Dawid pokonał Goliata. Gdański lekarz nie musi płacić NFZ horrendalnej kary

17.01.2013 13:37
Majdyło nie musi płacić NFZ ponad 50 tys. zł kary za nieprawidłowo wystawione recepty

Majdyło nie musi płacić NFZ ponad 50 tys. zł kary za nieprawidłowo wystawione recepty (Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta)

Gdański lekarz Krzysztof Majdyło nie musi płacić NFZ ponad pięćdziesięciu tysięcy złotych kary za nieprawidłowo wystawione recepty. Nie chodzi tu jednak o fałszerstwo, a o brak pieczątki lub literki "P" informującej o przewlekłym schorzeniu. - Ta sprawa ma kolosalne znaczenie dla całego systemu ochrony zdrowia - komentuje pełnomocnik lekarza.
Zobacz także
Komentarze (46)
Dawid pokonał Goliata. Gdański lekarz nie musi płacić NFZ horrendalnej kary
Zaloguj się
 • jottsp

  Oceniono 326 razy 316

  skora lekarz ma placic za bledy - i to drobne - np. przy wypelnianiu recept ,to czemu nie ma placic za swoje bledy urzednik - np. tutaj urzednik / urzednicy z NFZ ktory oskarzali lekarza i przegrali przez sadem?

 • mirek11768

  Oceniono 224 razy 212

  Takie bzdurne sprawy wywołane przez urażonych dumnych urzędasów będą dotąd aż urzędnik nie będzie obawiał się odpowiedzialności finansowej . Nic tak nie zmusi tępaka do myślenia jak walnięcie po kieszeni

 • mordimer_56

  Oceniono 130 razy 120

  Wygląda na to, ze w NFZ mają tajną komórkę IPN... czyli dajcie mi człowieka a ja go zgnoję... tyle, ze zapomnieli o sędziach!

 • ja_mowie_to_co_mysle

  Oceniono 129 razy 119

  Nareszcie od bardzo dawna czytam coś pozytywnego, o lekarzu który faktycznie leczył swoich pacjentów i o sądzie który wydał właściwe postanowienie. Urzędasy zajmują właściwe miejsce w szambie.

 • cracken001

  Oceniono 97 razy 95

  Odwolanie???Jak najbardziej powinno miec miejsce i to NATYCHMIAST,tyle,ze 3/4 urzedasow w NFZ,oraz tych,ktorzy tak debilne przepisy wprowadzili i zatwierdzili

 • turpin

  Oceniono 39 razy 29

  Pokonał 'Goliata'???

  Goliat to akurat miał krzepę, wyszkolenie taktyczne (choć z pewnym zaniedbaniem w zakresie obrony przed niekonwencjonalnymi technikami) i autorytet.

  Przychodzi komuś do głowy imię jakiegoś biblijnego patałacha?

 • artur737

  Oceniono 28 razy 24

  W Polsce nie ma precedensow, tak wiec w nastepnej sprawie, gdzie doszlo do dokladnie takiej samej sytuacji sedzia moze wydac wyrok ogromnej kary finansowej plus wiezienie

  bo zyjemy w panstwie chorego prawa i lekarze spac spokojnie wcale nie moga tylko dalej musza sie bac urzednikow- psow Tuska czy Kaczynskiego

 • kibic_rudego

  Oceniono 41 razy 23

  czy to nie dr. Kopacz, obecnie marszałek Sejmu, była szefem MZ w tym czasie ?

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 31 razy 15

  "Dawid pokonał Goliata"
  I to ma byc news? .................. przeciez o tym wiadomo od ponad 2 tys. lat :)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje