"Pierwsza w wolnej Polsce próba zastraszenia sędziego" - prof. Rzepliński o awanturze wokół Tulei

17.01.2013 18:09
- To była chyba pierwsza w ostatnim ćwierćwieczu próba zastraszenia sędziego przez polityków - tak prof. Andrzej Rzepliński komentuje polityczną awanturę wokół Igora Tulei. Zdaniem prezesa Trybunału Konstytucyjnego ci, którzy używają wobec sędziego brutalnych słów, nie myślą o konsekwencjach.
Zobacz także
Komentarze (266)
"Pierwsza w wolnej Polsce próba zastraszenia sędziego" - prof. Rzepliński o awanturze wokół Tulei
Zaloguj się
 • 7ogamihcra

  Oceniono 513 razy 431

  Teraz widać zupełnie ostro, że ci co najbardziej krzyczą jakimi to są patriotami, prawdziwymi Polakami i jak im zależy na demokracji i wolności słowa...są po prostu zwykłymi antypolskimi kanaliami, które usiłują zniszczyć demokrację i wolność słowa...i Polskę przy okazji.
  Broń nas Boże, przed takimi obrońcami demokracji i wolności słowa jak ta kacza banda.. przed nieprzyjaciółmi z zewnątrz sami się obronimy.

 • jamj

  Oceniono 279 razy 253

  "Pierwsza w wolnej Polsce próba zastraszenia sędziego"
  ============================================
  Raczej pierwsza NAGŁOŚNIONA, bo kulisowych i do tego udanych jest od metra. Starczy popatrzeć na wydawane wyroki.

 • jerzysm42

  Oceniono 265 razy 221

  Jedna jaskółka, to jeszcze nie wiosna, ale idzie ku lepszemu.
  Sędziowski beton też się wykruszy.

 • glosujacy

  Oceniono 163 razy 149

  Niczego bardziej nie pragne aby sedziowie w tym kraju byli niezalezni, nie uwiklani w rozne prowincjonalne uklady i ukladziki. Nieczuli na "przemowienia ustawiaczy wyrokow" i portfele roznej masci cwaniaczkow etc. Jednak tak nie jest. Kazdy wie jak wyglada sytuacja w wymiarze sprawiedliwosci. Rzetelnie dzialajacy wymiar sprawiedliwosci bedzie rzetelnie osadzany przez obywateli i nie potrzebuje zadnych obroncow jak ten powyzej. Skorumpowani sedziowie, skorumpowani prokuratorzy i tacy sami adwokaci i to jest mieszanka ktora powoduje ze mamy to co mamy i nic tutaj nie pomoze apel jakiegos profesora.

 • chi_neng1

  Oceniono 57 razy 45

  @ sabbina i inni ....

  Nie przychodzcie mi tu jako z argumentem "mama sedziego ......" to i tamto, zebym nie musiala przychodzic med motargument : tata Kaczynskiego ..... itd itd . Idiotyzm.. !

  I CO Z TEGO ??? CO TO MA ZA ZNACZENIE ?

  MOZE TAKIE, ZE WYCHOWALA SYNA NA PRAWDZIWEGO CZLOWIEKA, NA SEDZIEGO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA ! WIEC ZA TO POWINNA DOSTAC APLAUZ !

  Ja was nie pytam kim byla wasza mama i wasz tata .

  Moj siedzial w Mathusen - Gusen-Dachau !

  I CO Z TEGO ???

  Ja jestem tym kim jestem, i wy jestescie tymi ktorymi jestecie !

  Wiec, nie mieszajcie rodzin i pokolen tych ktorych postawiliscie sobie za cel "ustrzelenia", za wszelka cene, bo to tylko o was swiadczy a nie o waszych rodzicach - kim wy jestecie.

 • i-tyle

  Oceniono 50 razy 38

  zaczynamy powoli rozmawiać o oczywistościach.

  Nasz kraj jest tak postawiony na głowie, że każdy przejaw normalności to oddech świeżego powietrza.

  Wszyscy mamy świadomość czym była IV RP - wystarczy przyjrzeć się pokurczonym twórcom tego potworka. I dzięki bogom! zaczyna się o tym mówić! Brawo, już w telewizji profesorowi wolno powiedzieć co na ten temat myśli. Niesamowita zmiana jakościowa!

  Nie chcę wybiegać za bardzo w przyszłość, bo to zakrawa na science fiction, ale nieśmiało myślę o tym, ze może niedługo KONSTYTUCJA RP zacznie być traktowana choć odrobinę poważnie. Choć trochę, artykuł po artykule, powolutku, pomału, by nie było wojny domowej, wojny o krzyż, o wolność do swojego "ptaka".

  Jest na co czekać, może niedługo wreszcie upadnie ten groteskowy system niewolników religijnych i miernot partyjnych, a orzeł będzie mieć prawdziwą koronę, a nie cierniową!

 • hans_close

  Oceniono 51 razy 35

  Dla kato-bolszewickiej hołoty wzorem cnót jest sędzia Kryże, skazujący opozycjonistów w PRL a w III RPi naginający fakty aby wybielić Kaczyńskich w aferze FOZZ.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 51 razy 25

  Panie Sędzio Tuleya.
  DZIĘKUJĘ. W IMIENIU SWOICH WNUKÓW.
  Wciąż wierzę, że może być normalniej

 • mela_1

  Oceniono 30 razy 20

  To nie była pierwsza próba zastraszania niezawisłych sądów w wykonaniu narodowosocjalistycznych bojówek furera Kaczyńskiego. On sam osobiście zagroził czystkami w sądownictwie, kiedy jego narodowosocjalistyczna partia przerżnęła WSZYSTKIE procesy o pomówienia w trybie wyborczym.
  Gmyz jest popłuczyną tych gróżb i jest prostackim politrukiem na służbie PiS.
  Ale niech dalej podstkakuje na trotylu - bo nikt go bardziej nie ośmieszy, niż on sam się ośmiesza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje