Kolizja amerykańskiego okrętu podwodnego z niezidentyfikowanym statkiem w Zatoce Perskiej

11.01.2013 06:17
USS Jacksonville

USS Jacksonville (www.navy.mil)

Do niegroźnej w skutkach kolizji amerykańskiego okrętu podwodnego o napędzie atomowym z niezidentyfikowanym statkiem doszło w czwartek w Zatoce Perskiej - poinformowało dowództwo V Floty USA.
Zobacz także
Komentarze (82)
Kolizja amerykańskiego okrętu podwodnego z niezidentyfikowanym statkiem w Zatoce Perskiej
Zaloguj się
 • plorg

  Oceniono 202 razy 140

  "Agencja AFP zauważa, że jednak każdy incydent w Zatoce Perskiej z udziałem amerykańskiego okrętu wojennego może doprowadzić do kryzysu"

  Terrorystyczny zamach bandyckiego kutra rybackiego na bezbronny i pokojowo nastawiony orkęt podwodny USA. To niedopuszczalne aby dokonywać takich zdradzieckich, skrytobójczych ataków z premedytacją i bez ostrzeżenia!

 • 24u

  Oceniono 115 razy 85

  Jesli to cudo techniki nie widzi i nie slyszy co sie dzieje wokol,to niebawem zderzy sie ze skala podwodna.

 • jamj

  Oceniono 119 razy 71

  "USS Jacksonville zawrócił, by ocenić ewentualne skutki zderzenia dla niezidentyfikowanego statku, ale ten dalej płynął tym samym kursem i z tą samą prędkością bez żadnych śladów uszkodzeń"
  =====================================================================
  Aż się oko cieszy czytając takie pierdoły. Skoro nie zobaczyli statku przed przypieprzeniem, to jak mogli wypatrzeć ewentualne skutki kolizji?? Pewnie im mewa na peryskop nasrała..

 • tom.plamka

  Oceniono 60 razy 48

  Mają najnowocześniejsze łodzie podwodne, naszpikowane najlepszą elektronika i zderzyli się z niezidentyfikowanym obiektem nawodnym. Kupa śmiechu i tyle.

 • lady.heather

  Oceniono 62 razy 36

  Znaczy zderzył się z USO? [ unidentified swimming object] po naszemu NOP?[niezydentyfikowany obiekt plywajacy].? Kosmici atakują od drugiej strony? Porwali załogę?:>

 • filmik2000

  Oceniono 79 razy 31

  Podwodna brzoza? Tylko Antek Macierewicz może wyjaśnić to zderzenie ;) www.youtube.com/watch?v=EMkMSzTW-yI

 • jamj

  Oceniono 74 razy 30

  Od czasu dopuszczenia homoseksualistów do służby w US Navy nie ma kto rozglądać się po morzu, ani patrzeć na ekran radaru. Wszyscy patrzą w d...

 • ax-les-thermes

  Oceniono 30 razy 24

  To w koncu USS Jacksonville czy Jackson a moze Jackson Hole lub nawet sam Michael Jackson. Co za roznica dla tepych pismakow.

 • quosoo

  Oceniono 23 razy 23

  Drogi autorze tytułu na stronie głównej - USS Jackson to nie jest zdrobniała nazwa USS Jacksonville. To dwie różne jednostki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje