Obsmarowano drzwi sędziego Tulei. "Dostałem wyraźny sygnał... Czuję się nieswojo"

18.01.2013 06:00
Sędzia Igor Tuleya podczas ogłaszania wyroku ws. dr. Mirosława G.

Sędzia Igor Tuleya podczas ogłaszania wyroku ws. dr. Mirosława G. (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Ktoś obsmarował drzwi sędziego Igora Tulei, ktoś wytropił jego syna, "Gazeta Polska Codziennie" pyta o jego byłą partnerkę, a Cezary Gmyz lustruje jego matkę. - Nie zmieniam codziennego rytmu życia, ale przyznaję, że czuję się trochę nieswojo - mówi sędzia "Gazecie Wyborczej". A jego przełożony zastanawia się, co można zrobić, by podwładnemu zapewnić bezpieczeństwo.
W środę w nocy ktoś obsmarował drzwi mieszkania sędziego Tulei. - Dostałem wyraźny sygnał: "Wiemy, gdzie mieszkasz". Nie zmieniam codziennego rytmu życia, ale przyznaję, że czuję się trochę nieswojo - mówi sędzia w rozmowie z "Gazetą".

Jego zwierzchnik, sędzia Wojciech Małek przyznał, że to "sytuacja bez precedensu", bo w przeszłości takie sprawy stosunkowo szybko przycichały. - Trzeba sędziego jakoś chronić. Zastanawiam się jak. Żeby skutek nie był odwrotny do zamierzonego - mówi "GW" sędzia.

Wszystko zaczęło się 4 stycznia, kiedy sędzia odczytał uzasadnienie wyroku w sprawie dr. Mirosława G. Opowiedział w nim o "stalinowskich metodach", którymi ówczesne CBA posługiwało się w toku zbierania dowodów przestępstw, których miał się dopuścić kardiolog. Za uzasadnieniem poszło doniesienie do prokuratury o "rażących uchybieniach" Biura kierowanego przez Mariusza Kamińskiego (dziś posła i wiceprezesa PiS).

Czytaj więcej w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" >>

Zobacz także
Komentarze (619)
Zaloguj się
 • benkmen

  0

  Taaa.. Państwo prawa o mentalności skatolonej... w odcieniu klasowo- bolszewickim.

 • filmik2000

  Oceniono 1 raz 1

  Widziano Zbysia jak smarował drzwi, na czatach stał prezes Jarosław ;) www.youtube.com/watch?v=RTdQn5emHYI&feature=plcp

 • 12jane

  Oceniono 3 razy -1

  winny jest jarosław kaczyński--za :ciągle rozsiewanie pisowskiego jadu nienawiści,podważanie suwerenności naszego kraju ,podważanie demokracji,osmieszanie naszego państwa,podważanie prawa -niewygodnych wyroków sędziowskich,to wszystko ma wpływ na wychowanie naszych dzieci młodzieży w nienawiści do naszego kraju--i dzisiaj są widoczne efekty pracy tego pana.......

 • m.arco

  Oceniono 3 razy -3

  Zdejmijcie to kłamstwo, nie kompromitujcie się.
  Tutaj jest video z wypowiedzią sędziego.
  www.eostroleka.pl/sedzia-igor-tuleya-nikt-nie-wysmarowal-mi-drzwi-wideo,art33076.html

 • uhall

  Oceniono 3 razy 1

  Panie Sędzio Tuleya.Może mój głos niewiele znaczy, ale w tej fałszywej demokracji jest PAN dla mnie największym demokratą tego skorumpowanego kraju, w którym niemal wszyscy kogoś się boją i wolą cicho siedzieć, a Pan jest odważny.

 • rozterka47

  Oceniono 3 razy 1

  oto mamy obraz polskich prawicowców od grzebania w życiorysach, sprawdzania przodków, obsmarowywania drzwi , plucia jadem itp.

  Prawda ich w oczy zakoliła :) więc posługują się swoimi metodami . Inaczej nie potrafią . A wszystko z bogiem na ustach.

 • marekkob-uchowski

  Oceniono 2 razy 0

  To jest przerażające , a jeszcze bardziej , że tego rodzaju przestępcy mają ogromne znajomości ...

 • candid13

  Oceniono 5 razy 1

  tzw"niezalezna" powinna zmienic nazwe na zaklamany szmatlawiec na uslugach sekty

 • candid13

  Oceniono 6 razy -2

  zadziwiajace ze tej sekcie nie przeszkadza ze mama ich wodza jest na liscie Wildsteina, a tatus sluzyl komuchom nadajac na akademii smorgonskiej dyplomy nomenklaturze partyjnej

  za te czyny jezdzli czesto zagranice co w tych czasach przyslugiwalo tylko komuchom
  a w nagrode dostali wille Lisa Kuli na Zoliborzu.

  ta sekta osmiesza slowo PRAWO oraz slowo SPRAWIEDLIWOSC

  dobrze ze sedzia Tuleya wyciagnal wreszcie znaczenie tych slow z gnoju, w ktorym ta sekta te dwa slowa utopila jak rowniez utopila wartosci katolickie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje