Godson o występie u Lisa: Celem było linczowanie mnie [TWITTER]

05.02.2013 07:49
Fragment dyskusji między posłem Godsonem a posłanką Kluzik-Rostkowską

Fragment dyskusji między posłem Godsonem a posłanką Kluzik-Rostkowską (Twitter.com)

- Miło było występować z Tobą u Lisa, ale celem było chyba linczowanie mnie - napisał po występie w programie TVP2 poseł John Godson do Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Gorąca dyskusja o związkach partnerskich przeniosła się na Twitter.
Chwilę przed północą poseł John Godson, cytując Biblię, napisał, dlaczego homoseksualizm jest grzechem. Na odpowiedź posłanki Joanny Kluzik-Rostkowskiej nie trzeba było długo czekać. - Dla posła Godsona homoseksualizm jest grzechem, ale dla niekatolika nie musi nim być. Dlaczego niekatolik musi poddawać się religii katolickiej? - pytała na Twitterze.

"Celem było chyba linczowanie mnie"

Poseł Godson z krytyką się nie zgodził, miał też wątpliwości co do przebiegu dyskusji w programie Tomasza Lisa. - Miło było z Tobą występować u Lisa, choć celem chyba było linczowanie mnie 4:1 - napisał. - Spokojny spór na argumenty. Nie rozumiem, dlaczego przez głosowanie chcesz narzucać innym swój światopogląd - odpowiedziała Kluzik.

Godson podkreślał, że około 70 proc. Polaków jest przeciwnych związkom partnerskim. - Ale pozostałe 30 proc. jest za. Dlaczego Polska ma być niewygodna dla mniejszości? Dla mnie argument, że nie może być związków homoseksualnych, bo uważam, że to grzech, jest uznaniem, że tylko mój światopogląd się liczy - dodała Kluzik.

- Chcesz rozwiązania? Spróbuj zrozumieć, co leży u podłoża decyzji chrześcijan w Sejmie - odpisał poseł Godson. I po chwili dodał: Bóg kocha wszystkich, ale nienawidzi nasze grzechy. To jest rozmowa na innym razem. Dobranoc. Z kolei posłanka Kluzik-Rostkowska podkreśliła, że poseł powinien brać pod uwagę, że państwo może mieć obywateli np. różnych wyznań i powinno być maksymalnie wygodne dla wszystkich.

Zobacz także
Komentarze (622)
Zaloguj się
 • zbych2028

  0

  Widzę tu wiele wypowiedzi, które odkrywają prawdziwy obraz t. zw. lewackiej tolerancji. Ta twarz ma wyrażnie rasistowskie oblicze:) No ale to w ramach dyskusji na temat wolności dla dyskryminowanych homosi, więc pewnie i rasizm jest dozwolony:)

 • jazmig

  0

  Kluzik-Rostkowska pisze nie na temat. Nie ma problemów mniejszości, bo one u notariusza mogą spisać umowy, testamenty i upoważnienia oraz pełnomocnictwa.

  Mniejszość to nie bydło, żeby ją rejestrować. Po co komu rejestry par homoseksualnych?

 • berberysa

  Oceniono 1 raz 1

  Mężczyźni samotni, nie posiadający dzieci, powyżej 25 roku życia powinni płacić podatek od dochodów, który państwo przeznaczałoby na dofinansowanie rodzin wielodzietnych.
  Wiem, że ściągnę gromy na swoją głowę. To powinien być temat do dyskusji w Sejmie a nie związki partnerskie.
  Prace Sejmu mają służyć dobru kraju, rozwojowi społeczeństwa w tym poprawie przyrostu populacji Polaków - poprawie demografii a nie stwarzanie furtek do zmiejszenia płaconych podatków przez związki heteroseksualne. Posłowie mają kontrolować rząd co robi w zakresie wszechstronnej pomocy rodzinie. A więc: miejsca pracy, szkoły, żłobki, przedszkola, dofinansowania i zapomogi dla rodzin wielodzietnych o niskim poziomie dochodów. Nie głupie pomysły typu becikowe dla wszystkich.
  Na forum na ten temat dobrze byłoby, żeby wypowiadały się osoby mające na utrzymaniu rodziny a nie na garnuszku mamusi i tatusia.
  I jeszcze dodam, że nie chciałabym słuchać w tej materii wypowiedzi posłów/posłanek zmieniających partie i poglądy jak rekawiczki, typu Joanna Kluzik-Rostkowska. Tylko krowa nie zmienia poglądów, ale krowa to miłe, pożyteczne zwierzę i nie zabiega o pensję posła.
  Jesli mam otrzymać riposty, to owszem z wykluczeniem tych PiS i katol. Jeśli już, to proszę o rzeczowe argumenty.

 • v_kolumna_v

  0

  Oto marzenia sodomitów i lewackich heteryków uległych ich terrorowi które mogą się niedługo zrealizować. Tak w ich pojęciu wygląda pluralizm, tolerancja i demokracja...

  wpolityce.pl/artykuly/45346-gorny-nie-ma-tolerancji-dla-wrogow-tolerancji-amsterdamskie-wioski-szumowin-nazywane-sa-pomyslem-rodem-z-powiesci-orwella

 • berberysa

  Oceniono 2 razy 2

  Demokracja to rządy wiekszości a nie mniejszości. Mniejszość ma mieć zagwarantowane prawa ale o tym decyduje mądrość właśnie wiekszości.
  Oczywiście można dobrać dyskutantów, tak jak w programie Lisa, gdzie proporcje są odwrócone. Cztery osoby i do tego dość wrzaskliwe na jednego posła. Można nie dopuszczać go do głosu i przerywać jego wypowiedzi wchodząc w pół zdania. Poza J. Godsonem towarzystwo okazało się chamskie. Pobił ich swoją kulturą i umiarkowaniem. Czy u nas już wszechwładnie panuje palikotyzm, bo u Lisa na pewno tak.
  Wolę jednego posła J.Godsona za 50 posłów w naszym parlamencie.
  Chciałabym, żeby państwo bardziej martwiło się o rodzinę i samotne matki wychowujące dzieci niż o pary homoseksualne.
  W polityce potrzebny jest rozsądek, umiar, a trendy pseudo nowoczesności proponuję wprowadzać powoli. Zobaczyć jak się sprawdzają w praktyce.
  Wiem dobrze, że Kanadyjczycy bardzo żałują podjętej decyzji za związkami partnerskimi. Mają problemy z klubami LGTB, które w szkołach młodzieży , zgodnie z prawem, przedstawiają cudowne obrazki życia rodzinnego gejów, lesbijek i zachęcaja do określenia swojej seksualności poprzez eksperymenty w związkach jednopłciowych. Rodzice w Kanadzie są oburzeni sytuacją, a jest to społeczeństwo wielokulturowe, gdzie jest ponad 130 narodowości i różne religie. A gdy dołączysz do tego narkotyki, też w ramach spróbowania jak to jest, to masz piękny obraz nadchodzącej rzeczywistości.

  Proponuję, starą zasadę, sprawdzoną, wolniej jedziesz dalej zajedziesz, niezależnie od światopoglądu swieckiego czy religijnego..

 • jan_sobczak1

  Oceniono 1 raz 1

  Komentarze pokazują jak nowoczesna jeuropejska lewica ma blisko do jej ojca Adolfa Hitlera i jak wiele czerpie z jego nauk. Wystarczy jedna opinia odbiegająca od linii tęczowego NSDAP i już z piedestału pierwszego czarnoskórego posła III RP spada się do lewicowych komór i krematoriów.

 • nolik

  0

  Widzę, że większość forumowiczów nie wie czym jest DEMOKRACJA. Otóż jest to ustrój w którym rację ma większość. Nie jest nigdzie powiedziane, że większość jest mądrzejsza ale ma rację. Fakty są takie, że większość Polaków nie chce związków partnerskich (bo zagłosowała na takich posłów którzy ich nie chcą). W związku z tym w tym głosowaniu wygrała (jak zawsze) demokracja.
  Szats69 - chciałem Ci tylko powiedzieć, że przedstawiciel państwa neutralnego światopoglądowego ma prawo głosować według swojego sumienia. To czy swój system wartości bierze ze świętej Księgi jakiejś religii czy z komiksu o batmanie jest jegą osobistą sprawą. W końcu państwo jest neutralne światopoglądowo i każdy ma prawo sobie sam wybrać system wartości. Gdyby każdy miał prawo głosować według twojego to byłaby dyktatura a nie demokracja.

 • tawusia

  0

  p.Godson sam należy do mniejszości w naszym kraju, ale musi być piekielnie zarozumiałym i próżnym człowiekiem skoro wynosi się nad inne mniejszości. PYCHA to jeden z jego grzechów głównych i do tego ciekawe pod jakim kloszem żyje skoro widzi wszystko w kategoriach czarno-białych (i nie jest to przytyk do jego koloru skóry!)

 • toberson

  Oceniono 1 raz 1

  Godson POwinnes sluchac swoich wyborcow ktorzy na Ciecie glosowali a nie innych POszolomow!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje