W 2012 roku w sondażach malała przewaga PO nad PiS. Eksperci: Możliwa duża zmiana

29.12.2012 11:03
Donald Tusk, Jarosław Kaczyński

Donald Tusk, Jarosław Kaczyński (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Malejąca przewaga PO nad PiS i utrata przez RP pozycji trzeciej siły na rzecz SLD - to tendencje widoczne w badaniach opinii publicznej w 2012 roku. Socjologowie oceniają, że nie były to zmiany przypadkowe, i że możliwa jest zmiana rewolucyjna.
Zobacz także
Komentarze (224)
W 2012 roku w sondażach malała przewaga PO nad PiS. Eksperci: Możliwa duża zmiana
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 121 razy 97

  Eksperci wypowiadający się o sondażach, to nic innego jak współczesna wersja wróżbitów patrzących w szklaną kulę.
  --
  parada karzełków

 • fodo-modo

  Oceniono 223 razy 75

  Jeśli do władzy dojdzie para Kościół - PiS, będziemy mieli w kraju niezły cyrk. Kraków przemianowany na Kaczogród, Tusk na szubienicę za podłożenie trotylu, Nergal na stos, ostateczna rozprawa z ateistami, rozstrzelanie dziennikarzy GW, media do dyspozycji Ojca Dyrektora, matura wyłącznie z religii.... Nie chciałbym tego dożyć.

 • filmik2000

  Oceniono 177 razy 75

  Jaka zmiana. Prezes Jarosław zawsze będzie przegrany, bo on kocha gadać pierdoły i za nic nie odpowiadać. Zarabiać uczciwie na życie też nie musi, bo żyje za nasze podatki ;( www.youtube.com/watch?v=AkUf5XiQfec&feature=plcp

 • led2007

  Oceniono 251 razy 75

  Dokonał się też wyraźny podział społeczeństwa na to normalne i to myślące inaczej, napędzane helem i trotylem!

 • hrabia_onejski

  Oceniono 151 razy 73

  Dopóki w polityce będzie czynnie uczestniczył taki osobnik, jak Prezes Kaczyński, Hofman, Bredziński lub Płaszczak to PO może spokojnie spać nie robiąc niestety nic. Ludzie mają serdecznie dosyć występów błąznów i oszołomów, mają głeboko w zapleczu Smoleńsk, oszalały taniec na grobach i trumnach "poleglych" i "pomordowanych " pod Smoleńskiem.
  Dopóki w Polsce nie będzie mądrej, merytorycznej opozycji to Tuska i Po będą budzić tylko na ogłoszenie wyników wyborów i na picie szapana z okazji ponownego wygrania wyborów. Niestety, ale ja i większosć wolimy zło niż najgorsze zło.

 • taroudant

  Oceniono 108 razy 72

  Ci wszyscy "eksperci" to mogą się wykazać co najwyżej na zmywaku w Dublinie. Kmioty nie dawały R.Palikota najmniejszch szans jeszcze na kilka dni przed wyborami. Potem żaden się nawet nie zająknął nad swoją durnotą, a teraz dalej bredzą jakby nigdy nic.

 • fakiba

  Oceniono 195 razy 69

  Wystarczy że w kampanii wyborczej przypomną występy Kaczora i czym grozi jego powrót do władzy i znowu pis zostanie moralnym zwycięzcom

 • cjk.5004

  Oceniono 98 razy 58

  Przed wyborami Rosjanie oddadzą wrak, a ten po poświeceniu jako świety wrak będzie peregrynował od parafii do parafii. I znów PO wygra

 • slaw1973

  Oceniono 93 razy 29

  a czy Yaroslaw Klamcynski slucha jeszcze zespolu U-dwa???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje