Żalek: Grodzka budzi sympatię. Będzie lepsza od Nowickiej

04.02.2013 08:53
Jacek Żalek

Jacek Żalek (Fot. Jędrzej Wojnar / Agencja Gazeta)

- Grodzka będzie lepsza od Nowickiej. Potrafi słuchać, rozmawiać. Powinniśmy się jednak zastanowić, czy przedstawiciel Ruchu Palikota powinien zasiadać w prezydium Sejmu - powiedział w Radiu Zet Jacek Żalek z PO. Według niego partia Palikota nastawiona jest na skandale.
Jacek Żalek, który zaliczany jest do prawego skrzydła Platformy, w programie Moniki Olejnik komplementował Annę Grodzką - kandydatkę na wicemarszałka Sejmu. - Grodzka budzi sympatię, jest osobą dialogu i dlatego zasługuje na to, by taką funkcję pełnić - powiedział poseł PO.

- Moje zdanie o Annie Grodzkiej, jeżeli chodzi o jej ocenę osobistą, jest pozytywne. Na tle pozostałych posłów oceniam ją jako osobę, która potrafi słuchać, rozmawiać, czyli spełnia ten minimalny warunek udziału w debacie publicznej. Uważam, że Grodzka będzie lepsza od Nowickiej - dodał.

Jednak zdaniem posła PO "powinniśmy się jednak zastanowić, czy przedstawiciel Ruchu Palikota powinien zasiadać w tym ciele". Pytany, czy będzie głosował za Grodzką, powiedział enigmatycznie: - To oczywiście zależy.

Żalek powiedział, że ma problem z kandydaturą Anny Grodzkiej na wicemarszałka Sejmu, jest to jednak problem natury politycznej.

- Mam wątpliwości, jeśli chodzi o aspekt polityczny. Czy Ruch Palikota zasługuje na to, by mieć możliwość wszczynania, niestety, awantury politycznej i tego, czego oni sami nie ukrywają, że chcą wywołać skandale, chcą prowadzić rewolucję społeczną. Członkowie RP używają języka konfrontacji. To nie służy pracy prezydium Sejmu - powiedział polityk.

Zobacz także
Komentarze (70)
Zaloguj się
 • koloratura1

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety, panie Żalek; o tym nie decyduje pan, ani pańscy koledzy, tylko WYBORCY.
  A oni zadecydowali tak a nie inaczej.
  Zatem - dobrze panu radzę: zanim pan jeszcze coś, hmmm..., mądrego piep...nie, wsadź pan buzię w kubeł.

 • koniu800

  0

  natomiast ty jako upośledzony na umyśle budzisz politowanie

 • tadjan

  0

  Żalek ocipiał czy ochu...?

 • atosatos1

  Oceniono 1 raz 1

  Posłowi Żalkowi zrobiło się żal prawdopodobnej utraty poczesnego miejsca na liście wyborczej PO w nadchodzących wyborach, dlatego ciepłe słowa o pani Grodzkiej.

 • alexy-dwa

  Oceniono 2 razy 2

  Żalek jest fałszywy jak jezuita. Jego pochlebstwa to szyderstwo.Zalek ma problem z Grodzką ? Myślę że tak na prawdę to on ma problem ze samym sobą.

 • geonly

  Oceniono 3 razy 3

  Tak, 4'000'000 osób ma prawo mieć swojego przedstawiciela w prezydium Sejmu.

 • chango

  Oceniono 4 razy 0

  Ja patrzę na Wiejska już przez pryzmat innej ordynacji wyborczej.
  Jestem za ludźmi, którzy mają kręgosłup i jadą po swojemu bez względu na cenę..

  Pani Pawłowicz! Proszę jechać właśnie w ten sposób.. PO TO ŻEBY WYCIĄGAĆ IGNORANTÓW "NOWOCZESNYCH" Z MEDIÓW na wierzch.. Niech jadą po pani.. Tak jak ćwokeria z PISU.. tak i ignoranci z przepranym mózgiem..

  Panie Gowin.. Proszę jechać tak jak do tej pory.. Przepięknie pan obnaża kołtuństwo partyjne..
  Ja wiem, że to nie jest proste ale doskonale wiecie, że większość publiki funkcjonuje na podziałce LUDZKIEJ, zdroworozsądkowej..

  Róbcie swoje! Grajcie wysoką parabolą! ;)

  Pozdrawiam.

 • chango

  Oceniono 3 razy 3

  Zwalczaj "francę" intelektualną z Wiejskiej wszelkimi sposobami. Korzystaj z intelektu,analizy, poczucia humoru.. Nie z emocji. Odstaw sztuczną podziałkę partyjną z Wiejskiej..

  To towarzystwo celowo zaniża poziom dyskusji.. To nie przypadek..
  Tam gdzie pojawia się "franca" z Wiejskiej tam kończy się dyskusja.

 • niepiszglupot

  0

  Nie dam funta piczych klakow, ze Grodzk-a bedzie vice- marszlkiej tego kabateru

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje