Godson o występie u Lisa: Celem było linczowanie mnie [TWITTER]

- Miło było występować z Tobą u Lisa, ale celem było chyba linczowanie mnie - napisał po występie w programie TVP2 poseł John Godson do Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Gorąca dyskusja o związkach partnerskich przeniosła się na Twitter.
Chwilę przed północą poseł John Godson, cytując Biblię, napisał, dlaczego homoseksualizm jest grzechem. Na odpowiedź posłanki Joanny Kluzik-Rostkowskiej nie trzeba było długo czekać. - Dla posła Godsona homoseksualizm jest grzechem, ale dla niekatolika nie musi nim być. Dlaczego niekatolik musi poddawać się religii katolickiej? - pytała na Twitterze.

"Celem było chyba linczowanie mnie"

Poseł Godson z krytyką się nie zgodził, miał też wątpliwości co do przebiegu dyskusji w programie Tomasza Lisa. - Miło było z Tobą występować u Lisa, choć celem chyba było linczowanie mnie 4:1 - napisał. - Spokojny spór na argumenty. Nie rozumiem, dlaczego przez głosowanie chcesz narzucać innym swój światopogląd - odpowiedziała Kluzik.

Godson podkreślał, że około 70 proc. Polaków jest przeciwnych związkom partnerskim. - Ale pozostałe 30 proc. jest za. Dlaczego Polska ma być niewygodna dla mniejszości? Dla mnie argument, że nie może być związków homoseksualnych, bo uważam, że to grzech, jest uznaniem, że tylko mój światopogląd się liczy - dodała Kluzik.

- Chcesz rozwiązania? Spróbuj zrozumieć, co leży u podłoża decyzji chrześcijan w Sejmie - odpisał poseł Godson. I po chwili dodał: Bóg kocha wszystkich, ale nienawidzi nasze grzechy. To jest rozmowa na innym razem. Dobranoc. Z kolei posłanka Kluzik-Rostkowska podkreśliła, że poseł powinien brać pod uwagę, że państwo może mieć obywateli np. różnych wyznań i powinno być maksymalnie wygodne dla wszystkich.

Więcej o:
Komentarze (622)
Godson o występie u Lisa: Celem było linczowanie mnie [TWITTER]
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 566 razy 460

  Według niektórych posłów państwo powinno być przyjazne dla wszystkich ale dla niektórych bardziej bo według nich tylko oni mają rację

 • szats69

  Oceniono 675 razy 389

  Właściwie wszystko zostało powiedziane, przedstawiciel panstwa neutralnego światopoglądowo nie może kierować się religią podczas podejmowania ważnych prawnych regulacji dotyczących wszystkich obywateli. Przecież nikt katolików nie zmusza do zawierania związków partnerskich, a dlaczego chcą zabronić tego innym? Przecież to dyktatura, poseł Godson w ogóle nie myśli o tym, że to nie kraj wyznaniowy, tylko na siłę chce przeorsować swoje zdanie i koniec, bez żadnego sprzeciwu, bez żadnej relesji. Co z tego, że Godson to miły człowiek skoro realnie głosuje jak najgorszy talib? Tacy ludzie poprzez spaczenie religijne nie posiadają kompetencji aby zasiadać w parlamencie. nie są w stanie skonstatować, że ich głosowania dotyczą wszystkich, a nie tylko katolików.

  A teraz biedak oczywiście uważa się za prześladowanego i zlinczowanego bo odkrył, że nie ma miejsca na taką wykluczającą postawę. On nic nie rozumie.

 • public_enemy

  Oceniono 487 razy 225

  panie Godson, założę się że 70% nie chce ciemnoskórych w Polsce, też pan posłuchasz głosu większości?

 • obypro

  Oceniono 484 razy 192

  Ma rację Kluzikowa. Narzucanie innym swojego "izmu" jest fuj! Ultrakatole dajcie Nam żyć - nie jesteście pępkiem świata.

 • jpy1

  Oceniono 417 razy 155

  Szanowny panie Godson. Pan chyba zapomniał że w Sejmie reprezentuje pan polski naród. CAŁY!!!. Panskie prywatne poglądy proszę sobie schować głęboko do kieszeni. A jak się panu nie podoba, proszę złożyć mandat.

 • harimau666

  Oceniono 403 razy 151

  pośle Godson:
  1)kiedy i za czyim sprawstwem pańscy przodkowie pokochali katolickiego boga?
  2)jakie bóstwa istniały w tradycji pańskich przodków co sprawiło,że zostały odrzucone i zapomniane...
  3)co dla pana znaczą TRADYCJA i ZACHOWANIE KULTURY PRZODKÓW...

 • lukasiklukasik

  Oceniono 204 razy 112

  No niech ktoś wytłumanczy, co pani Kluzik robiła w pisie. Czy jej udział w kampanii wielkiego kandydata na prezydenta był gwałtem na jej poglądach, czy może polskęzbaw ma takie same poglądy jak ona, tylko się ukrywa? Tertium datur?

 • marpiosko

  Oceniono 297 razy 91

  Gdyby Pana,panie pośle Godson zlinczowano,to byś Pan nie zaćwierkał już ani literki!
  Nic byś Pan już nie zrobił.
  Nie nadużywajmy wielkich określeń,co?
  Bo wychodzi się wtedy na głupka.

 • apas13

  Oceniono 52 razy 26

  Panie pośle Godson! Jako Afropolak (tak chyba będzie politycznie poprawnie) i osoba wykształcona winien pan wiedzieć - powołując się na biblię - że dokładnie z tej samej biblii swego czasu wywyodzono, czemu ludzie inni, niz biali chrześcijanie tak naprawdę ludźmi nie są. To szczerzy wyznawcy biblii kierujący swym zyciem w zgodzie z zawartymi w niej wskazówkami, łapali panskich przodków i sprzedawali ich jako towar. To głęboko wierzący chrześcijanie odłamów wszelakich linczowali panskich orzodkó, wieszając ich na drzewach za blahe, często nieprawdziwe wykroczenia lub zwyczajnie za to, ze mieli taki sam kolor skóry, jakim i pan się szczyci....
  To wszystko nie przeszkadza panu wyczytywać z tej samej świtej księgi wersow, które odmawiają praw innym ludziom. Dla amerykanskiego plantatora bawełny panski przodek był zwierzęciem, bo biblia nic nie wpominala o czarnych ludziach biegających nago po Afryce i grających dziko na bębnach. Nie byli ludźmu, bo byli INNI. Ale dziś świat się ucywilizował - cz ęsto WBREW wyznawcom biblii i nikt juz na pana nie poluje. Ba - został pan posłem w białym, europejskim kraju i cieszy się szacunkiem. I co pan robi? Sięga pan do swojej biblii i znajduje tam powody do napiętnowania INNYCH. Do odebrania im praw. Bo nie są NORMĄ. Zapomniał juz pan, że przez wieki to pana krewni o czarnej skórze NIE BYLI NORMĄ dla białych wyznawców prawd biblijnych.
  Wstyd i zal...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX