Wielka Brytania zgadza się na małżeństwa homoseksualistów

05.02.2013 20:29
Wielka Brytania zgadza się na małżeństwa homoseksualistów

Wielka Brytania zgadza się na małżeństwa homoseksualistów (Fot. LUKE MACGREGOR Reuters)

Brytyjski parlament przegłosował ustawę umożliwiającą zawieranie w tym kraju związków małżeńskich przez osoby tej samej płci. Proponowana przez konserwatystę Davida Camerona zmiana została zaakceptowana przez większość parlamentarzystów.
Zobacz także
Komentarze (272)
Wielka Brytania zgadza się na małżeństwa homoseksualistów
Zaloguj się
 • led2007

  Oceniono 291 razy 117

  Dlaczego Polacy muszą do wszystkiego dorastać jako ostatni. Odziani w kiecki faceci głoszą moralność opartą na wierzeniach nomadów sprzed tysięcy lat i nawet znajdują u nas poparcie...

 • mat.31

  Oceniono 322 razy 108

  Polscy kołtuni też kiedyś będą musieli to przełknąć. Nie ma innej możliwości. Takie prawo jest już w ogromnej wiekszości krajów UE.

 • alexsosna

  Oceniono 211 razy 83

  Brytyjczycy to jeden z najbardziej postepowych narodow swiata, prawie wszystkie wynalazki od maszyny parowej do internetu pochodza z Wielkiej Brytanii. Poziom jaki reprezentuja polscy poslowie to poziom zacofanych jaskiniowcow, nie ma porownania z anglikami

 • makuzy

  Oceniono 143 razy 67

  To nie możliwe. Polska, nowoczesny kraj, mesjasz Europy i znaleźliśmy się w tyle za UK... kiedy do tego doszło ? Przecież my zawsze w awangardzie.

 • kongreszydowski

  Oceniono 102 razy 66

  Kaczynski napisal do Camerona i zalatwil sprawe.

 • szats69

  Oceniono 77 razy 39

  Kiedyś ludzie będą tak samo się oburzać na brak praw dla homo, jak kiedyś na brak praw wyborczych dla kobiet albo niewolnictwo. niestety dzisiejsi kołtuni tego nie rozumieją i bronią złego status quo zasłaniając się - a jakże - religią. Religia kiedyś też broniła niewolnictwa i poniżała kobiety (z resztą nadal poniża).

 • pismaki_klamia

  Oceniono 150 razy 34

  Monarchia brytyjska to organizacja zbrodnicza, ale tutaj pokazali jednak wyższość cywilizacyjną nad Polską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje