Pawłowicz: Dlaczego mnie atakują? Po wejściu do UE...

02.02.2013 09:13
Posłanka Krystyna Pawłowicz podczas debaty o związkach partnerskich w Sejmie

Posłanka Krystyna Pawłowicz podczas debaty o związkach partnerskich w Sejmie (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Korzystam z wolności słowa, uważam, że nie przekroczyłam granic przyzwoitości - powiedziała w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Nawiązała tym słowami do negatywnych reakcji w internecie, jakie wywołała swoimi wypowiedziami.
Jej zdaniem przyczyn ataków na nią jest wiele. - Po pierwsze, ideologie genderowe, lewicowe i feministyczne weszły do naszego kraju po wstąpieniu do Unii Europejskiej i cały czas w ekspansywny i niezwykle agresywny sposób docierają do nas. Obecnie mamy do czynienia z falą roszczeń środowisk homoseksualnych, które żądają usankcjonowania niebezpiecznych rozwiązań prawnych, które w gruncie rzeczy nie są niczym innym niż rozluźnieniem obyczajów i promocją postaw gorszących społeczeństwo - mówi posłanka w wywiadzie.

Pawłowicz uważa, że przyczynami ataków jest również fakt, iż reprezentuje ona PiS, oraz łączenie jej z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Jedną z przyczyn jest także to, że w rozmowach z dziennikarzami nie jest łatwym rozmówcą, mówi to, co myśli, nie boi się, i to budzi agresję.

Oceniając media, posłanka stwierdziła, że nie starają się one być obiektywne, gdyż są nieodłączną częścią obozu władzy. - Nie można normalnym nazwać zjawiska, w którym media niszczą opozycję i nie kontrolują rządu - powiedziała Krystyna Pawłowicz.

Więcej w sobotnio-niedzielnym wydaniu "Naszego Dziennika".

Zobacz także
Komentarze (443)
Zaloguj się
 • poznaniak42

  0

  Pisowszczycy majac w swoich szeregach TAKIE EGZEMPLUM maja czelnoec krytykowac Niesiolowskiego czy Palikota za forme w jakiej sie wypowiadaja . " Pani profesor " jest moim zdaniem bije ich o glowe - KOBIETA (?) GORA.

 • hanyszameryki

  0

  Jak Pawlowicz atakuje, to dobrze. A jak Pawlowicz atakuja, to zle.

 • acototak

  Oceniono 1 raz 1

  Ach ta panna Krysia. Kokietka.

 • bombom1

  Oceniono 2 razy 2

  Ktoś kto nie ma męża .nie ma dzieci , broni świętości rodziny .
  "- Korzystam z wolności słowa, uważam, że " nie ma Pani prawa osądzać innych bo sama nie wypełnia przykazania " Idźcie i rozmnażajcie się"

 • piesion

  0

  Jasne , że przyczynĄ ataków jest to , że wPiSuje się w pisiorów.Pasuje do nich jak ulał.Zaściankowość, nietolerancja,obskurantyzm.... eee co tu wymieniać (chyba kot jeszcze?)

 • walekpapla

  0

  Jej należy się tytuł "świętej - zawsze dziewicy". To skandal, że tego nie zauważyły kompetentna kręgi!

 • grzechotnik59

  Oceniono 1 raz 1

  Pomijając skrajne chamstwo p. Pawłowicz najbardziej w jej wypowiedzi ubawiło mnie to, że twierdzi, jako P. Grodzka ma twarz boksera. Kobieto czyżbyś nigdy nie patrzyła w lusterko. Gdybym przez przypadek znalazł się z wami dwiema na wyspie bezludnej, zdecydowanie wybrałbym ..... wiewiórkę.

 • haber73

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe czy ta nawiedzona Krycha czytała te opinie o sobie?Czy czytali też studenci z Ostrołęki?Gdyby miała chociaż trochę honoru,to powinna spalić się ze wstydu.Jan Maria Rokita gdy miał całkiem odmienne zdanie na tematy polityczne,to wycofał się i nie zabiera głosu.Ale do tego trzeba mieć klasę! Nie lubiałem Go,ale za kulturalne wyjście z polityki ma mój szacunek.A Pawłowiczka?Poniższe komentarze odpowiedzą na to pytanie.

 • drasyr

  Oceniono 2 razy 2

  Niestety, Pawłowicz należy do takiego gatunku jakim można określić krótko: " pluj mu w twarz a i tak powie, że deszcz pada". Żenująca istota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje