Pochmurno i śnieżnie. Ale bez siarczystych mrozów

12.01.2013 07:32
Śnieg

Śnieg (Fot. Marcin Onufryjuk/AG)

Śnieg będzie padał dziś prawie w całym kraju. Lekki mróz - od -1 st.C. na północnym zachodzie do -7 st. C. na wschodzie kraju. Pogoda nie zmieni się przynajmniej do końca weekendu.
Spadnie dziś od 1 cm do 4 cm, a na Przedgórzu Sudeckim do 6 cm śniegu. Temperatura maksymalna od -4 do -1 st. C, na wybrzeżu zachodnim od 0 do 1 st. C, w kotlinach górskich od -6 do -4 st. C. Najzimniej w Suwałkach -7 st. C. Dzisiaj w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna -3 st. C. Na południu wiatr może powodować zamiecie i zawieje śnieżne, w drugiej połowie dnia stopniowo słabnący.

Śnieg będzie padał też w nocy. Spaść ma od 1 cm do 4 cm śniegu. Temperatura minimalna: na północnym wschodzie Polski od -10 do -8 st. C, na pozostałym obszarze od -8 do -5 st. C, jedynie w strefie nadmorskiej od -5 do -2 st. C, a w dolinach górskich od -12 do -8 st. C.

W niedzielę okresami słabe opady śniegu. Spadnie miejscami od 1 cm do 2 cm śniegu. Temperatura maksymalna od -5 do -2 st. C, na wybrzeżu od -3 do -1 st. C.

Komentarze (4)
Pochmurno i śnieżnie. Ale bez siarczystych mrozów
Zaloguj się
 • andrzej.frant

  Oceniono 6 razy 2

  Palestyńczycy budują namiotową wioskę w proteście przeciwko żydowskim osiedlom.

  Komentujmy tutaj,

 • poljack

  Oceniono 2 razy 0

  Zdjęcie i podpis : śnieg .
  Ja tam widzę czarną przejezdną ulicę .Każdy widzi to co chce widzieć.

 • arczia

  Oceniono 1 raz -1

  to chyba S3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje