Śnieg z deszczem, silny wiatr i przymrozki. Synoptycy zapowiadają nieciekawą pogodę

Śnieg z deszczem, silny wiatr i przymrozki. Synoptycy zapowiadają nieciekawą pogodę

Śnieg z deszczem, silny wiatr i przymrozki. Synoptycy zapowiadają nieciekawą pogodę (Fot. pogodynka.pl)

Pogoda w Polsce znacząco się dziś pogarsza. W centralnej Polsce zaczął padać uporczywy śnieg z deszczem. W nocy nie będzie lepiej. Opady śniegu wystąpią w cały kraju. Gdzieniegdzie będzie też silnie wiało. Temperatura może spaść do minus 2 stopni.
W ciągu najbliższych godzin nie będzie padać jedynie we wschodniej oraz północno-wschodniej Polsce. Mieszkańcy pozostałych regionów mogą spodziewać się śniegu, deszczu lub deszczu ze śniegiem. Będzie ślisko - temperatura minimalna wyniesie minus dwa stopnie.

Wiatr będzie dosyć silny - informuje serwis Pogodynka.pl. Na Wybrzeżu w porywach może osiągnąć prędkość 85 km/godz. W Sudetach, Karpatach powieje jeszcze silniej - do 90 km/godz. Może tam dojść do zawiei śnieżnych.Jutro również można spodziewać się opadów, ale będzie cieplej. Temperatura maksymalna wyniesie 6 stopni. Wiatr będzie słabszy, choć w porywach osiągnie prędkość do 60 km/godz. Na Pomorzu mogą wystąpić zawieje śnieżne.

Więcej informacji pogodowych w serwisie pogoda.gazeta.pl

Komentarze (5)
Śnieg z deszczem, silny wiatr i przymrozki. Synoptycy zapowiadają nieciekawą pogodę
Zaloguj się
 • papawulon1

  Oceniono 4 razy 2

  "Synoptycy zapowiadają nieciekawą pogodę" , no proszę, nieciekawą, to jakaś nowomowa?. A jaka pogoda redachturze jest "ciekawa"? a może tak trochę trzeba przed pisaniem poćwiczyć język polski?.

 • zigzaur

  Oceniono 1 raz 1

  No proszę, pojawił się niż żoliborski i od razu aura popsuła się. Zmęczenie, apatia, drażliwość, opóźniony czas reakcji.

 • zenblue1

  Oceniono 1 raz -1

  Deszcz i śnieg utrudnia jazdę samochodem,to fakt ale jeszcze bardziej przeszkadza fotoradar i drogówka

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 1 raz -1

  moim dzieciom w szkole jakiś pajac w sukience wmawiał ostatnio przez godzinę że pogoda zależy od jakiegoś boga - dla którego on w piątek nie je mięsa :)
  hahahahaha
  czy ktoś wreszcie pogoni tą chołotę ze szkół ? oni robią krzywdę naszym dzieciom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje