"Sam zrobił sobie krzywdę", "Przekombinował". Twitter o Kurskim

07.02.2013 09:59
Jacek Kurski

Jacek Kurski (Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta)

"Przekombinował", "Sam na siebie zwrócił uwagę", "Chyba już zdążył pożałować" - piszą o Jacku Kurskim na Twitterze. Europoseł wywalczył sądowy zakaz publikowania tekstu o jego rzekomym romansie.
Sąd Okręgowy w Gdańsku zakazał tygodnikowi "Nie" pisania o rzekomym romansie Jacka Kurskiego, eurodeputowanego Solidarnej Polski do Parlamentu Europejskiego. Gazeta tekstu nie opublikowała, ujawniła natomiast swoją korespondencję z europarlamentarzystą i jego adwokatem.

Informacja o zakazie publikacji, którą jako pierwszy opublikował Presserwis, błyskawicznie obiegła media. Dziś o sprawie na pierwszej stronie napisał "Fakt". - Kurski, próbując wyciszyć sprawę, tylko zwrócił na siebie uwagę. Mógł to zbagatelizować, a sam się wpakował - oceniają internauci na Twitterze.

- Jeśli Kurski uważa, że doniesienia "Nie" są niewiarygodne, to powinien wytoczyć tygodnikowi proces. Nie podoba mi się, że polityk sięga po narzędzia blokujące teksty. Cała sprawa kojarzy mi się z zabezpieczeniem powództwa firmy Amway, która zablokowała w sądzie film Henryka Dederki "Witajcie w życiu". Kurski sam robi sobie krzywdę, bo tygodnik "Nie" jest obecnie niszowym pismem - mówi "Presserwisowi" dziennikarz "Wprost" Michał Majewski.Zobacz także
Komentarze (91)
Zaloguj się
 • jurek42

  Oceniono 1 raz 1

  Kurski należy do tych polityków co mają przestrzeganie prawa i moralność w głębokim powarzaniu. Sam się śmieje z prawa łamiąc nagminnie przepisy o ruchu drogowym, (wyznacza sobie mandaty i drwiąc wpłąca na biednych). Takie mamy prawo, że mając pieniadze można robić wszystko łącznie z zamykaniem mediom prawa do publikacji. Mam nadzieję , ze ciemny lud się w końcu ocknie i pokaże Kurskiem miejsce odpowiednie dla niego.

 • hadeo

  Oceniono 1 raz 1

  Raz Kur...ski - zawsze Kur...ski

 • acc4

  Oceniono 4 razy 4

  Serafin, Kurski... ulepieni z takiej samej gliny. Cwaniacy, oszuści, wydrwigrosze, aroganci, pasożyty. Czy nie ma na nich bata? Ciemny lud traci cierpliwość.

 • louisciffer

  0

  Mr Creedy chciał zabłysnąć jak piłkarzyna R.Gigs,

 • chrobotek46

  0

  Jutro powinna być konferencja prasowa. Wystąpi w niej pan Płaszczak z Hoffim i Preziem. Ocenią , że to był bezprzykładny atak na wartości chrześcijańskie hołdowane przez eurocwaniaka Kurskiego. Jego idolem po cichu był onegdajszy premier - zakochany na zabój w Izabell.
  Jednak nadmiar kasy odbiera rozum ! To jest PiS-owskie rozumienie wartości chrześcijańskich.

 • spagin

  Oceniono 1 raz 1

  kolejna "chrześcijańska" postawa europosła Kurskiego. chciałby wprowadzić obowiązujące standardy z minionej epoki.

 • emer04

  Oceniono 2 razy 2

  Charles de Gaulle kiedyś powiedział: "Nie wierzę w wiadomości nie zdementowane". Pan Kurski widoczne tego nie wiedział, kupię NIE i poczytam!

 • qwww

  Oceniono 4 razy -2

  zydek Kurski, jak jego braciszek Jaroslaw wicered Koszernej
  taki to "katolik" jak i caly zydoPOPiS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje