Nagrody dla prezydium Sejmu. Gowin: "Przecież nie powinni mieć problemów, by dotrwać do pierwszego"

24.01.2013 09:15
- Są pewne argumenty przemawiające za tym, żeby osoby piastujące ważne funkcje publiczne nie miały problemów, żeby dotrwać do pierwszego - tak Jarosław Gowin skomentował w RMF FM sprawę członków prezydium Sejmu, którzy przyjęli wysokie nagrody. Podkreślił jednak, że powinni oni mieć odwagę wyjaśnić mediom, dlaczego to zrobili.
Zobacz także
Komentarze (309)
Nagrody dla prezydium Sejmu. Gowin: "Przecież nie powinni mieć problemów, by dotrwać do pierwszego"
Zaloguj się
 • t0maszek44

  Oceniono 691 razy 675

  A czy godzi się aby w 40 milionowym państwie pensje wielu ludzi wystarczały do 15?
  Wczoraj słyszałem dyskusję z Niesiołowskim, który argumentował wysokość nagród tym, że polscy parlamentarzyści zarabiają znacznie mniej niż ich koledzy ze starej Unii. Zapomniał dodać, że emeryci z tamtych krajów też mają wyższe emerytury, więcej też zarabiają ludzie pracujący.

 • jackski11

  Oceniono 515 razy 497

  Gdyby te wszystkie polityczne kreatury pracowały w prywatnych firmachz takim samym skutkiem jak "pracują" w sejmie pisząc ustawy, to nie dość że nie dostały by za to żadnych pieniędzy, to wyleciały by z roboty na zbity pysk po pierwszym miesiącu.

 • his_dudeness

  Oceniono 410 razy 266

  Gowin - najemnik Watykanu.
  Czy może nie najemnik, a gorliwy wyznawca ?
  Nieważne, dostaje kasę za dbanie o interesy kleru, nie podatnika.
  Tylko płaci mi właśnie podatnik.

  "- Nie jestem entuzjastą projektu związków partnerskich. Współczesny świat jest pod presją poprawności politycznej, dla mnie to ideologia sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem"

  Zdrowy rozsądek ? A może skończymy płacić katechetom, kapelanom i innym darmozjadom, którzy nie płacą podatków, ale mają prawo do emerytury i innych dodatków ? Zdrowy rozsądek nakazuje !
  I jeszcze zwykła przyzwoitość. Niech sobie Watykan sam płaci swoim pracownikom.

 • zelm71

  Oceniono 219 razy 211

  15 tyś. i mają problem aby dożyć do pierwszego? K.... ale mają żołądki.

 • mordred

  Oceniono 163 razy 149

  Czy premier 40-milionowego kraju powinien zarabiać 14 tysięcy złotych brutto?
  Nie nie powinien. Może mniej. Ma darmowe przejazdy, fundusz reprezentacyjny, przypuszczam, że także wyżywienie. Nie tylko on. Ministrowie, posłowie, ogromna ilość kierownictwa administracji publicznej. Za to wszystko płacą obywatele. Wszyscy bez wyjątku. Co za to otrzymujemy? Arogancję, oderwanie zarządzających krajem od rzeczywistości, kręcenie lodów gdzie się tylko da, nepotyzm, oszustwa, bezkarność. Można wymieniać jeszcze długo.
  Poprzyjcie Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. Zmieńmy to, znajdźmy ludzi chcących służyć Państwu a nie własnym interesom. Zmieleni.pl. Jesteśmy też na FB. Zbierajcie podpisy pod wnioskiem o referendum. Jesteśmy wolnymi Obywatelami

 • polskirozlamacz

  Oceniono 195 razy 143

  Aj, panie Gowinie. Pan jak coś powie, to albo duma, że są jeszcze w Polsce tacy politycy. Albo wstyd, że są jeszcze w Polsce tacy politycy. Ogólnie, radzę się więcej zastanawiać przed wypowiedziami do mediów.

 • prawdziwy_liberal

  Oceniono 214 razy 124

  Ale jeśli heteroseksualna para katolicka pije i bije swoje dzieci to jest OK?

  Panie Gowin, siwy łeb a jeszcze się nie nauczył, że nie wolno generalizować

 • kuba_iks

  Oceniono 98 razy 58

  A czemu nie można skomentować tego artykułu? Czyżby cenzura? wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,13285559,Chasydzki_cadyk_skazany_na_103_lata_wiezienia_za_molestowanie.html#BoxSlotII3img

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje