Red. Gmyz na tropie spisku: Szef Muzeum Powstania Warszawskiego popiera związki partnerskie!

Zdjęcie z naszej galerii i komentarz Cezarego Gmyza na FB

Zdjęcie z naszej galerii i komentarz Cezarego Gmyza na FB (Fot. Facebook)

Cezary Gmyz ogłosił na Twitterze i Facebooku, że Jan Ołdakowski wsparł zdjęciem swojej rodziny akcję małżeństw, które popierają związki partnerskie. Ołdakowski to b. poseł PiS. - A co się robi, jeśli ktoś napisze, że to ja, a to nie ja? - zastanawiał się po chwili szef Muzeum Powstania.
Gmyz zainteresował się naszym tekstem o małżeństwach, które nie czują się zagrożone związkami partnerskimi i popierają wprowadzenie tej instytucji do polskiego prawa. Na jednym ze zdjęć Cezary Gmyz rozpoznał... Jana Ołdakowskiego.

- Na fb nie znalazłem tego zdjęcia jako żywo przypominającego szefa Muzeum Powstania Warszawskiego, ale na wyborcza.pl (Red. Gmyz się myli. Zdjęcie pochodzi z portalu Gazeta.pl - red.) wciąż wisi -napisał na Facebooku Gmyz.

- Sam żyłem parę lat w związku partnerskim, ale nigdy nie miałem poczucia, że jest on nielegalny. Nikt nigdy mnie nie wezwał z tego powodu ani na policję, ani do prokuratury. O co więc chodzi z tą legalizacją związków partnerskich? Czy są one nielegalne, tak jak np. marihuana. Czy organy wzywają tych zbrodniarzy żyjących na kocią łapę przed oblicze sprawiedliwości. Jeśli tak, to mam nadzieję, że moje czyny się już przedawniły. W innym wypadku moje dzieci, które były na naszym ślubie, będą odpowiadały za pomocnictwo lub co najmniej za niepowiadomienie o przestępstwie - ironizował Gmyz.

Redaktor się jednak pomylił. To nie było zdjęcie Jana Ołdakowskiego. W komentarzach pod postem i na Twitterze od razu zakwestionowano wybór dziennikarza. Ale Gmyz obawiał się chyba, że doszło do prowokacji. - To jest zdjęcie Ołdakowskiego. Inna sprawa, czy bierze on udział w tej kampanii - zastanawiał sięw wymianie tweetów ze znaną blogerką Kataryną. Po chwili błąd sprostował na Twetterze sam Ołdakowski. W końcu Gmyz dał się przekonać. - Ok. Moja lepsza połowa twierdzi, że czas na okulary, a Ołdakowski jest starszy. Poddaję się pod naporem kobiet - napisał.

Zobacz także
 • Grzegorz Hajdarowicz Hajdarowicz dla ''Wprost'': Gmyz oszukał Wróblewskiego
 • Wrak Tu-154/Michał Setlak Ekspert weryfikuje cztery teorie ws. trotylu. "Ładunek wybuchowy? Poroniony pomysł"
Komentarze (139)
Red. Gmyz na tropie spisku: Szef Muzeum Powstania Warszawskiego popiera związki partnerskie!
Zaloguj się
 • jerjar

  Oceniono 339 razy 323

  To ma być bomba. Podobno pojutrze Gmyz ma w planie nakryć trzech hydraulików w kotłowni.

 • makuzy

  Oceniono 269 razy 251

  Pomylił Ołdakowskiego z trotylem ?

 • halinnka.beauty

  Oceniono 236 razy 220

  specjalista chemik od trotylu nie znający jednostek wagi- ppm, znany jako hiena lustracyjna z wejściami w IPN, a dziennikarz żaden

 • wmc-33

  Oceniono 220 razy 214

  Ten Gmyz to musi być wyjątkowy osioł. Swoją beztroską rozpętał wielką aferę na cały kraj, wychodząc przy tym na idiotę i tracąc pracę, a także pociągając za sobą kilku kolegów. Minęła chwila i Gmyz znowu bez weryfikowania faktów oskarża i obnaża. Żona powinna go chyba bić za takie występy, to może chociaż ze strachu zacznie myśleć?

 • vys

  Oceniono 186 razy 182

  To oczywista prowokacja! Jutro poseł Antoni "Trotyl" Macierewicz powinien powołać w tej sprawie zespół parlamentarny i materię dokładnie zbadać.

 • spluwa-orginal

  Oceniono 196 razy 176

  Kawalerowie ,stare dewotki . fanatycy religijni decyduja jak ludzie w naszym kraju bede ,zyc .
  Fora z mojego dwora i wara wam od mojej sypialni.

 • cena1309

  Oceniono 163 razy 155

  Gmyz już się zaplątał w swoim gmyzowaniu.

 • piotruspan1951

  Oceniono 132 razy 128

  Nastepny do wyslania do Sevres jako wzor 100% kretyna. Gmyz przed toba miedzynarodowa kariera, beda cie ludzie ogladali, beda do ciebie porownywali innych madrych inaczej. Brawo misi brawo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje