"Sam zrobił sobie krzywdę", "Przekombinował". Twitter o Kurskim

Jacek Kurski

Jacek Kurski (Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta)

"Przekombinował", "Sam na siebie zwrócił uwagę", "Chyba już zdążył pożałować" - piszą o Jacku Kurskim na Twitterze. Europoseł wywalczył sądowy zakaz publikowania tekstu o jego rzekomym romansie.
Sąd Okręgowy w Gdańsku zakazał tygodnikowi "Nie" pisania o rzekomym romansie Jacka Kurskiego, eurodeputowanego Solidarnej Polski do Parlamentu Europejskiego. Gazeta tekstu nie opublikowała, ujawniła natomiast swoją korespondencję z europarlamentarzystą i jego adwokatem.

Informacja o zakazie publikacji, którą jako pierwszy opublikował Presserwis, błyskawicznie obiegła media. Dziś o sprawie na pierwszej stronie napisał "Fakt". - Kurski, próbując wyciszyć sprawę, tylko zwrócił na siebie uwagę. Mógł to zbagatelizować, a sam się wpakował - oceniają internauci na Twitterze.

- Jeśli Kurski uważa, że doniesienia "Nie" są niewiarygodne, to powinien wytoczyć tygodnikowi proces. Nie podoba mi się, że polityk sięga po narzędzia blokujące teksty. Cała sprawa kojarzy mi się z zabezpieczeniem powództwa firmy Amway, która zablokowała w sądzie film Henryka Dederki "Witajcie w życiu". Kurski sam robi sobie krzywdę, bo tygodnik "Nie" jest obecnie niszowym pismem - mówi "Presserwisowi" dziennikarz "Wprost" Michał Majewski.Zobacz także
 • Okładka "Faktu" z 7 lutego 2013 r. Rzekomy romans Kurskiego trafił na okładkę "Faktu". Godzic: "Wyborcy mają prawo wiedzieć"
Komentarze (91)
"Sam zrobił sobie krzywdę", "Przekombinował". Twitter o Kurskim
Zaloguj się
 • spluwa-orginal

  Oceniono 314 razy 314

  Zalegalizowac zwiazek partnerski Kurskiego .

 • spluwa-orginal

  Oceniono 296 razy 294

  Oj ,oj , nie wiem czy jego zona bedzie respektowac immunitet poselski.
  Chyba ktos dostanie po ryju ,a potem kopa .

 • hedonista.oswiecony

  Oceniono 271 razy 263

  no Panie Kurski. Kochanka czy dziadek w wermachcie na to samo wychodzi. Panu było wolno ale innym to już nie?

 • sirseb

  Oceniono 232 razy 230

  plan sie troche nie udal, wszak zona miala sie dowiedziec na walentynki.
  :)

 • misterhydro

  Oceniono 211 razy 203

  Brawo Pisiorze! Pokaz\ałeś jak wyglądają tzw. wartości chrześcijańskie w wykonaniu Tobie podobnych! Nudząc się w tym Europarlamencie trzeba czasem się rozerwać, tylko po co głosić jakieś katrolskie bzdury! Używaj dalej tej asystentki, ale więcej nie opowiadaj farmazonów.

 • dziadekjam

  Oceniono 198 razy 182

  Aż się wierzyć NIE chce, że sąd może zablokować publikację. Czemu Antkowych i Kaczych głupot nie można zablokować?

 • hrabia_onejski

  Oceniono 170 razy 164

  Chciał być cwany a tu klops! Sam sobie strzelił w kolano. Akurat to mie nie dziwi, bo większosć tych pisopodobnych pożal się Boże europ(osłów) jest taka rozgarnięta inaczej.
  No to jak tam jest z tym pozamałżeńskim romasikiem panie katolik?

 • marcin1956

  Oceniono 161 razy 143

  Publiczne pytanie do żony Kur(w)skiego: Czy prezent od męża w postaci nagłośnienie romansu Pani męża (o którym to romansie Pani wiedziała, bądź nie) sprawił Pani radość? Czy nadzwyczajne zainteresowanie mediów Pani osobą poprawi Pani nastrój, czy pogorszy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje