodzie pójdzie do WC, to też będzie "news"? Czekamy zniecierpliwieniem.

 • marooned.mb

  Oceniono 36 razy 36

  Koleś sięgnął po wodę. Potem wrzucił fotkę butelki. No. News dnia. Czekam na specjalne wydanie Teleexpressu o tej sprawie.

 • olias

  Oceniono 35 razy 33

  zazdroszczę amerykanom. ale mają problemy ze swoimi politykami.

 • harperk

  Oceniono 38 razy 26

  kto?
  co?
  ze co?

  a wd00pie mam to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje