Owsiak: "Niech pan przyjedzie na Woodstock!" Terlikowski: "Jak mnie zaprosicie, to przyjadę"

15.01.2013 15:18
Tomasz Terlikowski, Jerzy Owsiak

Tomasz Terlikowski, Jerzy Owsiak (Fot. Adam Kozak / AG)

- Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? - pytał wczoraj napotkanego przypadkowo na korytarzu TVN24 Tomasza Terlikowskiego Jerzy Owsiak. - Pana uratować może tylko rock'n'roll. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock - przekonywał organizator WOŚP. Naczelny "Frondy" na ten apel odpowiedział dziś: "Jak mnie zaprosicie, to przyjadę".
Do bezpośredniego spotkania obu panów - którzy w ostatnich dniach porozumiewali się tylko za pomocą mediów - doszło w poniedziałek wieczorem na korytarzu budynku TVN24. Owsiak i Terlikowski zaproszeni byli do dwóch różnych programów kanału.

Na widok redaktora naczelnego katolickiej "Frondy" organizator WOŚP wykrzyknął: - To pan tak, to pan? Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? Pan mi zarzuca zabijanie. Proszę pana! Wie pan, co trzeba? Rock'n'roll może tylko pana uratować. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock.

"W przyszłym roku mogę stanąć z orkiestrową puszką"

Na to zaproszenie Tomasz Terlikowski odpowiedział dziś we wpisie na swoim serwisie. Oświadczył, że o ile nie sądzi, by "rock'n'roll miał go uratować" - "bo to akurat nie jest mój ukochany gatunek muzyczny" - to jeżeli Owsiak "rzeczywiście chce go widzieć na Woodstocku i pozwoli mu porozmawiać z młodzieżą, to się tam stawi". "I powiem, dlaczego napisałem to, co napisałem (wcale nie tylko negatywnie, co może zobaczyć każdy, kto czytał teksty)" - obiecał dziennikarz.

I idzie jeszcze dalej - napisał, że jeżeli lider WOŚP odwoła swoje opinie na temat eutanazji, to on wtedy "z radością odwoła opinię na temat cywilizacji śmierci". "A nawet w przyszłym roku stanę z orkiestrową puszką. Umowa stoi czy to tylko taka ustawka pod kamerę była?" - pyta na koniec Terlikowski.Zobacz także
Komentarze (208)
Zaloguj się
 • gryzli

  Oceniono 1 raz 1

  haha, jak nie trzeba zaproszenia? to dlaczego w zeszłym roku nie bylo Miecugowa, Bonieckiego, Wojewódzkiego? Dlaczego w tym roku nie było Komorowskiego albo Wałęsy? no bo nie dostali zaproszenia, proste...

 • polmareczek

  Oceniono 1 raz -1

  To jak to jest z tym poparciem eutanazji przez Owsiaka, może link jakiś?

 • koniu800

  Oceniono 2 razy 0

  owsiak to wielki cwaniak

 • benkenobik

  0

  Terlikowski kiedys był normalny. Ale od momentu włażenia w d...
  hierarchom koscielnym zidiociał do imentu! Jest żenujący w tym co robi,
  pisze, mówi,... Więcej złego robi kosciołowi niż gdyby nic nie robił...

 • klakson49

  Oceniono 2 razy 0

  Po co psuć atmosferę na Woodstock. A takie indywiduum jak Terlikowski zasługuje na najbardziej obcesowe potraktowanie. Owswiak zachował się w stosunku do tego gada po dżentelmeńsku.

 • zimmel

  Oceniono 1 raz 1

  Owsiak potraktował nie po chamsku ale buca po imieniu.

 • maitresse.d.un.francais

  Oceniono 4 razy 0

  Panie Terlikowski, mnie tam z Panem nie po drodze i pokłócilibyśmy się po pięciu minutach, ale Owsiak potraktował Pana po chamsku.

 • strad07

  Oceniono 2 razy 0

  Przestańcie się w końcu zajmować Terlikowskim . On jest tym, co uosabia ciężki przypadek kliniczny choroby p.n. obsesja paranoidalna . Taką samą jednostkę chorobową wykazuje jego "guru" , niejaki Kaczyński . Lepiej go nie cytować, nie przywoływać . Biedny to człowieczek .

 • glosrozsadkuu

  Oceniono 5 razy 3

  Owsiak zaczepił Terlikowskiego ale nie miał zamiaru podjąć merytorycznej dyskusji. Teksty o puszczeniu na Woodstock jesli rodzice pozwolą to żenada . Ale dobra portaktujmy ze to było przypadkowe spotkanie i Owsiak był zaskoczony i nieprzygotowany . Czekam na poważna dyskusję obu panów. Może być ciekawie. Kiedyś do jednego stołu zasiadli Cejrowski z Owsiakiem i było całkiem do rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje