Borusewicz też przyznał sobie premię. 50 tysięcy. "Moi wicemarszałkowie zarabiają nieraz mniej od dyrektorów"

25.01.2013 09:34
Prezydium Senatu również przyznało sobie premie. Marszałek Bogdan Borusewicz dostał 50 tys. zł, z czego "znaczną część" przekazał na odbudowę domu zniszczonego trąbą powietrzną. Uważa, że awantura o wysokość premii jest rozdmuchana. Jego zdaniem trwa "nagonka na panią marszałek Kopacz jakby zamordowała swoje dzieci".
Zobacz także
Komentarze (205)
Borusewicz też przyznał sobie premię. 50 tysięcy. "Moi wicemarszałkowie zarabiają nieraz mniej od dyrektorów"
Zaloguj się
 • cornelius-ltd

  Oceniono 370 razy 360

  Marszalku Senatu!Nie masz racji.W kraju kryzys.Zadna wladza NIE MA PRAWA dawac sobie gigantycznych nagrod.I tyle..Bo to smiech z tych,ktorzy nie maja na chleb...

 • rabingoldblatt

  Oceniono 302 razy 300

  Borusewicz też przyznał sobie premię. 50 tysięcy. "Moi wicemarszałkowie zarabiają nieraz mniej od dyrektorów"

  Noż kur.. panie Bogdanie gdzie mamy w konstytucji zapisane że trzeba być wicemarszałkiem Senatu albo marszałkiem. Jak panu warunki płacowe nie odpowiadają to rzuć pan robotę w parlamencie w cholerę a nie tłumacz sie w tak bucowaty sposób.

  Nagonka na Kopacz??? Człowieku nie kompromituj. Straciłem cały szacunek do ciebie. Nie oddam na ciebie już głosu. Miales być czlowiekiem z zasadami a okazalas sie zwykłym.... ( to co o tobie pomyslalem podpada pod paragrafy o znieslawieniu ale ty jestes inteligentnym czlowiekiem panie Borusewicz wiec pewnie wiesz)

 • mariangrymanowski

  Oceniono 211 razy 207

  Nagradzanie posłów,senatorów uważam za polityczny absurd.To po prostu kpina z sejmu i senatu. Ci ludzie niczego nadzwyczajnego dla kraju nie zrobili. Oni tylko z racji wyboru do Prezydium sejmu czy Senatu otrzymali nieco inne kompetencje i honorarium.Jeśli obrali się za grzyba to mają obowiązek leźć w ten barszcz.Nagroda dla posła czy dla senatora to raczej pachnie polityczną łapówką,aby zdyscyplinować i podporządkować dla ściśle określonego celu. To nie mieści si w głowie,że coś takiego mogło się zdarzyć.Mało,ci co dostali nie czują się nawet zażenowani.Oni uważają,że ta nagroda należy się im jak psu buda.No i mamy oblicze polityczne i moralne inteligencji parlamentarnej XXI wieku w Polsce.

 • cornelius-ltd

  Oceniono 206 razy 198

  Oddaj natychmiast te pieniadze,ty zjadaczu trzech obiadow dziennie.Zobacz,jaka masz morde od przejedzenia...

 • dyrdy.mal

  Oceniono 189 razy 185

  Czemu Wy sie dziwicie...? Przeciez ta badna bezkarnych, nieusuwalnych kolesiow ma Was daleko w d.pie. Mozecie im "grozic" wyborami - ale prawda jest taka, ze nie macie na nic zadnego wplywu. Wybiora sie partyjni kolesie i to oni zdecyduja kto w lawach poselskich/senackich zasiadzie.
  Dla nich zycie ma zupelnie inny wimiar niz dla "przecietnych" obywateli - pieniadze po prostu sa (nie trzeba ich zarabiac), odpowiedzialnosci nie ma zadnej (uchwailili sobie konstytucje ktora im to gwarantuje), sa calkowicie bezkarni (znowu: konstutucja). Oni nie maja pojecia jak wyglada zycie. I dla nich 50 tys. to drobne - stad dziwia sie, ze te skromne "nagrody" wywolaly taki szum...

 • t0maszek44

  Oceniono 171 razy 169

  Nikt im przecież nie każe być parlamentarzystami, jak mają umiejętności niech zostaną dyrektorami.
  Podobno lepszy dobry spawacz niż politolog, tak, że zawsze jest wybór

 • harimau666

  Oceniono 183 razy 169

  styropianowy dziadku od nicnierobienia...w imię boże:) - oddaj kasę na szczytny cel!
  zaprawdę godne to będzie i sprawiedliwe hłe hłe hłe...

 • mczes57

  Oceniono 161 razy 143

  Borusewicz darował nie swoje .Jak taki filantrop niech z własnej kieszeni ten dom odbuduje.Obłuda na każdym kroku.Pani Kopacz przez swoją głupotę jako minister zdrowia przyczyniła się do śmierci wielu dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje