Owsiak: "Niech pan przyjedzie na Woodstock!" Terlikowski: "Jak mnie zaprosicie, to przyjadę"

Tomasz Terlikowski, Jerzy Owsiak

Tomasz Terlikowski, Jerzy Owsiak (Fot. Adam Kozak / AG)

- Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? - pytał wczoraj napotkanego przypadkowo na korytarzu TVN24 Tomasza Terlikowskiego Jerzy Owsiak. - Pana uratować może tylko rock'n'roll. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock - przekonywał organizator WOŚP. Naczelny "Frondy" na ten apel odpowiedział dziś: "Jak mnie zaprosicie, to przyjadę".
Do bezpośredniego spotkania obu panów - którzy w ostatnich dniach porozumiewali się tylko za pomocą mediów - doszło w poniedziałek wieczorem na korytarzu budynku TVN24. Owsiak i Terlikowski zaproszeni byli do dwóch różnych programów kanału.

Na widok redaktora naczelnego katolickiej "Frondy" organizator WOŚP wykrzyknął: - To pan tak, to pan? Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? Pan mi zarzuca zabijanie. Proszę pana! Wie pan, co trzeba? Rock'n'roll może tylko pana uratować. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock.

"W przyszłym roku mogę stanąć z orkiestrową puszką"

Na to zaproszenie Tomasz Terlikowski odpowiedział dziś we wpisie na swoim serwisie. Oświadczył, że o ile nie sądzi, by "rock'n'roll miał go uratować" - "bo to akurat nie jest mój ukochany gatunek muzyczny" - to jeżeli Owsiak "rzeczywiście chce go widzieć na Woodstocku i pozwoli mu porozmawiać z młodzieżą, to się tam stawi". "I powiem, dlaczego napisałem to, co napisałem (wcale nie tylko negatywnie, co może zobaczyć każdy, kto czytał teksty)" - obiecał dziennikarz.

I idzie jeszcze dalej - napisał, że jeżeli lider WOŚP odwoła swoje opinie na temat eutanazji, to on wtedy "z radością odwoła opinię na temat cywilizacji śmierci". "A nawet w przyszłym roku stanę z orkiestrową puszką. Umowa stoi czy to tylko taka ustawka pod kamerę była?" - pyta na koniec Terlikowski.Zobacz także
 • Owsiak na korytarzu do Terlikowskiego: Dlaczego pan mnie nienawidzi? [WIDEO]
 • Tomasz Terlikowski Terlikowski o Owsiaku i WOŚP: Wielkie zło przybiera czasem maskę wielkiego dobra
Komentarze (208)
Owsiak: "Niech pan przyjedzie na Woodstock!" Terlikowski: "Jak mnie zaprosicie, to przyjadę"
Zaloguj się
 • b11111

  Oceniono 267 razy 189

  Wspaniale Terlikowski odpowiedział, na miejscu Owsiaka wykorzystałbym szansę, aby zobaczyć naczelnego Frondy z orkiestrową puszką.

 • wieprzowinapozydowsku

  Oceniono 311 razy 171

  "Owsiak: "Niech pan przyjedzie na Woodstock!" Terlikowski: "Jak mnie zaprosicie, to przyjadę""

  A z Tworek by pan szanowny zaproszenia imiennego nie chcial?!?
  Mam nadzieje, ze Jurek sie nie zlamie i kazdemu przygodemu glupkowi, ktory sie bedzie domagal jakiegos specjalnego traktowania, imiennego zaproszenia na woodstock nie bedzie wystawial. No litosci!

 • serjicalme

  Oceniono 201 razy 151

  I bez Terlika Orkiestra sobie poradzi, bez łachy ;))).
  A na Woodstok pojechac może kazdy (jak mu rodzice pozwolą, hehe;P). Niby czemu Terlik miałby mieć specjalne zaproszenie????

 • sirseb

  Oceniono 180 razy 136

  jak mnie rydzyk, biskup i proboszcz puszcza, to przyjade
  :D

 • jamj

  Oceniono 175 razy 103

  "A nawet w przyszłym roku stanę z orkiestrową puszką...."
  ============================================
  Nie wolno do tego dopuścić! Ten typ obrzydził by skutecznie akcję...

 • bargiel1

  Oceniono 181 razy 91

  ja polak słowianin popieram eutanazję i aborcję. legalna aborcja i eutanazja to tragedia dla kościoła, bo im mniejszy ból to mniej testamencików dla kościoła, zaś aborcja to mniej dochodów księży przy legalnej aborcji. to oni są głównymi benefincjentami podziemia aborcyjnego no i część katolickich ginekologów

 • hunter1111

  Oceniono 21 razy 13

  afera z wosp nejlepszym dowodem ze pis i katole (nie myslic z katolikami) opluja najwieksze dobro bo to nie ich polska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje