Warszawa: wielka dziura w jezdni przy Centrum Olimpijskim

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe (Fot. Sebastian Rzepiel / Agencja Gazeta)

Duża dziura w jezdni pojawiła się na wysokości Centrum Olimpijskiego. - To nie jest jedyne takie miejsce, wyrwy pojawiły się też na trasie Łazienkowskiej - mówi Robert Opas z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.
- Dziura miała około 2 metrów długości i metra szerokości. Samochód wjechał w tę wyrwę i kierowca zawiadomił policję. Nasz patrol zabezpieczył miejsce - mówi Opas.

- Przez jakiś czas pas był wyłączony z ruchu, ale służby miejskie się postarały i prowizorycznie naprawiły ten ubytek w jezdni. Podobna sytuacja miała miejsce na trasie Łazienkowskiej. W tej chwili zostało to naprawione, ale zobaczymy, na ile starczy. Przy obecnych warunkach pogodowych nie da się takich wyrw naprawić w pełni - dodaje Robert Opas.

Zobacz także
Komentarze (59)
Warszawa: wielka dziura w jezdni przy Centrum Olimpijskim
Zaloguj się
 • cztery44442

  Oceniono 97 razy 61

  Żadna nowość, że dziura w asfalcie, to raczej standard. Ale ponieważ niezależny dziennikarz to bezrobotny dziennikarz, zatem piszą o dziurach w asfalcie.
  Trochę wam dziennikarze współczuję ale tylko trochę, ponieważ gdy inne grupy zawodowe traciły pracę dziennikarze z euforią pisali o "niewidzialnej ręce rynku" .

 • pancerna_pchla

  Oceniono 77 razy 59

  Pękające autostrady, łuszczące pasy, dziurawe jezdnie... Chyba już pora zacząć budować elektrownie jądrowe. Będzie jazda...

 • zenblue1

  Oceniono 51 razy 47

  Zostawić dziurę !!!!
  Dziura pomoże w treningu naszym olimpijczykom,3000 m pp ostatnio w Polsce podupadło a Malinowski nie ma następców,można im przenieść dach ze stadionu,piłka wodna nie potrzebuje dachu

 • barti84

  Oceniono 50 razy 36

  Co to jest za wiadomość? Dlaczego nie napiszecie o dziurze w asfalcie w Pcimiu Dolnym? I po co ta wiadomość jest na głównej stronie gazety? Rozumiem, że nie ma wystarczająco dużo wypadków, mordów, że politycy pierdoł nie wygadują i nie macie kogo lansować, ale żeby pisać o dziurze w jezdni? To już wiadomość godna co najwyżej gazetki gminnej.

 • dasiek111

  Oceniono 37 razy 21

  Najważniejsze że na "autostradzie między Sopotem a Warszawą" nie ma dziur... reszta się nie liczy.

 • poljack

  Oceniono 21 razy 17

  Wielka dziura w jezdni co to znaczy ? To tyle żeby pieszy się o nią potknął czy żeby w nią wpadł !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje