Będą pozwy po filmie "Śmierć prezydenta"? Macierewicz deklaruje wsparcie. Sikorski: Najpierw Biały Dom, teraz National Geographic...

28.01.2013 15:42
Tupolew uderza w brzozę - animacja z filmu

Tupolew uderza w brzozę - animacja z filmu "śmierć prezydenta" (Fot. materiały prasowe)

Wsparcie dla rodzin ofiar katastrofy, które zdecydują się wystąpić z pozwem przeciwko autorom i producentom filmu "Śmierć prezydenta", zadeklarował Antoni Macierewicz - podaje Polskie Radio. Wczoraj film o przyczynach katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. pokazał kanał National Geographic w ramach cyklu "Katastrofy w przestworzach".
Zobacz także
Komentarze (598)
Będą pozwy po filmie "Śmierć prezydenta"? Macierewicz deklaruje wsparcie. Sikorski: Najpierw Biały Dom, teraz National Geographic...
Zaloguj się
 • e-komentarz

  Oceniono 1038 razy 940

  Panie Antoni, jeśli pozwie się o fałszowanie faktów cały świat, to który sąd
  będzie właściwy do rozpatrzenia tej sprawy? Bo według przepisów o rejonizacji
  sądów to musiałby być sąd na którego terytorium powstało zdarzenie.
  Czyli Rosyjski. Czy tam złoży pan pozew?

 • hary221i

  Oceniono 890 razy 792

  Tosieeeek! A czytaliśta, co jest napisane na początku? że to na podstawie oficjalnych raportów zrobili ten film! Oj, Tosiek, a trzeba było iść do zerówki!

 • epupecki

  Oceniono 834 razy 728

  Ja także nie jestem zainteresowany "prawdziwą" wersją wydarzeń! Wszystko co od Macierewicza jest bzdurą. Gdy słyszę i widzę prawicę zawsze dziwię się, że aż tylu psycholi żyje na tym świecie!

 • 13sw

  Oceniono 771 razy 703

  A może zbiorowy pozew przeciwko zespołowi Macierewicza za ośmieszanie Narodu Polskiego i przedstawianie Polaków jako zgraję idiotów?

 • pijanymarynarz

  Oceniono 669 razy 607

  No tak... rodziny nachapały się odszkodowań od SP to i pokryją koszty przegranych spraw pod publiczkę.

  Ogłaszam, iż jeśli ktoś z nich wygra CHOĆ JEDEN proces, osobiście uczeszę kozią brodę Macierewicza.

 • jurek7

  Oceniono 463 razy 429

  A gdzie opcja "śmieszne to" pod artykułem?
  Co nie znaczy, że jednocześnie nie jest to samo w sobie smutne i wkurzające.

 • nanabun

  Oceniono 391 razy 355

  Dlaczego tylko pozwy? To kanadyjska stacja wiec najlepiej od razu wypowiedzieć wojnę Kanadzie. Przy okazji wyłazi opętanie Antka Policmajstra, że autorzy "nie byli ... zainteresowani prawdziwą wersją wydarzeń". Antek i inni kolędnicy zamachu mają swoją prawdę i żadna inna ich nie przekona. Nawet jak by powołano superspeckomisje międzynarodową, a ta stwierdziłaby wypadek - tez stałaby się częścią spisku.
  Czy do tych zmutowanych łbów kiedyś dotrze, że Lesio był tak cienkim i przez nikogo nie traktowanym poważnie prezydentem, że nikt by sobie głowy nie zawracał zamachami. Sam się wystarczająco ośmieszał.

 • harimau666

  Oceniono 292 razy 260

  jam to pierwszy przewidział na łamach!:))) ...co z resztą nie było trudne...

 • atmt

  Oceniono 94 razy 86

  A głupki dalej swoje. Co wspólnego mają teksty wystąpień tych pań z rzetelną analizą przyczyny wypadku? Macierewicz już dawno postradał zmysły, Hofman liże tyłek prezesowi bo inaczej by musiał sprzedawać ziemniaki na targu jak cała reszta idiotów z PiS., a sam prezes szykuje się do dalszej ofensywy ku zdobyciu władzy nawet kosztem wywołania wojny domowej. Niebezpieczni psychopaci powinni być izolowani,a nie zasiadać w sejmie. Potem mamy jaja jak w temacie związków partnerskich i wystąpień mądrej inaczej pani Pawłowicz...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje