Komentarze (294)
"To kompromitacja, a nie kompromis". Ustawa antyaborcyjna uderza w najbiedniejsze kobiety
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 339 razy 257

  Wymuszenie na władzach państwowych wprowadzenie restrykcyjnego prawa aborcyjnego to sukces polityczny kościoła, ale klęska IDEI KOŚCIOŁA, który musi wymuszać na "wiernych" przestrzeganie zasad tej wiary.
  Jehowi nie wymuszają na państwie wprowadzenia prawnego zakazu transfuzji krwi, a przestrzegane to jest przez nich bardziej niż zakaz aborcji wśród katoliczek.

 • jestemzalegalem

  Oceniono 205 razy 143

  Moze jestem brutalny, ale rowniez abortowalbym dziecko z zespolem downa. Ci co najwiecej krzycza maja przed oczami Maciusia z Klanu, ktory doskonale sobie radzi. Jednak w wiekszosci to ciezkie przypadki - agresja itd.

  A co do pogladow kosciola, to mam propozycje. Niech kazda kobieta, ktora bedzie chciala dokonac aborcji niech zaniesie dziecko pod opieke do najblizszej parafii. Zobaczymy co zrobia. A najwiecej ryczy ta krowa, ktora mleka daje najmniej

  Z Bogiem

 • corepl

  Oceniono 225 razy 137

  O co chodzi tym oszołomom na zdjęciu? To źle że płody z ciężkimi wadami jak zespół downa są usuwane? Ciekawe czy jedna z drugim chcieli by wychowywać takie dziecko? Dziecko które wyssie z nich wszystkie siły i energię oraz $, które nigdy nie wyjdzie poza swój mocno ograniczony poziom i na 90% umrze przed rodzicami. W sytuacji gdy większość par jest sobie w stanie pozwolić tylko na 1 dziecko powoływanie na świat takich ułomnych dzieci to głupota - szczególnie że np. nieinwazyjne badanie usg prenatalne za 200zł (przed 12 tyg ciąży) jest w stanie wykluczyć takie wady.

 • drbonk

  Oceniono 109 razy 87

  Ustawa aborcyjna: kolejny ochlap rzucony społeczeństwu żeby odciągnąć uwagę od nieróbstwa, przekupstwa, ignorancji, hipokryzji i opieszałości elitki. Na tego typu durne debaty zostały sprzeniewierzone ciężko zapracowane pieniądze podatników a rezultat jest nie trudny do przewidzenia: nie będzie powstawać już zbyt wiele zarodków. Ludzie nie są bezmyślnymi zwierzętami i nie da się ich odgórnie rozmnażać. Nie ma warunków żeby godnie rodzić, nie ma warunków żeby zabezpieczyć życie matki bo jak widać w momencie zajścia w ciążę życie kobiety raptem staje się bezwartościowe w oczach państwa a więc społeczeństwo wymrze. Może to lepiej może gorzej: co w sumie za różnica skoro nas już i tak wtedy nie będzie.

 • zino799

  Oceniono 109 razy 79

  Zamiast bezsilnie kilkać w klawiaturę na forach internetowych - skorzystajmy z siły, jaką ma karta wyborcza i przy następnym głosowniu stwórzmy większość parlamentarną, która dzisiejszą ustawę antyaborcyjną (zwaną humorystycznie "kompromisem") odeśle na śmietnik.

  Podczas wyborów trzeba również żądać obecności zagranicznych obserwtorów, aby nie twórczo nie wcielano w życie nauk towarzysza Stalina ("nieważne jak ludzie głosują - ważne kto liczy głosy").

 • gczern

  Oceniono 115 razy 73

  Do zakazywania wszyscy są pierwsi ale żeby wziać odpowiedzialność za porzucone to nagle nie ma komu nawet kościół umywa ręce

 • fjan

  Oceniono 94 razy 66

  Trzeba robic tak jak ten ksiadz na plebanii ze jak jego kochanka tam rodzila to on poszedl do drugiego pokoju by sluchac muzyki. Oczywiscie nie wezwal lekarza. Poczekal az dziecko udusilo sie pepowina i po sprawie. To taka aborcja po katolicku.

 • mamadoktor

  Oceniono 72 razy 58

  Women on Waves (fundacja z Holandii) podaje, że ich tabletki wczesnoporonne zamówiło u nich 40 tys. kobiet z Polski. Czyli wystarczy 400 zł i dostęp do internetu. Można też za 1000 Euro dokonać legalnego zabiegu w Czechach, w Niemczech albo na Słowacji. Aborcja jest w Polsce jak najbardziej dostępna, nawet "na życzenie", ale...tylko dla bogatych.

  Osobiście uważam, że należy uczyć młodzież jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą, a jak już taka ciąża wystąpi, to rolą państwa i Kościoła jest opieka nad taką rodziną, żeby nie wyszła z tego kolejna "Matka Madzi", czy "Mama Szymona". Skoro Państwo zakazuje, niech utrzymuje. Proponuję np. 3000 zł zasiłku na utrzymanie każdego niechcianego dziecka. Niech Kościół się dorzuci 50%. A te 3000 zł to miesięczny koszt utrzymania więźnia w więzieniu :-)

 • stefanek-miau12

  Oceniono 50 razy 38

  Witam;
  A chynek w normie:- ciemnogród.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX