"Andrzej Lepper przy Pawłowicz wychodzi na grzecznego baranka"

30.01.2013 18:31
Prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS

Prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS (Fot. Wojciech Olkuśnik/AG)

- Napisaliśmy list, w którym sprzeciwiamy się sposobie wypowiedzi posłanki Pawłowicz i stajemy w obronie standardów - każdy z nas, przyjmując stopień doktora nauk, ślubował zachowanie pewnego etosu i wierność prawdzie - mówił w "Popołudniu TOK FM" dr Jacek Kochanowski, jeden z inicjatorów listu naukowców przeciw słowom posłanki PiS.
Zobacz także
Komentarze (354)
"Andrzej Lepper przy Pawłowicz wychodzi na grzecznego baranka"
Zaloguj się
 • szats69

  Oceniono 362 razy 296

  "- Nauka ma wypracowane zdanie na temat homoseksualności i osób transpłciowych. Ale jeżeli ktoś reprezentuje świat nauki i mówi, że homoseksualizm jest chorobą czy zaburzeniem; mówi, że związki homoseksualne są oparte na tylko na seksie i że trzeba leczyć homoseksualistów; dodaje, że o płci decydują geny, to nóż w kieszeni się otwiera. Tak po prostu nie można."
  -------------------------------------
  Otóż to! Dlaczego w tej dyskusji tak rzadko podkreśla się jakie jest stanowisko nauki w sprawie homoseksualizmu? Że to nie jest choroba, ani nic niezwykłego? Jeśli ktoś wygłasza tezy przeciwne to są to tylko zwykłe uprzedzenia i dyskryminacja.

 • szkodnikpolski

  Oceniono 268 razy 214

  ta pani, to typowy okaz KOŁTUŃSTWA
  a tytulowanie ja Profesorem to policzek dla wszystkich profesorow

  w dodatku podwojny z niej pasozyt i nieuzytek spoleczny, Nie dosc ze nie ma meza i dzieci, to jeszcze doi panstwo jako posłanka

 • artemisia_g

  Oceniono 206 razy 186

  W Tangu Mrożka Ala mówi w pewnym momencie do Artura "świnia i to naukowa". Tak jakoś mi się przypomniało:)

 • batura3

  Oceniono 171 razy 147

  Pawłowicz stara panna, Kaczyński stary kawaler - bez komentarza.:):):) Oboje są BEZUŻYTECZNI DLA SPOŁĘCZEŃSTWA - idąc tokiem "rozumowania" 60-cio letniej, starej panny:):):):):)

 • jesiotr99

  Oceniono 155 razy 127

  jakim cudem ona mogła zrobić doktorat ?, to całkowita kompromitacja polskiej nauki. Wychodzi na to że każdy cham teraz może się doktoryzować

 • bsdw

  Oceniono 77 razy 65

  Nie pomogą doktoraty kiedy człowiek chamowaty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje