Przybywa zaginionych. W policji rusza wyspecjalizowana komórka do poszukiwań

17.01.2013 07:52
Zaginionej Iwony szukali
policjanci, strażacy, znajomi

Zaginionej Iwony szukali policjanci, strażacy, znajomi (Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta)

W lutym zacznie działać policyjne Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Specjalna komórka będzie profesjonalnie przygotowana do prowadzenia spraw najróżniejszych poszukiwań osób zaginionych. Dziennik zwraca uwagę, że z roku na rok w Polsce ginie coraz więcej osób.
Zobacz także
Komentarze (14)
Przybywa zaginionych. W policji rusza wyspecjalizowana komórka do poszukiwań
Zaloguj się
 • zuzi-0001

  Oceniono 22 razy 16

  Strasznie długo im zeszło zorientowanie się, że z tymi zaginięciami jest coś niepokojącego. Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale.

 • momma-sed

  Oceniono 7 razy 5

  Proceder postępuje, a często jest wynikiem wzrastającego popytu na części zamienne do człowieka. Co, być może, jest dla państwa nie do pomyślenia, ale taka jest rzeczywistość, a będzie jeszcze gorsza.

 • antykkk

  Oceniono 5 razy 5

  Oprócz wszechobecnych radarów zauważyłem ściganie na kogutach każdego rowerzystę poza terenem zabudowanym a już jak skręci któryś w boczną uliczkę to pościg jak za Al Capone.
  Mało tego nieraz widziałem scenę jak "szeryf": ostro zawraca na wzór filmów marki USA, włącza koguty i goni za łosiem który albo nie miał zapiętych pasów czy włączonych świateł tudzież rozmawiał przez komórę.
  Oczywiście gdyby jechali "łysole" w BMW to już na bank klapki na oczach.
  A gdy znajdą trupa bez dokumentów to faktycznie zostanie taki zakopany jako NN, brak czasu przecież tylu jest wioskowych kolarzy że do statystyk wystarczy

 • zenblue1

  Oceniono 11 razy 5

  Niech się pospiesza.
  Dreamliner poleciał do Ameryki i nie wrócił.

 • aqo7

  Oceniono 4 razy 4

  .............wydaje mi się ,,,,,,,,,,,,że trzeba poszerzyć krąg o kraje UE................z braku granic , niechcący opuścili ,,naszą szczęśliwą krainę,,........................:)

 • agnes1214

  Oceniono 4 razy 4

  znając życie będzie tak zgłasza ktoś zaginięcie o godzinie 00 a w telafonie słyszy że teraz przeszkadza bo tam wszyscy śpią co ty sobie myślisz że my nie mamy co robić prosze przyjść jutro o 8 00 a nie zawracać nam dupy w środku nocy

 • anty-intrum

  Oceniono 3 razy 1

  Cóż - obywatel się cieszy z ... kolejnego instrumentu do inwigilacji społeczeństwa . Straszne ; z tą bezkrytyczną wiarą w europejską Polskę , z wiarą w działanie Państwa na rzecz obywateli . Poczytajcie Państwo uważniej do czego posłuży to coś - bo na pewno nie do jak najszybszego odnalezienia dziadka który wyszedł z chałupy i zapomniał wrócić , lub zaginionego w lesie dzieciaka .
  Grzegorz Łęcki

 • iremus

  Oceniono 24 razy 0

  .....Przybywa zaginionych. W policji rusza wyspecjalizowana komórka do poszukiwań.... Kierownictwo zakupiło już stosowną ilość służbowych wahadełek. Obecnie oczekuje się na stosowną ilość papioerowych map szczegółowych gdyż mapy elektroniczne nie mają tych samych właściwości.

 • gralfa00aa11

  Oceniono 7 razy -7

  Najwiecej byle ZOMO Arnoldkow zglasza zaginionych..beki by tym wypchal ile dzieci mialo by to opozycja..gdyby ktos to czluch duby smalone,smolenskie,te swiatki drewne chcialo..Walesa,Komorowscy rodzinnego wysokosc po prostu..takie ruchawki na ulicy..! Tym to zaginelo w kapitalizmie,omy..bez nich i socjalizmu. Z nimi jest !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje