Geje "są nieużyteczni". "A ich sposób rozładowania napięcia seksualnego..." [10 ZDJĘĆ, 10 CYTATÓW Z SEJMU]

25.01.2013 15:44
Związki partnerskie - dzień w Sejmie

Związki partnerskie - dzień w Sejmie (fot. Agencja Gazeta/sejm.gov.pl)

Posłowie badają "zachorowania wśród homoseksualistów". Posłanki punktują, że homoseksualiści są "nieużyteczni i nienastawieni na prokreację". Tak jest w Polsce. Tak było dziś w Sejmie. Posłowie odrzucili projekty ustaw o związkach partnerskich - wszystkie trzy. W kilkunastu państwach Europy osoby żyjące w nieformalnych związkach mogą się zarejestrować. Mogą po sobie dziedziczyć i decydować o leczeniu w przypadku choroby partnera. W Polsce - nie.
Oto, co działo się dzisiaj w Sejmie. 10 zdjęć i 10 cytatów, które mówią wszystko.Komentarze (554)
Zaloguj się
 • lisiczarnia

  0

  Słowa pani Pawłowicz powinny przejść do historii jako szczyt przedmiotowego traktowania istoty ludzkiej. Obywatele to nie prywatna hodowla szczurów, a BEZUŻYTECZNI są politycy, którzy zamiast sprzyjać interesom społeczeństwa, występują przeciw jego woli - żyjąc, i to wybitnie wygodnie, z ich pieniędzy.

  Skoro głos homoseksualisty o uszanowanie jego prawa do życia z wybraną przez siebie osobą na zasadach zbliżonych do zasad pozostałych obywateli ma być zignorowane jako "płacz osoby bezwartościowej", proponuję za równie bezwartościowy uznać jego głos oraz jego podatki.
  Ile pani Pawłowicz namnożyła dzieci by być użyteczniejszą?

  A może wprowadźmy zakaz wchodzenia w związki małżeńskie osób o stwierdzonej bezpłodności? Są bezużyteczni bo nie dążą do zwiększenia liczby obywateli!

 • lewatywka2

  Oceniono 2 razy 0

  Myślę,że już najwyższa pora pomyśleć o ochronie praw pedofili.

 • reali-sta1

  Oceniono 2 razy 0

  Przestańcie się rozdrabniać na tematy pedalskie. Zbok bedzie zbokiem i już.

 • 44092203459epm

  Oceniono 1 raz 1

  Osobiście uważam tych posłów za idiotów i to do kwadratu. Jak można tak się zachowywać. Profesor z bazaru . Stara panna i kawaler będą dyskutowali o związkach. Jedno nie wiadomo z kim a drugi z kotem.
  Pogonić tą ELYTE

 • nie.pis

  Oceniono 3 razy 1

  niech ktoś w czynie społecznym taką pawłowicz zapłodni ,że sie ożeni to nie ma
  takiego szaleńca ,no chyba że rydzyk . niech się osły głupie nie wypowiadają w imię narodu ,ale sami jestesmy sobi winni ,ktoś to byleco pawłowicz wybrał . wsiowa ,jałowa baba ,tyle ,że pyskata jak kazda wsiora .
  idiotyczne jest ,że podstarzałe babsko ,bez męża ,bez dzieci najgłośniej wyje na mównicy sejmowej . Przez takie wsiowe pawłowskie świat się śmieje z Polski .Wstyd za wioskową podstarzałą "pannę".

 • mawohe

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Pawłowicz też jest bezproduktywna, bowiem są rzeczy do których zdrowego na umyśle mężczyzny nie jest się w stanie zmusić. Nawet po pijaku.

 • popielucha

  0

  Ciekawi mnie, czy ta pani ma świadomość, co tak naprawdę powiedziała?
  Bo jeśli ci ludzie są nieużyteczni i w związku z tym pani podaje to jako argument, jak rozumiem, aby związków partnerskich nie wprowadzać, to co do rzeczy mają związki partnerskie? Bez związków partnerskich sytuacja się nie zmienia, ci sami ludzie są tacy sami, czyli zdaniem tej pani nadal nieużyteczni. Że też łaskawie pozwala im w ogóle żyć, oddychać itd! Jaka ludzka pani.

  Pominę fakt, że dla takich jak ja, heteryków, podobni tej pani posłowie też się nie przysłużyli głosując przeciw tej ustawie a jeszcze komentując i "argumentując" to w tak żenujący sposób.
  Dla mnie jesteście nieużyteczni, ale...pozwalam wam łaskawie żenić się, rozmnażać, gzić i rozwodzić, gie mnie to obchodzi - polecam! dobrze robi na psyche i libido ;)

 • chris1507

  Oceniono 1 raz 1

  To tylko GieWu podkreca " problem " ( problem ktory w spoleczenstwie nie istnieje !!!)
  Zaimijcie sie prawdziwymi problemami: bezrobocie rosnie, gospodarka hamuje, sluzba zdrowia pada na pysk !!!
  To sa problemy, ktore interesuja Polakow !!!

  W piatek po blisko roku od skierowania do sejmowej komisji skarbu obywatelskiego projektu ustawy o zakazie prywatyzacji spółki Lotos S.A., została ona odrzucona głosami koalicji Platforma – PSL.!!
  Jedna z najwazniejszych, strategicznych polskich firm moze zostac sprzedana... Rosjanie juz sie szykuja.!!
  Ale o tym nie warto pisac ( wedlug GieWu ), wazniejsze sa sztuczne problemy homoseksualistow !!!

  ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje