Pawłowicz: Środowiska genderowe nawołują do nienawiści. Jeśli szczucie... [OŚWIADCZENIE]

40 naukowców wysłało list otwarty w sprawie ostatnich wypowiedzi posłanki PiS Krystyny Pawłowicz

40 naukowców wysłało list otwarty w sprawie ostatnich wypowiedzi posłanki PiS Krystyny Pawłowicz

- List osób związanych z lewicowymi i genderowymi środowiskami akademickimi, będących stroną w sporze o związki homoseksualne, piętnuje mnie za oczywiste stwierdzenia prawne i naukowe - pisze w posłanka PiS Krystyna Pawłowicz komentując apel środowisk naukowych w obronie m.in. Anny Grodzkiej i Roberta Biedronia.
- Jeśli wezwania sygnatariuszy Listu do przemocy, będące formą szczucia, spowodują jakąkolwiek krzywdę pracownikom mojego biura i mnie osobiście, będzie to obciążało moralnie każdego z tych sygnatariuszy z osobna - dodaje Pawłowicz.

Posłanka PiS apeluje, by zamiast terroryzować opinię publiczną, należy podjąć dyskusję i spytać Polaków czy życzą sobie kosztem katolickiego społeczeństwa uchwalić ustawę, która "zrównuje sytuacje homoseksualistów ze statusem małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny".

List? "Insynuacje, nadużycie prestiżu"

- List osób z lewicowych i genderowych środowisk naukowych jest nadużyciem prestiżu i statusu pracownika naukowego. Posługuje się insynuacjami, jest wzorowym przykładem nawoływania do nienawiści i aktów agresji ze względu na przekonania - przekonuje Pawłowicz.

Jej zdaniem sygnatariusze zarzucają jej wymyślone przez siebie zdarzenia i sytuacje (np."porównanie człowieka do małpy"), bezpodstawnie i absurdalnie pomawiają o antysemityzm, o "sprzeniewierzenie się prawdzie" czy "wielokrotne obrażanie posłanki Anny Grodzkiej".

- Celem autorów, którzy w swym liście jaskrawie mijają się z prawdą i łatwo sprawdzalnymi faktami, jest sterroryzowanie i zastraszenie mnie, jak też innych osób chcących rozmawiać o regulacji prawnej związków homoseksualnych. Celem autorów listu jest też uniemożliwienie nam korzystania z konstytucyjnej wolności wypowiedzi - dodaje.

Zobacz także
Komentarze (600)
Pawłowicz: Środowiska genderowe nawołują do nienawiści. Jeśli szczucie... [OŚWIADCZENIE]
Zaloguj się
 • nedlog123

  Oceniono 659 razy 415

  Ta pawlowicz nie dosc ze glupia, to jeszcze jest bezczelna. Cytujac klasyka, nigdy im nikt nie wmowi, ze biale jest biale a czarne jest czarne. . Tak samo zreszta zachowal sie ostatnio po publikacji ksiazki o pedofilii wsrod ksiezy.
  Widac to jakas swiecka tradycja ludzi powolujacych sie na kosciol i Boga

 • majuufes

  Oceniono 287 razy 227

  MATKO JEDYNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Czy to "coś" jest tak głupie i ograniczone , że nie rozumie O CO jest cała afera i czym w zdecydowanej większości są "związki partnerskie ", czy ,aż tak chamskie , bezczelne i podłe ,że czerpie z tej sytuacji jakąś dziwną radość , wręcz rozkosz ?
  Przecież to "oświadczenie" świadczy , że o ile sienkiewiczowska "moralność Kalego" jest cechą wyróżniającą PiS, środowiska radiomaryjne i tzw. prawicę spod znaku GPC, niezależna.pl itd, o tyle to "coś" ma tą cechę opanowaną w sposób arcymistrzowski, perfekcyjny i niedościgniony.
  p.s. Brak cech ludzkich u tego czegoś spowodował, że nie potrafię już pisać "pani", "panna" , "psłanka" , "Pawłowicz", pozostało mi tylko pisać "COŚ".

 • sasquatch-junior

  Oceniono 155 razy 111

  Anna Grodzka posiada coś, czego Pawłowicz nigdy nie posiądzie : ODWAGĘ. Odwagę codziennego spotykania się z ostracyzmem, ignorowania pomyji wylewanych na nią, dalszego funkcjonowania zgodnie z własnymi odczuciami i na przekór ciemnocie i prymitywowi rodem z najbardziej prymitywnego i zacofanego uchrześcijaństwa, jakim jest katolicyzm. W obecnych czasach skończenie uczelni i tytuł magistra to prawie jak spunięcie. Pawłowicz to autorytet bliski absolutnemu zeru. Nic. Pustka i nicość.
  Życzę p. Annie Grodzkiej bezpiecznego rejsu poprzez spienienione Morze Ciemnoty pełne bałwanów i zdradzieckich fal. Głowa do góry !

 • candid13

  Oceniono 117 razy 95

  niezrozumiale jest dla mnie dlaczego sekta rydzykowa obawia sie wychowywania dzieci przez pary o pogladach homoseksualnych, natomiast nie przeszkadza im powszechna pedofilia kleru

 • qwertura

  Oceniono 123 razy 93

  Pani Anna Grodzka jest daleko bardziej kobieca niż ta Pawłowicz, która naokoło pluje testosteronem.

 • face42

  Oceniono 108 razy 88

  jałowa obrończyni prokreacji udaje zastraszoną ofiarę?
  co za tupet, jeszcze parę dni temu tak wściekle ujadała z mównicy,że przypadkowo przestraszyła szyła nawet Błaszczaka z Hofmanem...

 • nicpon007

  Oceniono 99 razy 83

  "Celem autorów, którzy w swym liście jaskrawie mijają się z prawdą i łatwo sprawdzalnymi faktami, jest sterroryzowanie i zastraszenie mnie, jak też innych osób chcących rozmawiać o regulacji prawnej związków homoseksualnych. "

  No to już szczyt hipokryzji... ręce opadają. Pani Pawłowicz chce rozmawiać? Z kim? Chyba z o. Rydzykiem i Kaczyńskim.

 • tomojloginlol

  Oceniono 60 razy 52

  ale jakiego katolickiego społeczeństwa ? zawsze myślałem że społeczeństwo jest świeckie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje