Tęgi mróz i śnieg w całym kraju. Przez kolejne dni zmian nie będzie [PROGNOZA POGODY]

19.01.2013 16:58
Prognoza pogody na niedzielę

Prognoza pogody na niedzielę (Fot. Gazeta.pl)

Od piątku w niemal całej Polsce pada śnieg. Służby miejskie nie nadążają z odśnieżaniem, przez co na drogach w całym kraju jest bardziej niebezpiecznie niż zwykle. Na złe warunki skarżą się warszawiacy. Śnieg jednak nie przestanie padać przez co najmniej kilka kolejnych dni. Jak podaje IMGW, Polska znajduje się w mroźnej i wilgotnej polarnej masie powietrza.
Zobacz także
Komentarze (64)
Tęgi mróz i śnieg w całym kraju. Przez kolejne dni zmian nie będzie [PROGNOZA POGODY]
Zaloguj się
 • arkasza

  Oceniono 145 razy 123

  "Jedna z naszych czytelniczek wysłała nam na Alert24 zdjęcia z zasypanej śniegiem stolicy. - Tak wyglądają główne ulice Warszawy, a pługa ani jednego. W godzinach 11-12.30 jechałam ze Służewia na Wolę i z powrotem. Całe miasto tak wygląda - napisała nam zdenerwowana warszawianka."

  Kochana, nie rób afery, bo jeździć się DA. Troszkę wolniej, spokojniej, ale nie ma dramatu. I wszystko wygląda na takie czystsze! Jest git. Ja bym nie odśnieżał!

 • tomalamas

  Oceniono 101 razy 95

  Jak żyć ze śniegiem padającym w styczniu w środkowej europie. To nie do pomyślenia. Politycy znowu nie zdali egzaminu.

  A tak na poważnie, nie róbcie sobie "jaj", mozna jeździć prawie normalnie, nie ma zasp przez które samochód miałby trudność się przebić. Wystarczy patrzeć trochę dalej niż 5 metrów przed maską i odpowiednio wcześniej reagować na to co się na drodze dzieje. Oprócz tego warto czasami zdjąć letnie opony albo zimowe slicki (nikt nie mówił, że posiadanie auta to same przyjemności i zero wydatków).

 • bogoria11

  Oceniono 107 razy 63

  Najczęściej narzekają panienki z interioru, które przyjechały do miasta ze swoich pueblo i udają, że nie pamiętają jak to u nich po wsiach drzewiej było. Przejście z furmanki na auto to jest różnica...I jak zdjęły łapcie z łyka, to teraz tylko w pantofelkach na obcasiku i dziwują się, że można wyrżnąć buziuchną w zaspie. Nie takie śniegi tu bywały: sławny Sylwester w roku 1979, potem w 1981 roku, 1986 też był obfity, więc był czas przywyknąć Zrobiła się normalna zima, a tu lamenty. Więc może ci wsiowy argonauci przestaną labidzić i zaakceptować fakt, że jak zima jest to i śnieg pada, i zimno jest. A tu relacje jakby jakiś armagedon...

 • morfeusz_1

  Oceniono 66 razy 52

  Nareszcie mamy przepiękną zimę. Po co jakieś tam solarki . Jak opady ustąpią to niech pługi tylko przejadą i będzie cacuś. Trochę pośnieżyło i panika. Jak paniusie boją się wychodzić na miasto to niech siedzą w domu i śledzą kiedy przestanie śnieg padać - tu zapodaję linka do 22:00 będzie spokój i służby mają całą niedzielę na odśnieżnanko trzeba tylko trochę cierpliwości i optymizmu nie jest źle :) meteo.icm.edu.pl/

 • waldus059

  Oceniono 51 razy 39

  Drogie glupolki warszawiaki- jest po prostu zima i niech wam nie odwala

 • zarafi

  Oceniono 40 razy 36

  "Jedna z naszych czytelniczek wysłała nam na Alert24 zdjęcia z zasypanej śniegiem stolicy. - Tak wyglądają główne ulice Warszawy, a pługa ani jednego. W godzinach 11-12.30 jechałam ze Służewia na Wolę i z powrotem. Całe miasto tak wygląda - napisała nam zdenerwowana warszawianka."

  Ojejciu, straszne! Śnieg spadł w styczniu i są gorsze warunki! Co to dopiero będzie jak tej kobiecie zdarzy się prawdziwa tragedia?

 • apas13

  Oceniono 27 razy 23

  Co dajej? Dajej nie macie korekty...

 • culebre

  Oceniono 22 razy 16

  Co dajej? Dajej niepiśmienne stażysto-debilki w portaliku, ot co dajej!

 • wu-du

  Oceniono 41 razy 15

  -9 stopni katastrofa, klęska. Michnik od Ruskich zakupił tonę wyngla bo w redakcji mózgi zamarzają!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje