Miller o porównaniu Grodzkiej do Chrystusa: Przesada. Wszystko wskazuje na to, że Chrystus był mężczyzną

Leszek Miller ironizował dzisiaj w programie Radia ZET na temat wypowiedzi Janusza Palikota. - Figura Anny Grodzkiej jest figurą Chrystusa, który niesie krzyż - zacytowała szefa Ruchu Palikota Monika Olejnik. - No duża przesada, zaczynając od tego, że Chrystus był mężczyzną. Przynajmniej wszystkie przekazy na to wskazują... - mówił Miller.
Miller zaznaczył, że obecne poczynania Palikota ws. odwołania Nowickiej z funkcji wicemarszałka Sejmu to kolejny happening, teatrzyk polityczny. - Żałuję tylko bardzo, że ofiarą tych występów, tego scenariusza miała paść pani Nowicka, która nie zasługuje po prostu na takie traktowanie ze strony swoich kolegów - powiedział szef SLD. Jak dodał, jego partia nie widzi żadnych merytorycznych powodów, aby odwoływać Nowicką z funkcji wicemarszałka.

- Ale Palikot zapowiada, że jeżeli Nowicka nie zostanie odwołana, to będzie składał wnioski o odwołanie wicemarszałków i marszałka - zauważyła Olejnik. - No Sejm wstrząsnął się w posadach po tym oświadczeniu. Ja też jestem wstrząśnięty - ironizował Miller.

Grodzka Chrystusem? "Chrystus był mężczyzną"

- Figura Anny Grodzkiej jest figurą Chrystusa, który niesie krzyż na plecach - tak mówił Janusz Palikot - po raz kolejny zacytowała Monika Olejnik. - No duża przesada, zaczynając od tego, że Chrystus był mężczyzną. Przynajmniej wszystkie przekazy na to wskazują... - stwierdził Miller.

Zdaniem Millera Palikot w swoich ostatnich działaniach popełnił dwa błędy: - Po pierwsze, kiedy miał zamiar odwołać panią Nowicką, nie dokonał wcześniejszych dyskretnych konsultacji, czy to jest w ogóle możliwe. Po drugie - nie dokonał konsultacji, czy pani Grodzka ma szansę, żeby była wybrana - stwierdził szef SLD. Jak dodał, to wszystko postawiło Annę Grodzką w trudnej sytuacji, jednak może mieć ona pretensje jedynie do szefa swojej partii.

Zobacz także
Komentarze (114)
Miller o porównaniu Grodzkiej do Chrystusa: Przesada. Wszystko wskazuje na to, że Chrystus był mężczyzną
Zaloguj się
 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 150 razy 104

  A Kopernik byla kobietą. Debilnego teatrzyku ciag dalszy. Mendia w sluzbie narodu.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 156 razy 98

  panie Miller a kto powołał Komisję Majątkową która okradła miliony Polaków ? bo wybór marszałka sejmu przy kradzieży kilkunastu miliardów pln to pestka.

 • mazur.krzysztof

  Oceniono 109 razy 91

  Jeżeli posłowie poprą wniosek Palikota i odwołają A. Nowicką to powinni być konsekwentni i odwołać pozostałych członków prezydium Sejmu.

 • barbara333-4

  Oceniono 96 razy 72

  Miller odwołaj Wunderlicha z funkcji vcemarszałka . Partia lewicowa powinna walczyć w Sejmie o morale i o solidarność z Polakami,. którzy żyją za 1500zł.

 • vandalia

  Oceniono 174 razy 66

  Pięknie, panie Miller: trzeba było wpuścić Palikota w maliny, bo za dużą popularność zdobywa? Głupota, bo współdziałanie z RP było szansą zmurszałego SLD na odświeżenie wizerunku i odzyskanie przynajmniej części elektoratu.. Zamiast zwierać szeregi w walce z polskim kołtunem, podstawianie RP nogi - jeszcze tego gorzko SLD pożałuje.

 • nora_syracuse

  Oceniono 105 razy 61

  Moja Babcia mówi, że "Grodzka to żona Palikota"
  - Bo wie bo w telewizji pokazywali...

 • watyklan

  Oceniono 98 razy 48

  Miller, pozostawiłeś Polskę w rekach watykańskich urzędników. Oddałeś im pół Polski i ty masz czelność z kogokolwiek się naśmiewać??

 • podwladnywk

  Oceniono 109 razy 47

  Czyżby Miler bał się odwołania swojego kacyka z posady wicemarszałka? Czyli tzw. lewica kawiorowa broni pazernych polityków którzy za darmo przydzielaja sobie premie!!!!! Dlaczego unika sie powodu odwołania wicemarszałków? Czyli prawda jest że kruk krukowi oka nie wydziobie. Lub dosadniej w stylu Milera ku...wa ,ku...wie łba nie urwie!!!!

 • nedlog123

  Oceniono 137 razy 27

  Palikot daj już sobie spokój, bo przedobrzysz z tym teatrzykiem i wszystkie dzieci pójdą do domu zamiast na to patrzeć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje