Geje "są nieużyteczni". "A ich sposób rozładowania napięcia seksualnego..." [10 ZDJĘĆ, 10 CYTATÓW Z SEJMU]

Związki partnerskie - dzień w Sejmie

Związki partnerskie - dzień w Sejmie (fot. Agencja Gazeta/sejm.gov.pl)

Posłowie badają "zachorowania wśród homoseksualistów". Posłanki punktują, że homoseksualiści są "nieużyteczni i nienastawieni na prokreację". Tak jest w Polsce. Tak było dziś w Sejmie. Posłowie odrzucili projekty ustaw o związkach partnerskich - wszystkie trzy. W kilkunastu państwach Europy osoby żyjące w nieformalnych związkach mogą się zarejestrować. Mogą po sobie dziedziczyć i decydować o leczeniu w przypadku choroby partnera. W Polsce - nie.
Oto, co działo się dzisiaj w Sejmie. 10 zdjęć i 10 cytatów, które mówią wszystko.Komentarze (554)
Geje "są nieużyteczni". "A ich sposób rozładowania napięcia seksualnego..." [10 ZDJĘĆ, 10 CYTATÓW Z SEJMU]
Zaloguj się
 • sirseb

  Oceniono 1650 razy 1472

  panowie pawlowicz, kaczynski i rydzyk sa pod tym wzgledem oczywiscie baaardzo uzyteczni

 • zapytalski

  Oceniono 1556 razy 1424

  Może to i dobrze, że pani Pawłowicz jest bezdzietna. Ale z jej własnej wypowiedzi wynika, że jest też bezużyteczna bo nie wykonuje funkcji prokreacyjnych i w jej wieku (61 lat) to trochę za późno na łapanie faceta i robienie dzieci. Z drugiej strony 60 letnia dziewica to zabytek klasy 0.

 • seznam

  Oceniono 1289 razy 1183

  Najbardziej nieużyteczna jest posłanka PiS. Niezamężna, bezdzietna. Słowem pasożyt społeczny. Nie wspominając już o jej szefie.

 • tomek693

  Oceniono 925 razy 825

  A księża, zakonnice, o klamczynskim nie wspomne!Oni też są bezuzyteczni, bo nie spelniaja funkcji prokreacyjnej

 • balbina1_0

  Oceniono 772 razy 704

  Wg p. Pawłowicz jednostki które się nie rozmnażają są "nieużyteczne" ale o ile się nie mylę pani Pawłowicz też się do tej pory nie rozmnożyła. Wielki Wódz - prezesik również, stąd wniosek, że są "nieużytecznymi" pasożytami na zdrowej tkance naszego katolickiego społeczeństwa. A księża i zakonnice p. Pawłowska jak się mają do pani teorii ??????

 • mockturtle

  Oceniono 752 razy 658

  Sama myśl, że użyteczność człowieka mierzy się jego zdolnością prokreacyjną, jest głęboko nieetyczna. Zresztą nie wiem, jak kanalie z prawicy, ale jestem z moją Żoną nie dlatego, że chcieliśmy w "użyteczny" sposób realizować prokreację, ku chwale Ojczyzny i uciesze zboczonych księży. Jestem z Żoną bo się kochamy. Nie do ogarnięcia dla niegodziwców z prawej strony sceny politycznej. I tak, owszem, zrealizowaliśmy "funkcję prokreacyjną" - dwa razy - ale nie ma zgody żeby jakaś stara panna oceniała moją użyteczność liczbą dzieci! Tak dla małżeństw homoseksualnych! Tak dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne!!! Precz z fanatyzmem, precz z zakłamanymi posłami, precz z nieetycznym kościołem!!! Boga nie ma - cieszcie się życiem, i kochajcie się!

 • asteroida2

  Oceniono 595 razy 559

  Mi się wydawało, że państwem powinni kierować ludzie kierujący się rozumem, a nie emocjami. Ale takie debaty pokazują, że w Polsce liczą się wyłącznie emocje. Nasi parlamentarzyści są w większości dziećmi, które nie potrafią odróżnić merytorycznego argumentu od inwektywy, ani nie potrafią odróżnić atakowania opinii od atakowania oponenta. Decyzje podejmują pod wpływem emocji, a potem tylko szukają jakiegokolwiek pretekstu żeby uzasadnić sami przed sobą, czemu ta opinia jest słuszna. Ten sam opór, który ludzie mają przed małżeństwami homoseksualnymi kiedyś mieli przed małżeństwami ludzi z różnych ras, kiedyś przed mezaliansami, a kiedyś przed małżeństwami ludzi różnych wyznań. Za każdym razem argumenty były takie same: to przeciwne naturze, przeciwne Bogu, przeciwne naszym wartościom itp. Ale prawdziwa przyczyna była zawsze taka: "Mi się to nie podoba, więc wam tego siłą zabronię. Ja jestem silniejszy a wy słabsi, więc mam nad wami władzę."

 • hanyszameryki

  Oceniono 381 razy 351

  Zastanawaim sie: Skad u pani posel Pawlowicz ta obsesyjna zlosc skierowana przciwoko homoseksualistom? Bo w jej wypadku w gre nie wchodzii konserwatywny swiatopoglad, lecz cos uwarunkowan psychologicznie, tkwiace w jej podswiadomosci, i to niezbyt gleboko.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje